• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תחיית האגדות- the end

כן.....
-----------------------------------------------------------------------------------
כולכם באותו מרתף עם משפחתיכם. אתם שומעים אנשים רצים וצורחים. בני משפחותיכם בוכים ומרכלים על שמועות. "אמרו שפרצו את המישורים ונכנסו יצורים מוזרים לעולם" אומרת אחת הנשים שם. אישה אחרת אומרת "את טועה אלו הם יצורי אגדות. הקוסם הדגול גאדיוס לוטוס אוטפר שחרר אותם. יש לכם זמן להכיר אחד את השני לראות מה הולך מסביב (במרתף כמובן).

שחקנים:
idansh- מבקש להישאר אנונימי
darknes- אלף טרובדור
worlockdean- אסמיר אביר קודש
the worldender- בן אנוש סייר
The guard of Dragons- דרו (אלף אפל) נוכל
ברק- בן מחצית אשף

אין לי בית ואין לי משפחה אז איפה אני?
(נגיד שאני במרתף) "שמי אורניר" אומרת דמות עטויה גלימה וברדס שמסתירים את כולה "האם יש כאן עוד מישהו שמבין במאגיה?"

אישה גבוהה בעלת שער שחור אסף לצמה שלובשת בגדים בלויים מתבוננת בסביבתה בעניין ואז
מחייכת חיוך קורן. נדמה שהאימה מסביבה לא מדאיגה אותה כלל. אז היא פותחת ושואלת בחביבות:"שמי סירפין פיגוט. נעים להכיר. מה שמכם?".
חברה. מצוין. אז לא יהיה משעמם כפי שחשבתי.

OOG
מעכשיו זה המבנה של הודעותי:
עושה
"מדבר"
חושב

פתאום נשמע דפקה חזקה על הדלת. כל מי שנמצא שם אם משפחתו פותח ישר את דלת הבריחה לשעת סכנה ונותן למשפחתו לעבור ורק אז הוא מנסה לעבור. אבל ברגע שמשפחתיכם עזבה את המקום הדלת נפרצת ונכנס יצור בגובה שני מטר עם ארבע ידיים ומתחיל לשאוג.

סירפין מסתובבת במהירות לעבר הדלת. לאחר בחינה חפוזה של המצב היא שולפת חרב ארוכה מתוך חגורתה ופונה ליצור בקול ספק קר ספק רגוע:"מה מעשיך כאן? עזוב מיד את הכפר ולא נאלץ לפגוע בך."

OOG: איך נראה היצור?

אורניר שולף זוג סייפים אומר כמה מילים קסומות והסייפים מתלקחים באש הוא מנסה לקרות 2 מהיידים של היצור ותוך כדי להגן עם הנשקים ומגן היד, הוא צועק לשאר "בואו מהר צריך עזרה!"

אתה שואל אותו את השאלה הוא מרים את ידיו ודופק על החזה שלו (כמו קוף) ושואג.
dansh- בגלל התנועה המהירה של ידיו רק סיף אחד פגע בו בשריר אחת הידיים ויודר לו קצת דם. אבל הפווה שלו (סליחה שלא אמרתי שיש לו) מתחילה לעלות באש.

"עכשיו אפשר להתחיל להרוג" אומרת סירפין בצעקה החלטית בעוד שהיא מסתערת על היצור, בחרבה מונפת בקשת רחבה לעבר בטנו.
זה הולך להיות יום ארוך...

חזרה