• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים ש: נשגבים

מחסר פנימי של -1 לכל המאגרים לכל יום מעבר לראשון שהיא לא ישנה בו, עד -3. כמו כן, היא צריכה להצליח בגלגול חוסן + התנגדות (או מה שלא יהיה התרגום) כל פעם כשהיא לבד ואין לה מה לעשות או שהיא נרדמת ל8 שעות (או עד שמעירים אותה). אחרי שהיא ישנה 8 שעות המחסרים נעלמים.

זה מופיע תחת enduring hardship (לא יודע מה הכותרת בעברית) ביחד עם השפעות של רעב וצמא.

זה בעיקר עם המנחה לא עוקב אחרי מענקים שהוא נותן וככה אם צריך להכניס דמות חדשה למשחק (לדוגמה ששחקן חדש הצטרף) קל יהיה לקבוע כמה נק"נ הוא מקבל (עמ' 276-277, ממש אחרי זה)

עריכה: ו-2 שאלות משלי:

1. מה עוזרת לחימה ב-2 כלי נשק (למעט שמשתמשים בהגנה של הנשק עם המהירות הגבוהה יותר, ושצריך להשתמש ב-2 פריקות בשביל לנטרל את הנשגב מבחינת נשקים)?
2. ניתן להחזיק נשק חד ידני ב-2 ידיים בשביל להתייחס אליו כדו ידני?

כמו שכתבתי בעץ הזה כבר כמה וכמה פעמים - אפשר לפצל התקפות עד הקצב של הנשק. אם יש לך שני נשקים אתה יכול לפצל לכל אחד מהם לפי הקצב שלו. אם יש לך נשק אחד עם קצב 2 ואחד עם קצב 3, אתה יכול לפצל עד חמש התקפות - 2 עם הראשון ו 3 עם השני.

אאל״ט אלכימיקלים משתמשים במתכת של הקסטה שלהם או באדמנט, שזה המתכת הקסומה של אוטוניה
ולאינפראלים יש מתכת בשם אני, שאני לא ממש בטוח לגביה

לפי מה שהופיע עד עכשיו, לאינפרנאלים אין מתכת מיוחדת להם
הם מנצלים חומר בשם Veridigris (שנקרא גם Brimestone ולכן ככל הנראה מדובר בגפרית) כדי "לזהם\להשחית" מתכות קסומות אחרות,
וכך להשיג את היכולת להתכוונן למתכות הקסומות האחרות.
יש גם איזכור שניתן להשתמש במתכת שהושחתה כדי לצקת אותה מחדש וכו'.

כפי הנראה:
-שיריון העשוי מחומר V (אני נוקט בקצרנות ברשותכם)
נושא יכולת "lash\thorns", מדובר בהחזרת נזק מסוימת על תוקפים-
במידה ותנאים מסוימים מתקיימים (בדיקת הקשיחות או ספיגת הנזק עד לרמת פינג)
נזק הפינג של התוקף מגולגל גם כנגדו.
-נשק העשוי מV
כאשר מושגות יותר הצלחות חמורות בגלגול ההתקפה מאשר דירוג המהות הקבוע של המטרה (ונעשה נזק)
נקודת נזק אחת משודרגת ישירות לחמורה (aggravated)

התימוכין שלי:
http://exalted.xi.co.nz/wiki/CallMeCanon/NineMM

האלקימלים משתמשים כל אחד במתכת הקסומה שמתאימה לקאסטה שלו. "אדמנט" זו "קאסטה סודית" או "אבודה" של האלכימלים.

לאינפרנלים אין מתכת קסומה פר-סה. יש להם חומר בשם Vitriol כדי להפוך שדים לחומרים שנקראים Chalcanth או Azoth שמהם הם מכינים ארטיפקטים, כדי להקשיח חומרים רגילים לרמה של המתכות הקסומות, או כדי להשחית את המתכות הקסומות הרגילות כך שהם יוכלו להשתמש בהם בלי עלות כיוונון נוספת - אם כי זה יגרום להם לההרס בסופו של דבר.

ה Veridigris \ Brimestone זו רק המצאה של חובבים, לא חומר רשמי.

חזרה