• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

כולם
ראליין נאנח, הם רק יצאו מהפונדק הארור, וכבר בוקעות משם שאגות?
הוא שונא עיקובים משניים שכאלה.
ראליין שולף את חרבו, חרב ארוכה ורחבה מתוך הנדן שלה, ואז הוא רץ במהירות אדירה לעבר הפונדק, גלימותיו מתנופפות.

כולם
OUT
גם אני שמאלי! (לא הדמות, באמת), תן כיף וירטואלי!
IN
הזדה מסתכלת רגע לעבר אלי, אין לה בעיה לשסף קובלדים, אבל ללכת ביחד איתה?
הפשיטה הזאת תהיה גרועה יותר מגיהנום. (והיא זדה).
לשמע השאגות והצרחות אורביניה ממהרת לעבר הפונדק, בדרך שולפת את חרבה ומורידה את מגנה מעל גבה, עם אלו בוזזים, היא תוכל לגרש אותם בקלות, אך לפי השאגות, נראה שזה משהו גרוע יותר.

כולם
מורת׳ון מקלל בשקט-הנשק ובגדי הלילה שלו לא עליו. ״טוב שאני גר קרוב לפונדק הזה״, הוא לוחש לעצמו, ורץ לביתו-בית קטן, חד קומתי ובעל חדר אחד.
אביעד
בבית, מורת׳ון מחליף בחיפזון את בגדיו ל״חליפה המקצועית שלו״-מעין חליפת נינג׳ה אפורה כהה, שלא תיראה כלל בלילה. הוא נוטל את רובה הקשת ונועץ את פגיונותיו בחגורתו, ואז יוצא אל הפונדק, מתגנב בצללים, בלתי נראה כמעט.

Meta
התגנבות בצללים אל הפונדק (אפעל אחר כך):
[dice seed=33629 secure=782da1e3_0]1d20+10[/dice]

כולם חוץ ממורת'ון
כאשר אתם מגיעים לפונדק, אתם רואים הרס בכל מקום. דלת הכניסה סולקה ממקומה, מרוסקת בכל הפונדק, והפונדק בוער באש. אנשים שוכבים פצועים, אבל שום דבר שיכל לגרום הרס כזה לא נראה בפונדק.
מורת'ון
ממקום מחבואך אתה רואה הרס בכל מקום. דלת הכניסה סולקה ממקומה, מרוסקת בכל הפונדק, והפונדק בוער באש. אנשים שוכבים פצועים, אבל שום דבר שיכל לגרום הרס כזה לא נראה בפונדק.
מורת'ון ואורביניה
אתם שומעים שאגה עמומה, ורואים את גוש של אוויר מרצד ממש מולכם. אדם שנתפס באזור האוויר המרצד מושלך באוויר לקיר הפונדק.
ראליין, אייליניה ומיכרון
אתם שומעים שאגה חזקה, ורואים יצור אפל, מטושטש, דמוי אנוש, לפניו מסכת עצם, משליך אדם לעבר קיר הפונדק. היצור פונה אליכם.
כולם
גלגלו יוזמה, מקמו עצמכם על המפה (כולם ליד הדלת, ח'אן איפה שבא לו) ונתחיל בקרב.
מורת'ון שהתגנב זוכה בסיבוב הפתעה, אז הוא גם יכול להגיד מה הוא עושה בסיבוב הזה.
מהרגע שהקרב מתחיל, כולם מגיבים רק לפי סדר היוזמה, ומחכים לתגובה שלי לפני שמישהו אחר מגיב.

אני מצטער... אבל אני לא מבין איך לערוך...
אבל תשמרו לי ולאלי את האמצע, רוב הכוחות שלנו פועלים רק כשאתם קרובים עלינו.
והערה: כל בני הברית בטווח 10 מ''ש ממני מקבלים 2+ ליוזמה, תחשיבו את זה.

חובב-יש לי רק את זה לומר לך:
חוקי הפורום אמר/ה:
אם אתם רואים מישהו שעובר על חוקי הפורום אתם יכולים להעיר לו בהודעה פרטית או לפנות אל אחד המנהלים, אין להעיר בפומבי למשתמשים שעוברים על חוקי הפורום.
שכחתי לגזור את התגובה ולערוך בקודמת...

אני מעדיף להיות רחוק יחסית, אל תשמרו לי דווקא את האמצע.

ממקם ב AA7
נ.ב. תשלח את הקישור למפה בתוך כדי שנוכל להיכנס אליה ולערוך אותה בדרייב.

בנוסף: יוזמה:
7+0+2=9.
אוף, יצא גרוע.

אתה ביוזמה 19.
חובב מוד אמר/ה:
[post]696675[/post] כל בני הברית בטווח 10 מ''ש ממני מקבלים 2+ ליוזמה, תחשיבו את זה.
לא החשבת את זה.
עריכה: ומי זה לעזאזל פנדה אנונימי?
עריכה נוספת: או זאב אנונימי? בבקשה, מי שלא עושה את זה, תפסיק.

חזרה