• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שערים לכוכבים-עץ משחק והרשמה.משחק מקוון[חופשיטה,ניהול,מדע בדיוני] [4\1]סגור

אור חיים ברקת
מתים לך 3 אנשים מקור בלילות
החומות מאדמה אתה לא יכול לבנות תקרה[החומות זמניים]
תפרט מה הם רוצים לחקור ואיזה נשק[תתאים למשאבים שלך]
המענים אומרים שהם יכולים לפתוח את השער[לא לכדור הארץ]

אני שואל את האדריכלים- "אתם חושבים שיש דרך טובה כלשהי לסתום את החור?"
אני מפקד על שאר התושבים למצוא בינתיים מקום לגור בו (אוליי יש שם חדרים)
אבל בתחום מוגדר שזה בערך חלק שיכול להכיל 450 אנשים בקצה החללית שאליו הגענו. בשטח אני מפקד על משמרות של חיילים שיסרקו את המזדרונות מחוץ לאולם- אוליי יש שם חייזרים או מישהו שיכול לאיים עלינו. תחת שמירה של כמה חיילים אני מצווה על המדענים והטכנאים הכי טובים שיש לנו כדיי לחקור בשלבים את מחשב הבקרה- ואומר להם להזהר מאוד כי הם יכולים לעשות שטות שתשמיד את הספינה. על הטכנאים האחרים אני מצווה לפרק את אחד הדברים המעופפים ולראות מה הם מסוגלים לעשות. אני מפקד על החקלאים הרגילים לשוטת בחדריי הספינה (אם יש) לאסוף חלקים ממתכת כי הם יכולים לעזור בסתימת החור.

דייל
אתה יכול לזרוק קובייה בשביל לחפש משהוא?
החדרים שמצאתם יכולים להכיל 500 איש
הדברים המעופפים-הם רובוטים עם מצלמה שאפשר לשלוט מרחוק והם יכולים לטוס בחלל
האנשים שלך מצליחים חלקית להכנס למחשב ואחשיו אתה יודע מה קורה בחללית
תזרוק קובייה לחדירה למחשב.
אתה מצליח לישב כ- 20 אחוז מהחללית[היא גדולה]
הטכנאים מציעים לסגור את הדלת למסדרון שבו יש את החור
המדענים מודיעים שהחללית סובבת סביב כוכב לכת עם שערים[אתה יכול להגיע אליו]

אני אומר לטכנאים לסגור את הדלת כדיי שיהיה אפשר לפתוח אותה רק עם זה נחוץ...
החיילים סורקים את השטח ובו זמנית מחפשים דברים מוזרים\ שנראים להם חשובים
אאוט-(כמה אני צריך לגלגל לחפש משהו?)

[dice seed=29594 secure=ed106011_0]2d6[/dice]
skorpi אמר/ה:
[post]644152[/post] אני מפקד על משמרות של חיילים שיסרקו את המזדרונות מחוץ לאולם- אוליי יש שם חייזרים או מישהו שיכול לאיים עלינו

אני פונה אל הטכנאים- "האם סגירת הדלת מונעת את דליפת החמצן??? אתם בטוחים כי אם זה לא פותר את הבעיה כולנו נמות... האם הדלת פותרת גם את בעית הרדיאוקטיביות שבחלל?"
אני פונה אל אחד המדענים שאני יכול לסמוך עליהים- "אתה מוכן להיות העוזר האישי שלי בתקופה הקרובה, יש לי כאן מלא עניינים לטפל בהם. יש לכם יומיים לחשב כמה זמן בערך נוכל להגיע לשער ליד הכוכב שם, תשאל את הטכנאים הם בטח מבינים באיזה עוצמה המנוע שלנו, וגם תחשבו איך לא נבזבז יותר מדיי דלק (אם בכלל יש לנו במיכל)"

לדייל
כמה אוכל אתה נותן לכל מאה אנשים?
טוב, אתם מוצאים מסדרונות ואנשיך מוצאים אולם קטן עם חפץ ממתכת שדומה לכיסא
ו10 חלליות קטנות[2 שיכולים לנשוא 20 אנשים כל אחת וכל השער חלליות קרב
המדענים אומרים שיש מספיק אנרגיה לפתיחת השערים[הקרובים]
לגבי הדליפה הם אומרים שנשאר מעט מאוד אנרגיה בחללית ואם לא יהיה מספיק אנרגיה החללית לא תוכל לנוע
אנשיך רואים שהחללית החליפה כיוון לכיוון השמש הקרובה

אני נותן לכל האנשים 1 מזון בינתיים כדיי לחסוך ו-1 מיים.
אני אומר לטכנאים לבדוק טוב טוב את החפץ שדומה לכיסא- הוא בטח אמור לעשות משהו.
כמו כל יום אני מארגן משלחת חיפוש לאיזורים בחללית שעדיין לא מוכרים- ככל שיהיה יותר צפיפות במקום מרוכז בחללית המחלת יתפשטו יותר מהר וגם יהיה צפוף מדיי-
[dice seed=28743 secure=0d903c8c_0]2d6[/dice]
אני פונה לעוזר שלי: "תעשו משהו- אנחנו אמורים לנווט את החללית אסור להתקרב יותר מדיי לשמש, לעומת זאת אם נסתובב סביב השמש במעגלים זה יהיה טוב בינתיים". אני אומר לאדריכלים לנסות לסתום את החור מבחוץ החללית בעזרת כל החומרים שהם יכולים למצוא בסביבה כל עוד לא התקרבנו יותר מדיי לשמש או שיהיה חם מדיי לזה.

אאוט- אפשר להוסיף מקצוע טייס (אני צריך אנשים שיהיו בחלליות קרב ואנשים שינווטו את החללית עצמה)

לדייל
טוב, המדענים שלך מבינים שהכיסא משמש להעברת מידע למוח.
כדי שלדעת איזה מידע צריך להתישב שם איש כלשהוא[אם אתה רוצה תזרוק קובייה 2d6]
המדענים אומרים שהמידע איך לנווט בכיסא
אתה מוצא מעבדה עם אורות[כנראה לגידול צמחים]

אאוט- מה זה אומר "איך לנווט בכסא"? הכסא יכול לזוז???
התכוונת איך לנווט בחללית??? כמה מקום בחללית עוד נשאר שאני לא יודע עליו?

אין-אני מציע לעוזר שלי להתיישב קודם על הכסא כי אני לא יודע אם זה בטיחותי, אני אומר לחקלאים להתחיל לשתול במעבדה זרעים, אנחנו ניצטרך מזון. אני שולח חיילים למצוא את המקום שמשם יכולות ספינות אחרות להכנס או לצאת מהחללית. אני אומר לטכנאים להפעיל את הדברים המעופפים עם המצלמות,( הדברים האלה יכוים למסור לי מידע מה קורה ברחבי החללית בדרך כלשהי?)
[dice seed=32241 secure=c833a5a4_0]2d6[/dice]

לדייל
בכיסא יש את המידע על המידע ניווט בחללית
האנשים מגיעים למקום שבו יש חניות לחלליות הקטנות[יש גם יציאה והיא סגורה]
כמה מים אתה נותן לחקלאים לשנה?[1-5 מים אתה לא צריך יותר]
המצלמות סורקות את החללית[אתה תדע את התשובה כאשר הם יסימו במשימה]
האור התכבה בכל החללית חוץ ממקומות שיש אנשים, והחללית האצה היום היא תגיע לשמש
אני מזכיר שהמדענים לא יודעים את הכל הם יכולים לחשב את האחוז לנכונות דברהם

לדייל[המשך]
החללית נכנסת לשכבות החיצווניות של השמש, החללית מחזיקה ואנשיך נשארים בחיים.
המדעים אומרים שהשמש משמשת כמטען לחללית.[יש לך 100 אחוזס אנרגיה בחללית]

אני נותן לחקלאים 3 מיים. אני מסדר צוות של 5 אנשים שהם לוחמים. אני אומר שהם יעברו קורס טייס, כי אנחנו צריכים מישהו שינווט בחללית. אני משיב אותם בכסא (הם לא יהיו יותר לוחמים אלא טייסים, זה הוגן במשחק???)

אני ממנה בין המדענים אנשים שינסו לפרוץ את הקוד [dice seed=3238 secure=d2664cdc_0]2d6[/dice]
אאוט- בלי ניווט לא נוכל להפעיל ידנית מנוע כדיי להגיע לשער?

אני כותב את הקוד (יש שם אפשרויות חוץ מלטוס למשל לראות כמה אנרגייה יש בחללית, אוליי יש בחללית תותכי קרב?)
אני אומר לאדריכלים לסייר בחללית ולדווח לי אם יש פגמים בקירות אם יש פגמים קלים אני אומר להם לחזק את המבה על המקום.
אאוט- האם אני כבר מכיר את כל המקומות בחללית או שעדיין יש שם מקומת שאני לא יודע עליהים? (אם אין מקומות אני מאכלס את כולה)

חזרה