• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שגעון בגו'נאמור - 4/6 - מו''ד 5 - עץ משחק - נסגר

עכשיו אתה שם לב, מה שכשמשהו מספיק קרוב אליך, ניתן לזהות לפי המפה מהו בדיוק. ואתה רואה אורקים מסיירים בגבול בין אלזן לזאנה... קרוב אליכם מאוד.

IN "מה קורה?" לוחש סקאבלר לאדמונד בשקט. משהו מיוחד?

OUT כדי לחסוך זמן, אם nav556 מספר לי אז אני אומר את מש שבספוילר.
המ... אורקים... מעניין... הם קרובים מאוד. {לכל הקבוצה} תכינו נשקים ותהיו מוכנים לחסל כמה אורקים!

META מגלגל התגנבות - 15 סך הכל

OUT: אני ביקשתי שמישהו ימשיך להסתכל על המפה בכל הזמן, הנחתי שעשינו את זה בדיוק מהסיבה הזו. גם אם אי אפשר לזהות בדיוק, עדיין היינו רואים דמויות זזות ומתרחקים.

IN: אדמונד מצליף במושכות ומתחיל לכוון את הקרון רחוק מהם.

אתם רואים, במפה, נקודה אחת מתפצלת מהאחרות, שלא יודעות בדיוק איפה אתם, רואים אותה יוצאת מהשיחים עוצרת את הקרון בידיים חשופות!
זה חצי-אורק צעיר, בעל שער המגיע עד לכתפיו ועיניים מלאות הבנה. ''הם באים... אל תזוזו עם הקרון, הם ישמעו. אנחנו נצטרך להתחבא פה באזור. קדימה!''

אני שואל בשקט את חצי האורק, ככה שהוא ישמע אבל אני דרוך למקרה הצורך (אגרופים): "מי אתה? מה אתה עושה פה? איך אתה יודע מי אנחנו ומה אנחנו עושים פה? מה אתה עשית איתם?"

META
אני חושב שזה investogation, אם אני טועה תקנו אותי
13+3=16

''חמישה אורקים. חמושים בגרזנים. אם נתפוס אותם לא מוכנים - נחסל אותם בלי בעיה.'' אומר חצי-אורק. ''נו, להתחבא, מהר!'' והוא נעלם מאחורי שיח. נראה שהתאמן לחמוק מאורקים כל חייו.

חזרה