• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צרפת וגרמניה מתאחדות ?

א. מאיפה לכם בדיוק האמצעים לערוך כאלה תחזיות מדויקות?
ב. אין כרגע מערכת או קבוצת אנשים בעולם שמסוגלת לחזות מה יקרה במקרה של הטלת פצצה גרעינית. מעבר לכך שהתוצאה תהיה שונה בהתאם למעצמה שהטילה את הפצצה, יש כל כך הרבה משתנים, שכרגע חיזוי העתיד הוא לא אפשרי גם ברמה של 50 אחוז. בוודאי שלא על ידי אנשים חסרי האמצעים המתאימים.

אם בתחילת המאה ה21 לא תפרוץ מלחמה גרעינית, לא תפרוץ מלחמה גרעינית כלל .........ימציאו נשק יותר טוב (אלברט איינשטיין)

איחוד גרמניה צרפת כתת איחוד בתוך האיחוד הארופי מזכיר את אוסף הבריתות שנקרתו בין מדינות אירופה ערב פרוץ מלח"ע I, תנו לזה זמן מרגע הברית הראשונה תבוא גם שנייה ושלישית אולי בין גרמניה לרוסיה (מזכיר משהוא) משולב בברית בין אנגליה לצרפת (בנוסף לצרפת גרמנייה ) כפי שידוע מהמאה ה20 לבריתות באירופה יש נטייה לגדול להתרבות ובסוף להתפוצץ לכולם בפרצוף (להיסטוריה יש נטייה אכזרית לחזור על עצמה) זה היה בעבר ויבוא שוב כשאני שומע שבריתות מתחילות להיווצר באירופה אני מתחיל לחפור בונקר ולקוות שהוא עמוק מספיק.

"נקודה בזמן" זה נורא מעורפל.
ובצדק, דרך אגב. גם אני חושב שזה תהליך טבעי שיקרה מתישהו, אבל קשה להעריך מתי יותר מאשר 'עוד הרבה הרבה זמן'.
התפיסה התרבותית ברוב הגדול של מדינות העולם פשוט לא מתאימה כרגע. דברים עוד צריכים להשתנות.

Ferenheit אמר/ה:
אני דווקא נוטה להאמין שתגיע נקודה בזמן שבה כל הארצות יתאחדו, והגבולות יטשטשו.

" כאשר זיכרון עצמותי יהפוח לאבק וההוא יתפזר ברוח נבואותי יהיהו אמת, אך אז לא יהיה אדם חי שיזכור כי אני הוא זה אשר נבאתי את בוא היום "

אני במקרה שונא צרפתים בגלל שהם סנובים, וגרמנים בגלל שהם מדברים גרמנית.
אז עכשיו, אם תהיה מלחמה, נפוצץ לשניהם את התחת ונגמור עניין.

בדיוק ביום שישי (14.11) חזרתי מגרמניה (האמבורג ליתר דיוק) ואני חייב להגיד שנורא התרשמתי לטובה מהגרמנים. כל הסטיגמות השליליות שהיו לי כנגד העם היקי המוצהר נעלמו כאינם. באמת תרבות נהדרת. אנשים חמים, אדיבים ומהרגע שמישהו גילה להם שאתה יהודי, תשכח משיחה תרבותית כי כל משפט שלישי יהיה איזושהי התנצלות על השואה.
ולעניינינו: הצרפתים לעומתם הם עם אנטיפט ומגעיל (רשמי מביקורי הקצר בפריז). להפוך את שני העמים והמדינות האלה לעם גרמופתי אחד גדול נראה לי בלתי אפשרי אנתרופולגית.

לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
יש שתי תוצאות לאיחוד כל המדינות:
א.יהיו כמה ארגונים שלא ירצו את האיחוד ואז הם יושמדו.
ב.כל האיחוד יפורד וא יקומו אירגונים שישטלתו על הכל.
אתה מודע לכך שאתה מדבר על אירופה הדמוקרטית של ימינו?

חזרה