• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צרות באררהם ווליום 2 פרקים:1,2: פרק 3: בחירות

דאו לי מלטף את זקנקנו. "קשה לומר. פועל כאן כוח... שמעבר ליכולתנו לנתח בכלים הרגילים." נראה.. מוטרד.
"אמשול לך משל. האם דמות בסיפור שיצרת, היא זאת שבוחרת ומחליטה את החלטותיה? או שאתה זה שבחר בשבילה? והאם הדמות הזאת אי פעם תוכל להתחקות אחר השפעתך עליה?"

אורביאון מזדעף. 'אתה הופך את זה לשאלה פילוסופית."
דאו לי מגחך. "זה כל מהותו של העולם הזה, איש צעיר.' ואז פונה חזרה אליך.
"אני חושב שאנחנו פשוט מימד אחד למטה מדי מכדי להגיע להבנה של המתרחש"

המגיסטר מהנהן, מתעלם מהערתו של אובריון.
"אני מאמין שאני מבין את כוונתך, ולגבי השאלה, הייתי אומר שזה תלוי בכישרון הסופר, ובסוג הדמות.
אבל זה דיון למקום וזמן אחר, אני מאמין שראינו את כל מה שיש לנו זכות לראות כאן, אלא אם מישהוא מכם עדיין מאמין שמרלין במצב שבו הוא יכול להפוך לראש המסדר, או בכלל ראוי לכך?"

"האומנם? אני נוטה שלא להסכים איתך, באדם שראינו כאן , גם אם הוא לא הושפע בצורה ישירה מדבר אינו אין את התכונות הדרושות להנהיג את המסדר בתקופה שלפנינו. אבל את הדיון הזה נצטרך לעשות בפני כלל חברי המועצה.
אבל לפני כל זה, יש עוד זיכרון אחד שאני חושב שאנחנו צריכים לראות לפני שנוכל לסיים את ביקורנו כאן, והוא הרגעים שאחרי ה..התפרצות שלי. משהוא מוזר קרה שם, ואני לא חושב שמרלין היה האחראי היחיד לכך."

חזרה