• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

אומבר
להבא, אשמח לתגובות של יותר משורה אחת.
אתה לא רואה בשדה דברים שיכולים להוות מקור למכתבים שקיבלת.

ביגורן
החול סביב הנחש נספג בשמן, שנוצרת ממנו כמות מפתיעה בגודלה, והאש בוערת לכמה רגעים סביב הנחש. כשהיא נכבית, נותר רק נחש אחד בשדה הקרב.
אביעד - תורך.

רישו
ואשו נושם עשן מדורות מגיל אפס. ברור לו שהעשן הזה הוא לא עשן של מדורות.
יש בו משהו הרבה יותר אפל.
הוא קורס לרצפה, בעוד העשן ממלא את ראותיו, מונע ממנו לנשום.

"אתם, בני האדם, חסרי תועלת. יכלו לתת את המשימה הזאת לשדים פחותים בהרבה מאיתנו," אומר השד, בעוד אחת מאצבעותיו מתארכת והופכת לטופר מפחיד למראה ועשוי מצללים. "אני אגמור את החבר שלך, ובינתיים את תפלי לעשן ותמותי לבד, טו - " השד מסתובב לעבר ואשו, בעוד רין קמה מאחוריו, משספת מספר שיסופים חדים את גבו. הגלימות השחורות מתפוררות, גופו של השד מתפורר לעשן וצל, וכל מה שנשאר מהן הוא מספר חתיכות בד קרועות על הקרקע.
העשן עדיין באזור.
META
תמשיכו עם הזריקה המסתורית, הפעם בד"ק 10 כדי לפעול. תפעילו את הראש ותפטרו מהעשן הזה.

רישו
OUT
אם ואשו ישרוד את הצל, הוא ימות מסרטן ריאות.
בכל מקרה, נפלת על האדם הלא נכון. אין לי מוח להפעיל.

IN
ואשו משתעל קשות. ״היי, נערת חוזים! תנסי לגרום לרוחות הטבע של המקום לעזור לנו!״.

META
2.

רישו
META
זריקה מסתורית 20 טבעי.
In
רין נאנחת "כבר חשבתי על זה בעצמי גאון" היא רוטנת ואז מרימה את ידה ומתחילה לזמר "אתם השוכנים בשמים בארץ באדמה במים או מיחוץ למארג מציאות זה, אתם השומרים על האדמה ומגנים על העולם, אני מבקשת בהכנעה את הכוח לנקות את זיהום השדים ולסלק את הארורים מהאדמה! שמעו את קראתי!"

רישו
ואשו קורס בשיעולים על הקרקע, נושם בכבדות. הריאות שלו מלאות בעשן, והוא בקושי מצליח לנשום. וואף מתקרב אליו בדילוגים קלילים, כאילו הוא לא מושפע מהעשן, מייבב לעבר ואשו, ומביא בפיו מספר עלי דשא סגולים.

רין
למשך קצת זמן, יש שתיקה.
ואז את שומעת קול בראשך.
"זה לא יהיה פשוט. מה את תתני לי בתמורה?"

ביגור
Out
ניצן, זכור לי שכתבת בפרוש שתור אביעד, אז לא הגבתי. בכל מקרה
In
מעניין אם אותו טריק יעבוד פעמיים חושב ביאורן כמובן שזה טירוף, אבל למי אכפת?!
ואז, ביאורן מכין זיקוק נוסף, הפעם, הוא ממלא אותו בחומר נפיץ ובדלק, ככה שהזיקוק יתפוצץ וישרוף כשהוא יפגע, ואז הוא מסתער לעבר הנחש, מקווה שהוא ינסה לאכול אותו, או לפחות להתקרב כדי שיהיה לו סיכוי מוצלח יותר לפגוע עם הזיקוק
זיקוק[dice:a20t47k]716374:0[/dice:a20t47k]
הסתערות[dice:a20t47k]716374:1[/dice:a20t47k]

רין
לילה? התכוונת רין...
IN
"איני מעוניין בטיפול בשדים. הם לא מציקים לי, ואני לא מציק להם. אם כי תמורת תמורה מספקת, אם זה רצונך, אוכל גם לתת לך מידע הכרחי שיוכל לעזור לך במלאכה זו.
החיים שלי כעת... משעממים. אני רוצה שתבדרו אותי. כעת, למשל, אתם עושים מלאכה יפה. אם תסכימי לכך, אשלח את השליח שלי שיצפה בכם בשמי. שמרו עליו היטב. אציל אתכם כעת, כי אחרת המופע יגמר מוקדם מהצפוי, ואם תמשיכו לדבר אותי אספר לכם מידע מסקרן שיעזור לכם במסע."

אומבר
לאחר לילה ארוך של צפייה, דמות הולכת לאיטה בשדה. היא מחזיקה מנורת שמן, ולובשת שמלה שחורה ארוכה, שמתנפנפת ברוח.
היא נראית כמו אמא שלך.

ביגור
לפעולה גאונית מגיע גמול טוב.
לפעולה טיפשית להחריד מגיע גמול רע.
אתה זוכה לשניהם.
IN
ביאורן מכין זיקוק נוסף, הפעם ממולא בדלק וחומרי נפץ, ורץ לעבר הנחש.
הוא מחליק על החול השחור, ליד הנחש, ומתפוצץ בכדור להבות.
הנחש, משותק על ידי אורו של גורן, מתפוגג מקיום.
ביאורן שוכב על הקרקע, עורו צרוב ושרוף, וכואב לו. ממש ממש כואב לו.

ביגורן
שיקוי ריפוי, עוד שיקוי ריפוי, היידד ל2 שיקויי ריפוי בתור!!!
Meta
פעולה חופשית: הכנת שיקוי ריפוי[dice:2whg80]716403:0[/dice:2whg80]
פעולה רגילה: הכנת עוד שיקוי ריפוי[dice:2whg80]716403:1[/dice:2whg80]
פעולה חופשית שנייה: שתייה של שיקוי ריפוי.
פעולה חופשית שלישית: של שיקוי הריפוי השני
In
ביאורן מכין 2 שיקויי ריפוי, ושותה אותם אחד אחרי השני
מעניין אם אפשר להתמכר לשיקויי ריפוי. אני ממש מקווה שלא

ניצן
רין מזעיפה פנים "אני לא מעוניינת בכך שתציל אותי או בשליח שלך, אני מעוניינת בכוח להציל את עצמי ובמידע שלך" שמעתי בעבר על ישויות מהסוג הזה... אם אני רוצה לשמור אותו מעוניין ולא לחטוף חוזה מחריד אני צריכה לשחק אותה קשה להשגה "אני עשעשע אותך בתמורה לכוח אך אני משאירה לעצמי את הזכות להפסיק את החוזה בכל רגע, זו ההצעה שלי וזו לא התמקחות, יש לנו דיל?" היא שואלת בקור "ובאשר למידע... אני מניחה שזה תלוי כמה אצליח לשעשע אותך"

ביגורן
האמת שאפשר להתמכר להם. תחפש את ההגשה שלי לדו"נ על שיקויים ממכרים.
אתה מצליח להכין רק אחד, והוא לא עוזר במיוחד. ההכנה שלו יותר כואבת מההקלה שהוא מביא.

רין
"ואיך אדע שלא תבטלי אותו ברגע שאציל אתכם? איני מוכן לכך."

ניצן
"ואיך אדע שלא תחייב אותי לעשות דברים מפוקפקים? לכן אני מציעה חוזה פשוט, תן לי כוח ואני עשעשע אותך, במידה ואחד מהצדדים נמנע מלקיים את חלקו גם הצד השני לא חייב למלואת את חלקו, זה חוזה הוגן" רין נאנחת "אין לי כוונה לקנות חתול בשק, יש לך הצעה נגדית?"

ביגורן
אני מזכיר שביאורן חצי מת כרגע.

אומבר
כשאתה מתקרב, אתה מהסס. אם זו לא אמך, זה יצור השתלט בצורה מושלמת על גופה. אתה יודע לזהות שדים משני צורה, וזה לא אחד מהם. המבט על פניה, האופן בו היא מביטה בך, בשילוב של חשש ואהבה, מרגיש אמיתי לגמרי.
"אומבר?" היא שואלת בחשש. "מדוע אתה חושב שמתתי?"

רין
"שום כח, ילדה. אני מציל אותך כדי שתמשיכו לשעשע אותי. אם תשעשעו מספיק, אתן לכם מידע משמעותי שיעזור לכם עד מאוד. זה כל העסקה, ולא יותר מזה. אני אעקוב אחריכם, את זה לא תוכלי למנוע. השאלה היא אם את רוצה את עזרתי."

dragonitzan
אני יכולה לצאת מזה עם חוזה לא מחייב... עם כך... "בסדר ניצחת, אתה תעזור לי כאן ואני העשה השתדלות... לשעשע אותך, אם אשעשע אותך מספיק אתה תתין לי מידע" החוזה מתחיל להיכתב באוויר "יש לנו עיסקה?"

לא היה ברור מהתיאור - נשמע שסתם כאב לו.
שאלה - מי מפעיל את הדב"Aים? אתה או אנחנו? או מצב ביניים בו הם נוטים לפאסיביות כל עוד אנחנו לא אומרים להם משהו?
in
לפני שגורן מקים את המחנה הוא ניגש לביאורן - הוא לא מומחה גדול לריפוי, אבל הוא יכול לעשות משהו - הפצצות שלו עשויות מאותם החומרים שיש לו בסיר - סביר להניח שהוא יכול ליצור שיקוי מרפא מהאנרגיה שלו עצמו, אם הוא ישתמש בסיר של ביאורן.
שיקוי ריפוי
[dice:qsw]716606:0[/dice:qsw]
שאלה: מתי אנחנו צפויים להתאחד?

חזרה