• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[פאת'פיינדר] צריח הברקת-עץ משחק

חכים ופאראנוקס-
In
פאראנוקס מניף את חנית המוט שלו פעם נוספת, מנסה לרסק את הגולגולת של הכלב, אך היא מפספסת ופוגעת באדמה בקול מצלצל.

META
פעולה רגילה- התקפה בחנית-מוט כנגד הכלב
התקפה: 5+4=9. פספוס.

למעשה בדיוק הערב האחרון שאני עוד יכול להגיב. ו.. שחכתי לרגע שכבר עשית את התור שלהם לפני.
IN
חכים לוקח צעד אחורה, ואז יורה במהירות בכלב, מנסה להרוג את החיה הערורה
meta
[dice seed=26316 secure=d9d669c9_0]1d20+5[/dice]
אם פגע
[dice seed=57062 secure=9a5417a5_1]1d8[/dice]

עריכה- נראה לי כדי שגם YDS יגלגל יוזמה

מאחר ונראה שזה גורם יותר תועלת מנזק, אני אפעל לפי סדר היוזמה, למען מניעת בלבול, על-אף שזה עלול להאט במעט את מהלך הקרבות.
חכים ופאראנוקס
IN
הירייה של חכים פוגעת בעין של הכלב ועוברת דרכה, אל תוך הראש שלו. הכלב מפרכס לכמה רגעים ואז נופל לרצפה חסר רוח חיים. הגובלין נופל שרוע על הקרקע והכלב, צווח בכעס.
עדכנתי את המפה, אם יש לכם אי הסכמה לגבי המיקום אז תגידו לי: https://docs.google.com/drawings/d/1oSU02Nrkr484e2d4ZzFfdB9Az25X1iLe6fhtI20zwHE/edit?usp=sharing
פאראנוקס
IN
אתה רואה שלושה גובלינים חמושים בקשתות רצים אל ההיכל ורואים אותך נאבק בגובלין ובכלבו. הוא מתחילים להכין את הקשתות שלהם לירי.
מפה: https://docs.google.com/drawings/d/1SCxnZAsbBCsLuwuyt68sGic30DB8TyDUmv7kPCGAY6k/edit?usp=sharing
ואזגלר וטנת'
IN
ואזגלר מטיל את הלחש 'אור' כרגיל, אך האור חלש מהמצופה. הוא מאיר לטווח של כ-5ft כרגיל, אך מעבר לכך האור נהפך לחלש מאוד ואפשר לראות רק צלליות מתגוששות.
מפת הצריח כפי שאתם רואים אותה: https://docs.google.com/drawings/d/1qN5SMRc4PKhhS3wgjt2OGe3WVBYmtj_CGImhDDVfcbQ/edit?usp=sharing

חכים ופאראנוקס-
IN
פאראנוקס מסמן מהר לחכים בידיו. "שלוש אויבים. קשתות. מזרח" הוא אומר ומניף את הנשק שלו קדימה, מסובב את הפטיש אל עבר ראשו של הגובלין- מכוון לרקה על מנת לגרום לזעזוע מוחי. מיד אחר כך, הוא זז לעמדה בה החומה וגופו של הגובלין יוכלו לחסום חצים בדרך אליו.

META
פעולה רגילה- התקפה בלהב מוט
התקפה: 11+4=15.
פגיעה: 8+4=12 נזק מוחץ.
צעד 1.5 מטר
משבצת אחת למטה

אם הגובלין מת אז פאראנוקס יזוז וינסה להתחבא לפני שהגובלינים יגיעו.

חכים ופאראנוקס
ההתקפה של פאראנוקס פוגעת בראש של הגובלין, מועכת אותו על הרצפה בצליל בפצפוץ. הגובלין נשאר על הרצפה ולא נע.

חכים ופאראנוקס-
IN
פאראנוקס זז אחורה במהירות כאשר הוא שומע את הראש מתפצח, מנסה להסתתר בין החפצים של הקומה הראשונה בשביל התקפת פתע כאשר הגובלינים יגיעו.

META
התגנבות: 17+6-1=22.
(מינוס בגלל הפציעה)

חכים ופארקנוס
חכים מהנהן לפארקנוס, הוא שורק לעבר הגובלינים כדי למשוך תשומת לב, בעודו מחליף את האקדח ברובה הקשת שמצוי על זנבו, ויורה ירייה לעבר אחד מהם
META
[dice seed=36319 secure=80a138b7_0]1d20+5[/dice] התקפה לא מגע
נזק
[dice seed=13813 secure=8a44089e_1]1d8[/dice]

OUT
בגלל שהפעולות של ואזגלר וטנת' מתרחשות במקביל לקרב, חשוב לשמור על סדר היוזמה, והוא נראה כך:
18 פאראנוקס
13 חכים
9 ואזגלר
8 גובלינים 2-4
עריכה: 7 טנת'
yds, גלגל יוזמה ואז תוכל לפעול.

חכים ופאראנוקס
IN
החץ עף מעל הראש של אחד מהם, והוא מוציא את לשונו בבוז בתגובה. נראה שההסחה עובדת, מפני שכולם יורים לעבר חכים בצווחות נרגשות.
META
חץ ראשון: 12, מפספס.
חץ שני: 9, מפספס.
חץ שלישי: אם 20 פוגע, אז זו פגיעה חמורה. 8 נזק בפגיעה חמורה, 3 נזק בפגיעה רגילה.
META
תוך פאראנוקס אלא אם היוזמה של טנת' נמוכה מ-8.

חכים ופאראנוקס
OUT
לא אמור להיות התקפה ואז ווידוי?
IN
החץ שנורה לעבר חכים עומד לפגוע בו, כאשר זה זורק את עצמו לאחור, חומק מהמחץ.
META
מפעיל Gunslinger’s Dodge, משלם נקודת girt כדי לקבל תוסף 4 לדרגש וליפול שרוע, כך שהדרגש שלי עולה ל22 נגד התקפות טווח.
מאחר וקיבלתי נקודה כאשר הרגתי את הכלב (מקבל נקודה כל פעם שהורג אויב אם נשק חם) אני על 3 נקודות .

חכים ופאראנוקס
IN
החץ עף לכיוון הלב של חכים, אך הוא ברגע האחרון הוא מנסה להישכב על הרצפה. החץ, במקום לפגוע בלב של חכים שורט את הכתף שלו.
OUT
מה-srd:
קוד:
When you make an attack roll and get a natural 20 (the d20 shows 20), you hit regardless of your target’s Armor Class, and you have scored a “threat,” meaning the hit might be a critical hit (or “crit”). To find out if it’s a critical hit, you immediately make an attempt to “confirm” the critical hit—another attack roll with all the same modifiers as the attack roll you just made. If the confirmation roll also results in a hit against the target’s AC, your original hit is a critical hit. (The critical roll just needs to hit to give you a crit, it doesn’t need to come up 20 again.) If the confirmation roll is a miss, then your hit is just a regular hit.

Out
זה מה שאני אומר, אתה צריך לוודא עלי קריטי. בהתקפה יצא 20 טבעי. כמה יצא בווידי?
(עדיף שלהבא תרשום עם ה20 טבעי או לא)
בכל מקרה... אני צריך לדעת כמה יצא בווידי, כי אני די בטוח שאני לא יכול להפעיל את היכולת נגד איום לקריטי....

חזרה