• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עיר ירח - עץ משחק (רשומות המוטנטים מותאם, חופשיטה 3/3)

טאאל מכוונת נשק אל המכשפה.
"זה הסוף שלך"
"איך? אין לך מה לעשות שהטורף כאן"
"כמו שחיסלתי את התועבה שעשית מהחסיד שלך... איך קראו לו... מרשואן?"
"זה לא את חיסלת..."
"אז האיש שלי. ישמעאל"
"חחחח.. הוא מת."
"את תשלמי גם על זה"

"אבל לא אני הרגתי אותו!!!"

המכשפה פונה אל רוברט בחיוך

המכשפה עונה
"אי אפשר להגדיר את הדבר הזה בדיוק. בעצם, עכשיו שהוא פה, אי אפשר להגדיר שום דבר יותר באופן מדויק."

היצור פונה אל רוברט. העיניים שלו גדולות מאוד ולבנות לגמרי.

אתם באחת מהידיים שלו מופיע רובה ,זהה לנשק של רוברט, ובאותו רגע הנשק של טאאל נעלם. היא צועקת בהפתעה

"נראה לי ששאלה חשובה יותר" אומר רוברט לפרנק, אבל לא רק לו "הוא איך אנחנו מתמודדים או בורחים מהדבר הזה בלי לאבד את חיינו או נשמתנו בתהליך" קולו קודר ונימתו מבשרת שהוא מאמין שהסיכויים אינם גדולים.

"נראה לי ששאלה חשובה יותר" אומר רוברט לפרנק, בזמן שהוא עומד לצידו
"הוא איך אנחנו מתמודדים או בורחים מהדבר הזה בלי לאבד את חיינו או נשמתנו בתהליך". את המשפט הזה רוברט אומר, אבל הוא נמצא במרכז המעגל, איפה שיצור הבלהות עמד לפני רגע.

"טוב, משום מה, אני בספק שזה יעבוד" אומר פרנק ליצור הבלהות, שעומד צמוד אליו, איפה שלפני רגע רוברט עמד
המכשפה צורחת בהפתעה

פרנק ורוברט פותחים באש כמעט בו זמנית. שני חורים מעשנים נפערים בצד ראשו של היצור ודם בצבע אדום עכור פורץ מרגלו. היצור פונה אל המכשפה... ומכניס לה כדור ברגל. היא נופלת לרצפה.

טאאל נראית כאילו היא התכוונה לעשות משהו, אבל עכשיו מתמקדת ברוברט.

חסן מכוון את נשקו אל המכשפה.

המפלץ מתקדם לעברכם גם אחרי שאתם יורים כחצי מהמחסנית שלכם. מאחור חסן מצטרף לירי, וכנראה גומר את כל המחסנית שלו.

המכשפה נראית כמו בובת סמרטוטים שיושבת בתוך שלולית דם שהולכת וגדלה, צוחקת ומחרחרת לחילופין.

טא'אל צועקת לעברה "כשפי המוח שלך עוד מעט יישברו!"

נתז דם גדול פורץ מהתפלץ, ומלכלך אתכם. הראייה שלכם הופכת למטושטשת...

בחיזיון, אתה ממשיך לירות במפלץ עד שהוא נופל. רגע לאחר מכן, טאאל צועקת בניצחון והמכשפה עולה באש. מתוך הלהבות, המכשפה מצביעה על טאאל והראש שלה מתפוצץ כמו שזיף רקוב. אתה מבחין באיחור שתוך כדי האקשן חסן כיוון את הנשק שלו עליך. "סלאם" הוא אומר. בום.

חזיון נוסף. אתה מסיט את הנשק, וירה בטא'אל. היא צועקת בהפתעה, כדור אש מתחיל לבעור בכף היד שלה, כשהיצור מסתער עליה וקורע אותה לגזרים כמו שילד בן 4 מפרק אריזת מתנה לחג המולד.
חסן מנסה לטעון את הנשק ולירות בך, אבל הוא לא מצליח להכניס את המחסנית, הידיים שלו רועדות כמו מייבש כביסה מקולקל. הייצור סוגר גם עליו. חסן צורח צרחה שנקטעת בקול קריעה רטוב. המכשפה מצליחה לעמוד על רגליה למרות הפציעה. היא מושיטה את ידה מתחת לחולצתה ושולפת ספר עבה ועתיק, היא מושיטה לך אותו בחיוך.

בחיזיון, רוברט יורה במכשפה. היא כמעט לא משמיעה קול תוך כדי שהיא קורסת. כל כדור גורם לבית החזה שלה לקפוץ קצת. טא'אל, עם כוחות האחווה שלה, הבעירה את הייצור, הוא עכשיו רק מדורה צורחת.
טא'אל מחייכת אליכם חיוך של ניצחון, שני כדורי אש מתחילים להתלקח בידיה.
"תשרפו, משומדים". תבערה ממלאת את שדה הראייה שלך.

חזיון נוסף. רוברט יורה בחסן תוך כדי שחסן מנסה לטעון את הנשק , אבל הוא לא מצליח להכניס את המחסנית, הידיים שלו רועדות כמו מייבש כביסה מקולקל, חסן נופל על גבו כשכל גופו מנוקב בפצעי ירי. המכשפה צורחת בקול שלא מן העולם הזה וטא'אל מתחילה להקיא עוד ועוד, בלי הפסקה. יותר מהתכולה שיש בקיבה אנושית. אחרי כמה שניות גלגלי העיניים שלה נופלים פנימה לתוך הגולגולת שלה, ונשארים רק שני חורים אפלים. היא מתמוטטת.
המכשפה מחייכת אלייך ומצביעה על דלת שלא הייתה שם קודם, עם השלט "יצי-אה!" עליה

הראייה שלכם מתבהרת שוב

טא'אל צועקת בניצחון, כדור אש מתלקח בידיה.
חסן מנסה לטעון מחדש את הנשק שלו, אבל הידיים שלו רועדות בחוזקה משום מה

אאוט

תגובה בספוילרים בבקשה.

פרנק ממצמץ מנסה להסיר את הדם של היצור מעינו, כשהוא עדיין זוכר את המיקום של דלת היציאה, כשהוא מתחיל לצעוד לעבר המקום שבו היא אמורה להיות, ממשיך לירות ביצור

עריכה אחרונה:
חזרה