• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עיר ירח - עץ משחק (רשומות המוטנטים מותאם, חופשיטה 3/3)

החזיון מרים אליך את המבט החלול שלו, ומושך בכתפיו. הוא מחווה בידו אל חפיסת הקלפים.

גלגל קוביות
ישמעאל כורע ליד אחד האנשים, ועיניו זוהרות לרגע. הוא עושה זאת שוב פעמיים, ואז כאילו הוא מדבר לעצמו
"זה כאילו כולם פה מנסים בכוח להתעורר מאותו חלום. כולם פה שוכבים באיזושהי נקודה בקניון, אבל לא כאן. יש להם פצעי ירי בחזה ובראש, והם מנסים לקום שם, אבל לא פה. כשמתעסקים עם מואיז'ה, תמיד הכל הזוי"

גלגלתי 8
פרנק ממשיך לחפש בין המדפים והמגירות של בית המרחקת בזמן שהוא עונה לישמעאל "אני מחפש משהו שינטרל לפחות את האפקט הכימי של התרופה שהם לקחו, אולי אז נוכל לנער אותם" הוא פותח ארון נוספף, מתחיל לפשפש בו "מה זה מואיז'ה?" הוא שואל

החזיון נעלם ברגע שאתה מרים פחית מלאה למחצה מהשולחן במטרה להשליך אותה עליו.

ישמעאל אומר "אני לא בטוח אם להרוג אותם או לפגוע בהם יקדם אותנו. הם מחוברים בחלום שלהם למוות של מישהו אחר, ולהרוג אותם אולי רק יעביר אותם לצד שלו"
אתה מוצא בנתיים מגירה מלאה בסם ממריץ שיכול לשטוף את ההשפעה של גלוגלות השינה מהמערכת של מי שנטל מנת יתר

אתה צועד הלאה
"אתה באמת עוזב את ההזדמנות הזו ככה, רוברט?"
אתה מסתובב, והמכשפה יושבת על כסא, ליד השולחן שעזבת.
"אין לך תוכנית. אין לך בני ברית. יש לך רק את הכלבה של האחווה שעוד מעט תחוסל. אני יכולה"
המבט של המכשפה קופא והיא רועדת בכסא באלימות לשנייה, היא חוזרת לעשתונותיה.
"רוברט, יש לי שני מפתחות ליציאה מכאן. החבר שלך וישמעאל עומדים להרוס אחד. תראה!!"

הראייה שלך מתטשטשת, ואתה רואה את פרנק וישמעאל בבית מרקחת עם קבוצה של אנשים חסרי הכרה. פרנק מזריק להם משהו לווריד.

הראייה שלך חוזרת אל המכשפה

"הנה! ראית את ההווה במקום אחר! לך לשם, ותראה שזו אמת!"

היא מצביעה על החנויות מימין בקומה למעלה

"ראית את ההווה, אתה תוכל לראות גם העתיד והעבר! זו מתנתו של מואיז'ה, לך לשם ועצור אותם!"

"תתחיל מאחד, וחכה רגע. נראה איך זה משפיע" אתה מזריק לווריד של אחד האנשים השרועים על הקרקע, והעוויתות שלו מפסיקות כמעט מיד.
ישמעאל מחזיק את ראשו של אחד אחר ומחייך אליך.
"נראה שזה עובד. אנחנו - אתה מצליח להפריע למכשפה, תמשיך!!"

המרחק לא גדול. גרם מדרגות אחד, כמה מטרים ואתה שם. מולך מה שנראה כבית מרקחת. קבוצה גדולה של אנשים חסרי הכרה שרועה על הרצפה, ישמעאל ופרנק נמצאים שם. פרנק עם מזרק ביד ליד האנשים וישמעאל מתעסק עם תרופות על הדלפק.

"ובמשטרה כן?" שואל רוברט רטורית "תראה, היא הראתה לי חיזיון שלי נחקר אצלם, וכדי להוכיח שהחזיונות שלה אמיתיים היא הראתה לי את המצב הזה, ואמרה לי איפה הוא מתרחש. זה... די מוכיח את הנקודה שלה, להבנתי"

"אז מה אתה חושב שאנחנו צריכים לעשות? כי אני חייב לומר שאני לא חובב של הסיכויים שלנו לחיות עבור שני הצדדים"

אאוט: היות וישמעל גם נמצא באיזור של השיחה, נראה לי כדאי לחכות לתגובה מthe scribe

חזרה