• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עיר ירח - עץ משחק (רשומות המוטנטים מותאם, חופשיטה 3/3)

המכשפה אומרת "אני לא בטוחה שבשביל זה חסן הגיע לכאן, נכון?"
טא'אל מסתכלת עליו, ואז מסתכלת מסביב... "מרשואן לא כאן... אתה חיסלת אותו?" חסן רק מחייך חיוך מקפיא דם.
"אז אתה... מטעם מי שהעסיק את רוברט ורוג'ר. אחרי שאני אגמור את המכשפה, אתה תיתן לי דין וחשבון"
"אמרת - 'מי שהעסיק'? זאת אומרת, שאת עדיין לא יודעת מי?" חסן מסתכל עליכם בהשתאות
"קליידג'ו באב עזא אל-אדין (סלנג מוכר של הח'לפיון, מביע הפתעה גמורה), חשבתי שאתם מלשינים ובאתי לגמור אתכם. בחיי אני אוציא אתכם מפה"
טא'אל עונה
"רוברט ופרנק הם תחת סמכותי, וכשאני אגיע אלייך, אבוא איתך חשבון"
"לא תיתפסי אותי חי." כל הזמן הזה, המכשפה מחייכת כמו חתול.
הראייה שלכם מטשטשת...

אאוט: זה לא טעות הקלדה, נכון?
אין
"אני רוברט, לא רוג'ר" אומר רוברט במרירות ואז עונה "חוץ מזה שהוא השומר ראש שלך, לא"
כן טעות הקלדה, התכוונתי רוברט, וחסן הוא שומר הראש של קאשה, לא של טא'אל

אתה קשור לכסא. זה כמו כסא של רופא שיניים, אבל עם אזיקים. החולצה שלך ספוגה בדם, ועל מגש לידך יש מה שנראה כמו ערמה של שיניים וציפורניים. שני גברים בדיוק יוצאים מהחדר, הם עם הגב אלייך
"הוא דיבר מהר. סתם התעללתי בו לפני שגמרתי אותו, בשביל הכיף"
"חלאות רחוב. פותחים את הפה יותר מידי. זה מה שמגיע להם"

אתה מסב את מבטך, והמכשפה יושבת לידך.
"אני יכולה לראות את העתיד, אתה יודע. זה העתיד שלך. אם תלשין לאחוה, הח'לפיון יצוד אותך, ואם תימלט מפה איכשהו, האחוה תצוד אותך. הדרך היחידה שלך החוצה היא איתי. איבדתי כמה אנשים, ואני צריכה אנשים טובים."
היא לוקחת בעדינות את כף ידך הפצועה
"עשינו עסק?"

"פרנק? פרנק!!" אתה על מדרגות נעות. ישמעאל מאחוריך ולמטה. פניו שרוטות הוא מחזיק אקדח ריק מתחמושת ביד אחת, היד השנייה שלו מגואלת בדם.

"שמעת מה חסן אמר. הוא כמעט ירה בכם. אני זו שהצלתי אתכם" היא נשענת אחורה בכסא שלה

"לא ראיתי אף אחד מהם, מחוץ להזיות של המכשפה. כל הקניון הזה הוא מלכודת אשליות והזיות, ואני שורף אותן, אחת אחרי השנייה" ישמעאל מחייך חיוך עייף. "אני יכול להרגיש אותן. טא'אל בטח רצה בטירוף פה, מנסה להתעמת עם המכשפה. אני מרגיש שיש פה עיוות קרוב, פה בהמשך. בוא איתי"
אתם עולים במדרגות וישמאעאל מסתכל שמאלה. משמאלכם, יש בית מרקחת. על רצפה של בית המרקחת שוכבים כעשרים גברים ונשים. הם נראים חסרי הכרה או ישנים, והם מתפתלים על הרצפה.
ישמעאל מטה את ראשו.

"קדימה"

אאוט
חסן אולי התכוון לירות בכם אחרי שהוא ירה במרשואן. עד כמה שרוברט מבין, זה היה ארוע מציאותי.
"חזיונות ואשליות הם לא כל מה שמואיז'ה מעניק למאמיניו. הנה נבואה בשבילך. כשתעורר מהחזיון הזה תמצא חפיסת קלפים. ערבב אותה כמה שאתה רוצה, ערבב אותה שלושת הקלפים הראשונים שתשלוף, אם לא תסיר אותם קודם מהחבילה או תרמה בצורה אחרת, הם ארבע יהלום, נסיך תלתן וג'וקר. בחן אותי". הראייה שלך מתטשטשת...

אתה יושב על כסא של רופא שיניים בקליניקה. הציפורניים שלך והשיניים שלך במקום. פרסומת על הקיר בדמות נערה אסייתית יפה מזמינה אותך לעבור השתלת שיניים מלאה ב 1590 כתרים בלבד.

"משהו קורה כאן, עוד כישוף. אני יודע אם להרוג אותם ישמיד את הכישוף או יחזק אותו, אני צריך לבחון מקרוב"

עריכה אחרונה:
אתה יוצא החוצה מהקליניקה לקניון. מימינך, ישנם כמה שולחנות נמוכים מחוז לקיוסק זול. דמות יושבת ליד אחד מהם, ולוקח לך רגע לזהות שוב את דמות הרפאים של רוג'ר. על השולחן פזורים קלפי משחק.

"אני אצטרך לבחון מקרוב, אני מניח." אתם נכנסים לבית המרקחת. אתה מבחין שליד הרבה מהאנשים שזרוקים על הרצפה יש חפיסות ריקות של כדורי שינה חזקים. ברחוב קוראים להם "גנבי זמן" כי מי שלוקח אותם פשוט ישן עמוק ללא תחושת זמן. אם הם אכן נטלו את הכדורים, זה לא מצוי שמי שנטל את הכדורים האלו יזוז בשנתו כמו שהאנשים האלו ישנים.

עריכה אחרונה:
פרנק מתחיל לחפש בבית המרקחת, בכמה מהחודשים הפחות טובים שלו הוא נאלץ להשתמש בחומרים כמו זה כחומר הרדמה לטיפולים, וכרגע הוא מחפש חומר שהשפעתו תהיה הפוכה, הוא לא בטוח כמה זה יעזור עם הקסם שמעורב בעניין, אבל זה כנראה לא יזיק

חזרה