• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

spaghettielf אמר/ה:
MoriD אמר/ה:
liorgonen3 אמר/ה:
עוג
אתם באיזור שליטה בריטי, כל קצין בריטי שמתפלל לקידום יאשים אותך כבוגד, רק על עצם היותך שייך לצבא ספרד בעבר, כך זאת בחשבון (אני לא נכנס לקטע שספרד הגיע יותר לאיזור דרום אמריקה, לא עקרוני לי.)

מוריד
משום מה לא הצלחתי לפתוח טוב את סיפור הרקע, הסתדרתי בסוף.

לעניין
הסיפר קצת צועק לי AC3, אבל לא עקרוני,
לאמא האינדיאנית של קונר לא הייתה שום דרך לשלוח אותו לפריז, לא רק שספק שהיא מכירה את המיקום של הארץ, לא בדיוק הסברת מאיפה היה המימון להגיע לשם, לא נכנס לזה שזה מסע מסוכן בים, שאף ילד בן 5 לא ישרוד ללא השחגה תואמת

spaghettielf
איך הוא מתחזה לשומר? מין הסתם אנשי שמים לב למות של שומרים, ולשומר שאף קצין לא מכיר...

תרחיב קצת בבקשה

לעניין השיטה, אני כנראה ילך על חופשיטה עם גלגול קוביות, אני אסיים להכין את השיטה ויפסרם, לא משהו מסובך

האמת כן זה באמת קצת AC3....
אני מאוד אהבתי את זה וכל פעם שעולה לי מהפכה אמריקאית זה ישר AC3.
אני מקווה שזה לא מפריע
לגבי אמא שלו, היא אשה חכמה היא יודעת ספרדית צרפתית ואנגלית שותף. ולמען האמת היא מאוד זקנה (הייתה בת 32 כשקונור נולד, נחשב המון בקרב האינדיאנים בזמן ההוא, וכרגע היא בת 62 שזה מבחינתם שנה שנתיים והיא כבר בקבר)
לגבי המימון, היא כתבה מכתבים לאביו, התחננה שהוא יקח אותו (הוא לא מרושע אליה, הוא לא אנס אותה כן? הוא פשוט אוהב אותה ולא יכול לחיות איתה) הדוד של קונור היה ב"ארץ החדשה" ונסע לפריז ביחד עם קונור (כמובן שהוא הקניט אותו והציק לו, כי קונור בן תערובת והוא חיה והוא כל דבר רע....) ומשם קונור כבר נפגש עם אבא שלו
אכפת לך לרשום בטקסט את הדמות שלך? משום מה לא נפתח לי הספויילר(כל השאר נפתחים)

מלא ציטוטים...אתה אמור לדעת על הדמות שלי? אין לי מושג עם אתם אמורים לקרוא את הדף דמות שלי וכל זה

MoriD אמר/ה:
spaghettielf אמר/ה:
MoriD אמר/ה:
liorgonen3 אמר/ה:
עוג
אתם באיזור שליטה בריטי, כל קצין בריטי שמתפלל לקידום יאשים אותך כבוגד, רק על עצם היותך שייך לצבא ספרד בעבר, כך זאת בחשבון (אני לא נכנס לקטע שספרד הגיע יותר לאיזור דרום אמריקה, לא עקרוני לי.)

מוריד
משום מה לא הצלחתי לפתוח טוב את סיפור הרקע, הסתדרתי בסוף.

לעניין
הסיפר קצת צועק לי AC3, אבל לא עקרוני,
לאמא האינדיאנית של קונר לא הייתה שום דרך לשלוח אותו לפריז, לא רק שספק שהיא מכירה את המיקום של הארץ, לא בדיוק הסברת מאיפה היה המימון להגיע לשם, לא נכנס לזה שזה מסע מסוכן בים, שאף ילד בן 5 לא ישרוד ללא השחגה תואמת

spaghettielf
איך הוא מתחזה לשומר? מין הסתם אנשי שמים לב למות של שומרים, ולשומר שאף קצין לא מכיר...

תרחיב קצת בבקשה

לעניין השיטה, אני כנראה ילך על חופשיטה עם גלגול קוביות, אני אסיים להכין את השיטה ויפסרם, לא משהו מסובך

האמת כן זה באמת קצת AC3....
אני מאוד אהבתי את זה וכל פעם שעולה לי מהפכה אמריקאית זה ישר AC3.
אני מקווה שזה לא מפריע
לגבי אמא שלו, היא אשה חכמה היא יודעת ספרדית צרפתית ואנגלית שותף. ולמען האמת היא מאוד זקנה (הייתה בת 32 כשקונור נולד, נחשב המון בקרב האינדיאנים בזמן ההוא, וכרגע היא בת 62 שזה מבחינתם שנה שנתיים והיא כבר בקבר)
לגבי המימון, היא כתבה מכתבים לאביו, התחננה שהוא יקח אותו (הוא לא מרושע אליה, הוא לא אנס אותה כן? הוא פשוט אוהב אותה ולא יכול לחיות איתה) הדוד של קונור היה ב"ארץ החדשה" ונסע לפריז ביחד עם קונור (כמובן שהוא הקניט אותו והציק לו, כי קונור בן תערובת והוא חיה והוא כל דבר רע....) ומשם קונור כבר נפגש עם אבא שלו
אכפת לך לרשום בטקסט את הדמות שלך? משום מה לא נפתח לי הספויילר(כל השאר נפתחים)

מלא ציטוטים...אתה אמור לדעת על הדמות שלי? אין לי מושג עם אתם אמורים לקרוא את הדף דמות שלי וכל זה
עוד ציטוטים.
אני חושב שכדאי לי לדעת מי השותפים(והאויבים) האפשריים

עכשיו מוכן. נראה לי.
שם: קפטן/סר. האמפרי אדאמס

סלח לי. אבל אם תמשיך לעורר מהומות איאלץ בשם הוד מלכותו לרוצץ את עמוד שדרתך תחת מגפי.

קפטן האמפרי אדאמס, או סר אדאמס (כפי שהוא מעדיף) חש ביש מזל, והוא נהנה לשתף אחרים בסבל שלו. כל הזדמנות שלו, להעניש את חייליו הוא מנצל זאת. גם כלפי אזרחים. עם זאת הוא מנסה להיות הוגן, וכשהוא רואה מה שנראה לו כחוסר צדק הוא יתערב. הוא רואה בעצמו אביר שנולד בעידן מודרני מדי. חש מריר בעודו בן 21.
הוא נמוך יחסית, ודי רזה. אפו הנשרי וצווארו הארוך בשילוב עם מבט קודר של עיניים כמעט אפורות. משווים לו מראה של נשר. הוא לבוש בהקפדה קנאית במדיו, ואפילו רבב לא יראה על מדיו ומגפיו. תחת כובעו המשולש שיערו השחור מסולסל על פי צו האופנה. אם הוא אינו מצליח לסדר את השיער הוא לובש פיאה.
על גודלו הקטן מפצה הילה עצבנית למדי. אין הרבה אנשים שאוהבים אותו, אבל אין הרבה אנשים שמזלזלים בו.

היסטוריה:
האמפרי נולד למשפחה אצולה, אך לרוע מזלו לא כבכור. אלא כאח התאום הצעיר של אחיו הנרי.
כל ילדותו עברה בצילו של הנרי שבו אביהם השקיע את מירב תשומת הלב וההשקעה בתור היורש שלו. האמפרי קיבל חינך מוקפד של ילד אציל בריטי, אבל דבר לא הצליח לטפל במזגו הרע.
אביהם- הלורד אדוארד אדאמס נפטר מזיהום בקיבה, שחטף במהלך נשף מלכותי.
הנרי התחתן בגיל 15, והאמפרי חש מיותר מתמיד- אפילו בשידוכים לא כל כך היה צורך בצל שחי כעלוקה באחוזה של אחיו. הוא לא יכל לשאת זאת, והתגייס. הנרי שדוקא אהב את אחיו, והיה נדיב וכואב על סבלו של אחיו מימן להאמפרי קריירה כמפקד.
האמפרי היה אסיר תודה ובו זמנית שנא את הנרי על כך. האמפרי ראה בצבא הזדמנות להשיג את התהילה שלו. כמו שבימי הביניים, בניו הלא בכורים של אציל היו מחפשים את מזלם כאבירים.
הוא התאמן בנחישות מפחידה. בכל יריב, כל קושי ראה דרך לגבור ולהתעלות על אחיו. הוא לא נתן לעצמו להכנע או לנוח, ללא קיבל פקודה לכך.
ובסוף האימונים נשלח... לעולם החדש. האם להלחם בפראים אדומי עור ולהשליט עליהם תרבות ואת חסותו המלכותית של הוד מעלתו? לא! הוא נשלח לרדוף אחרי עושי צרות לאיזה חור נידח ועלוב. בריטאון. אפילו הסוס שלו מת בדרך מבריטניה!
הוא הצטרף למשלחת צבאית עם מכתב לרס"ן ראידה. מכתב הצבה כסמל ביחידה שלו. נראה שמפקדיו באימון ראו בזעם שלו פוטנציאל להשקטה החלטית של מהומות והחדרת משמעת.
אבל הוא יפיק את המיטב! איכשהו.

גוף- 7,
מוח- 5
זריזות- 7
השפעה- 3
על טבעי -0
תיעול- 0

דרגונין, קבל ח"ח על כך שידעת שבאותה תקופה היה צריך לממן את העלייה בדרגה.
אם לא ידעת, אז ניחוש יפה.

כמות השחקנים הצפוויה היא 4-5, השחקנים יבחרו על פי סיפורי הרקע.

אגב, אף אחד לא ציין מה הוא עושה בשיירה מבוסטון לכפר ברייטאון, בבקשה להוסיף.

א- מה התדירות שאתה מכוון אליה?
ב- אם במידה ואני אגיש דמות ואתה תקבל אותה, אני מעדיף חופשיטה. אני יכול לנסות ללמוד את עולמות פראיים (אם היא מצויה במקום כלשהו באינטרנט בחינם), אבל אין כאן 100% סיכויי הצלחה.
ג- מה עם עבדות השחורים בעולם? קיימת?

Dark sith אמר/ה:
א- מה התדירות שאתה מכוון אליה?
ב- אם במידה ואני אגיש דמות ואתה תקבל אותה, אני מעדיף חופשיטה. אני יכול לנסות ללמוד את עולמות פראיים (אם היא מצויה במקום כלשהו באינטרנט בחינם), אבל אין כאן 100% סיכויי הצלחה.
ג- מה עם עבדות השחורים בעולם? קיימת?
מצטרף לשאלות שלו.

הוספתי לעמוד הראשי הסברים על קסם ועל המשחק.

הגישה היא חופשיטה עם גלגולים, יש הסבר מפורט על דף הדמות בעמוד הראשון.

התדירות שאני מכוון אליה- לא רוצה להתחייב כולנו בני אדם, מקווה שהודעה פעם בכמה ימים, תלוי בזרימה של המשחק, הייתי שמח לעדכון במשחק לפחות פעם פעמיים בשבוע.

עולמות פראיים היא שיטת משחק שדי נוח להלביש על כל עולם, יש חוקי התחלה מהירה בפורטל, די מומלצת לטעמי, אבל כנראה שאין רוב שמכיר אותה, אז הלכתי על חופשיטה

ג- קיימת, אבל לשחור לא חסרות דרכים להשיג את החופש שלו (הפרטה של רכוש האדון, רכישת החופש בכסף, גיוס לצבא וכדומה)

כרגע אני מחשיב את כל מי שרוצה להצטרף, ומחכה מכול אחד כזה שיעביר רקע לדמות (לא חובה להכין דף דמות מלא עדיין) לאחר שאבחר את סיפורי הרקע שהכי אהבתי, אני אפרסם את הנכנסים.

מניסיון העבר שלי שחקנים פורשים תוך כדי משחקים, לצערי לעיתים זה קורה גם בהתחלה, אז יכול להיות שתוך כדי שהמשחק ירוץ אני אוסיף אנשים, אם יתפנה מקום.

אם משהו לא ברור על החוקים אז להסביר לי, אני די כותב אותם תוך כדי עץ ההרשמה.

liorgonen3 אמר/ה:
הוספתי לעמוד הראשי הסברים על קסם ועל המשחק.

הגישה היא חופשיטה עם גלגולים, יש הסבר מפורט על דף הדמות בעמוד הראשון.

התדירות שאני מכוון אליה- לא רוצה להתחייב כולנו בני אדם, מקווה שהודעה פעם בכמה ימים, תלוי בזרימה של המשחק, הייתי שמח לעדכון במשחק לפחות פעם פעמיים בשבוע.

עולמות פראיים היא שיטת משחק שדי נוח להלביש על כל עולם, יש חוקי התחלה מהירה בפורטל, די מומלצת לטעמי, אבל כנראה שאין רוב שמכיר אותה, אז הלכתי על חופשיטה

ג- קיימת, אבל לשחור לא חסרות דרכים להשיג את החופש שלו (הפרטה של רכוש האדון, רכישת החופש בכסף, גיוס לצבא וכדומה)

כרגע אני מחשיב את כל מי שרוצה להצטרף, ומחכה מכול אחד כזה שיעביר רקע לדמות (לא חובה להכין דף דמות מלא עדיין) לאחר שאבחר את סיפורי הרקע שהכי אהבתי, אני אפרסם את הנכנסים.

מניסיון העבר שלי שחקנים פורשים תוך כדי משחקים, לצערי לעיתים זה קורה גם בהתחלה, אז יכול להיות שתוך כדי שהמשחק ירוץ אני אוסיף אנשים, אם יתפנה מקום.

אם משהו לא ברור על החוקים אז להסביר לי, אני די כותב אותם תוך כדי עץ ההרשמה.
היי להוסיף את זה לדף הדמות?
או לכתוב לך בספוילר?

אוקיי. עם קצב תגובות כזה אני חושב שאוכל להתמודד, אז אני אנסה את מזלי.

אם אני שם 5 בתיעול, מה רמת היכולת שלי?
מה המקסימום שאתה מרשה לתכונה?
מה זה אומר שצריך "לתחזק" שתי תכונות נוספות?

חזרה