• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עולם המערכה של Darkness-יוקאי

אני מבין שגמדי אזומה קרובים יחסית לאדמה, הא?

כשרונות גמדיים- התכוונתי דברים כמו כשרון שנותן הגנה משופרת מרעל (בנוסף להגנה הרגילה של גמדים), כשרון שנותן התנגדות 5 לאש (ואולי כשרונות שיפור עבורו), אם גמדי אזומה מבוססים על איירונפורג'- כשרונות שמשפרים את גוף האבן, וכו'.

גמדי אזומה הם, כפי שניתן להבין מתיאור הגזע ומתיאור אזומה, ההתממשות של היישות אדמה בקרב דמויי האדם. גמדי יוסוטו וויתרו על עורם הקשיח ונתנו לאבולוציה להתאים אותם לסביבה החולית ולחום המדבר, ואילו גמדי הוקובו לא היו צריכים הגנות כה כבדות מכיוון שגם האויבים הבודדים שמצאו אותם נפלו קורבן למלכודות וקסמים רבי עוצמה.

מקצוע היוקרה "אב-סלע" מושלם למקרה שלך. נראה לי שלגמדים האשפיים, וגם לסלעיים (לא זוכר שמות).
אומנם לדעתי גמדים אשפים זה לא יוצא דופן, אך גם לא צריך להיות נפוץ, אבל גמדים שמתמחים באשפות זה... מעניין.
ונראה לי שלא צריך להגזים עם הגמד. אפשר עדיין להשאיר אותו גזע בסיס, אפילו בלי מתאם דרגה, אם מורידים לדוגמא התנגדות לקסם ומוסיפים במקום +1 שריון טבעי (כי העור קשיח יותר מעור רגיל).

חזרה