• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספרו לי על הדמויות שלכם

קצת מסובך להסביר את האישיות של ג'ון קריסטלמאייר, לכן לא טרחתי ממש - מדובר בשיכור קרב, באחד שזכה לחזון כמעט-אלוהי בנוגע לדבר, החיים בשבילו היו שדה קרב אחד גדול שבו המטרה הייתה להפיץ את אש הזעם שלו כמה שרק אפשר, ובינות לחזיונות המבליחים הללו, הוא היה אדם אחר לחלוטין.
הקונספט של אנושיות בקרב, ולאחר מכן, מחוצה לו היה קשה מאוד בשבילו וההתפתחות האיטית ממכונת הרג חסרת רחמים למישהו חושב ובעל רגשות אמיתיים הייתה מורכבת והדרגתית כל כך שלפעמים אורינדאן (אני חושב) תהה לגבי שפיותו היחסית של הר האדם הזה. או לחילופין, הסיכוי להשיג אחת.

נכון, על פניו, הוא נראה כמו מכונת הריגה רבת עוצמה שלא היוותה אתגר משחקי רב, בפנים, קצת יותר קשה להבין מה קורה איתו.

למעשה אמרתי ההפך... פריפורם דייס הוא משחק עם קוביות, אבל בלי כללים של ממש - המנחה אמר לנו לזרוק ק10 , והתוצאה כמו שאומרים, שייכת לאדון. לא היו דרגות, לא היה נק"נ, לה היה שום דבר מהסוג הזה, רק משחק, וקוביות.

הדמות שלי היא פלאדין חצי אלף בדרגה 2 וכמעט שלוש. התכונות שלו הם:
כוח-17
זריזות -13
חוסן-16
חכמה-15
תבונה-13
כריזמה- 14

נק"פ: 23
דרג"ש: 17

נשק: חרב ארוכה
שריון: קסקסים

הדמות זה לא סתם אוסף של נתונים וסטטיסטקות (למרות שסטטיסטיקטות זה טוב מאוד), אתה חייב לחשבו גם על רקע לדמותך. אתה לא יכול שהיא תיהיה קיימת בלי שיהיה לה סיפור חיים, נכון?

שלום, אני חדש בפורומים כאן. אז תכירו תדמות שלי
אראמיל: אלף סייר
בערך (עוד מעט אני אביא את הדף דמות שלי ואעדכן...)
זה כולל + ו -
כוח 16
זרז 19
כריזמה 19
חוכמה 17
תבונה 17
כושר 14
רציתי לשאול אם זה מתצאים לאלף סייר, השתדלתי שהוא יהיה זריז וכריזמטי, אני די מתחיל ב D&D אז אני רמה 1. אז רציתי לשאול אם התכונות האלה בסדר, חוץ מזה יש לדמות שלי הרבה מיומניות :

אמפתיה לחיות
הליכה חרשית
שימוש בשני נשקים
מלאכת כלי נשק
טיפוס
ועוד כמה... עוד כמה ימים אני אביא את הדף דמות שלי... ואז אני אעדכן ואראה לכם בדיוק (הדף אצל חבר שלי....

חזרה