• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סיפור לא נעים

לי יש סיפור שקרא לחבר של חבר שלי (וזאת לא סתם בדיחה על החבר של חבר):

בקיצור הבן אדם קם בבוקר, כולו מוכן לעוד יום בית ספר. הוא מרים כוס זכוכית לשתות ופתאום..
טאח! הכוס על הרגל. בסדר שום נזק חיוני לא נראה אז הוא ממשיך.
מגיע לבית ספר מסכן נופל נכנסת לא אבן ברגל, מה גם שכף הרגל ממש כואבת.. בקיצור מסתכל על כף הרגל יש לו שם צלקת מהזכוכית ולא מפסיק דם.. כבר אפשר לחשוב שהוא קנה גרביים אדומות.
מגיע לאחות והמפגרת כרגיל נותנת לו לשכב ומנסה לעשות משהו עם הרגל. לא מצליחה, הבן אדם סובל אז פשוט הולכת לקרוא לעזרה ראשונה. הבן אדם מתרתח, משתגע, כועס. העזרה ראשונה החליטו שיש זמן ומגיעים רק אחרי רבע שעה, הכי גרוע הוא גם נפל במדרגות אחרי זה ונקע רגל.

לא יום נחמד.

ד. גול

כשהייתי בן 8, אני ואותי רדפנו אחד אחרי השני מסביב שולחן(כן משחק של אידיוטים, אתה אף פעם לא תופס את השני...), ואז אוחתי השנייה שמה לי רגל כשלא ראיתי...
לא נעים. 3 שיניים שבורות לא נעים אני מתכוון.

חברה , כל הדברים שנשמעו פה זה יפה , אבל אין דבר יותר גרוע מזה:

saruman אמר/ה:
בואו אני אספר לכם מקרה שקרה לי , אבל זה יתואר מאוד מגעיל ואני ממליץ שתיהיה הגבלת גיל למשהו כמו 40...:
אזהרה , נכנסת לשטח אסור! סכנת חיים

אוקיי , אז לנו יש ילדה בכיתה , והיא הילדה הכי מכוערת בעולם ( ואני עכשיו לא צוחק ). היא נראת כמו עיראקי ( עיראקי זכר... האימה....הזוועה .... ) , יש לה שפם כמו שיש לסאדם חוסיין , יש לה ליפה שחורה ומגעילה כמו של בן גוריון , היא רזה כל כך , והכי גרוע: כמות השיער בגוף... האימה... הזוועה... :cry:

כלומר , היא עדיין היתה ילדה קטנה בתחילת השנה והציעה לחבר שלי חברות ( ? ) ,
והוא הביא לה כאפה.
תחשבו על זה....

נחנחים. מה רע בלשבור כמה ידיים (לא רק שלכם אלא גם של אחרים) והרגליים צריכות להיות שלמות? לא מה פתאום,צריך לרסק אותם.
ואם זה לא הורג זה מחשל.

Deren_Guel אמר/ה:

בקיצור הבן אדם קם בבוקר, כולו מוכן לעוד יום בית ספר. הוא מרים כוס זכוכית לשתות ופתאום..
מגיע לבית ספר מסכן נופל נכנסת לא אבן ברגל, מה גם שכף הרגל ממש כואבת.. בקיצור מסתכל על כף הרגל יש לו שם צלקת מהזכוכית ולא מפסיק דם.. כבר אפשר לחשוב שהוא קנה גרביים אדומות.
מגיע לאחות והמפגרת כרגיל נותנת לו לשכב ומנסה לעשות משהו עם הרגל. לא מצליחה, הבן אדם סובל אז פשוט הולכת לקרוא לעזרה ראשונה. הבן אדם מתרתח, משתגע, כועס. העזרה ראשונה החליטו שיש זמן ומגיעים רק אחרי רבע שעה, הכי גרוע הוא גם נפל במדרגות אחרי זה ונקע רגל.

לא יום נחמד.

ד. גול

זה נשמע כאילו הבןאדם נכה לגמרה! ליפול כל דקה! בטח עכשיו הוא עוד יותר נכה.

1. הוא ערך אץ זה
2. אין יותר נורא מיזה:

בן דוד שלי, כשהוא היה תינוק, הוא הלך בבית והיה להם קומקום שמחמים על הגז-מלא מים (רותחים כמובן) והוא משך את הקומקום וכל המים נשפכו עליו, והוא הובל לטיפול נמרץ, וכל הבגדים שלו נצרבו לעור שלו, עכשיו הוא כלכך מלא צלקות כשזה נורא

3. אי אפשר לסמוך על גובלינים
4. פרנהיט, גם אתה שיחקת את המשחק הגאוני ההזה?!

demon hunter אמר/ה:
The Evening Star אמר/ה:
.
היחידים שלא שיחקו במשחק (הזכור לטובה) הזה הם האנשים בלי ספות.

למה? תמיד יש ניטות\שולחנות\כיסאות\מעקה חדר מדרגות וכד'! ;)

ran-newman אמר/ה:
demon hunter אמר/ה:
The Evening Star אמר/ה:
.

תתפלא... :oops:

אין מצב. כנראה שגם אתה קיבלת מכה בראש במהלך המשחק ואתה לא זוכר כלום.
זה ההסבר ההגיוני היחיד.

אני יודע שדוד שלי אילתר flame thrower וכמעט צלה לבן דוד שלי את הפנים.

gambakupu אמר/ה:
ran-newman אמר/ה:
demon hunter אמר/ה:
The Evening Star אמר/ה:
.

תתפלא... :oops:

אין מצב. כנראה שגם אתה קיבלת מכה בראש במהלך המשחק ואתה לא זוכר כלום.
זה ההסבר ההגיוני היחיד.

אני יודע שדוד שלי אילתר flame thrower וכמעט צלה לבן דוד שלי את הפנים.

למעשה, שיחקתי את זה על מעקה מעל למדרגות, אם כי המטרה הבסיסית לא הייתה ליפול על המדרגות עם הפנים, כמובן.

--------------------------------------------------------------------------------
Deren_Guel כתב:

לא יום נחמד.

ד. גול

זה נשמע כאילו הבןאדם נכה לגמרה! ליפול כל דקה! בטח עכשיו הוא עוד יותר נכה.

לא נכה לגמרי, אבל אחרי הכוס מהבוקר הוא התחיל לקבל מכות גם בגלל זה..
ד. גול

תקשיבו:
אני פעם הייתי אצל דודים שלי (בגיל 6 בערך).
בגיל כזה מי לא אוהב להטלות על דברים? (תשובה: אף אחד).
הייתה להם מנורת קיר במרפסת. אז אני החלטתי מכל מיני נסיבות להטלות עליה.
אני מתנדנד לי על המנורה ופתאום. בום!!! המנורה מתפוצצת לי ביד.
הרסיסים עשו לי חתוך של חצי עיגול בעומק של כל העור ביד וחתיכת העור החתוכה הייתה תלויה על היד מתפתפת דם. האמת שזה לא כאב אבל כשילד בן 6 רואה כל כך הרבה דם מה נשאר לו לעשות.
עד היום יש לי צלקת.

חזרה