• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סטריפונדק: מחייה הקומיקס הפונדקאי [סטריפ 4: מאפיה]

doctor arbitration אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:
Restless אמר/ה:
הזה על מהד' ארבע נתן לי תחושה צפויה כזאת, ידעתי שתתעסק עם זה מתישהו :lol:
תשמע... בעקבות האזהרות הרבות שחטפתי בנושא הזה, הייתי חייב להפגין נוכחות. ועכשיו, כשערן, שנחשב לגורם מוסמך בעסק, פותח "עץ רשמי" של הסברים, לחבר'ה הממוצעים, שלא קראו את המוח של נמפתחים עד הסוף אין סיכוי מולו. הוא שולף הוכחות, מריץ עובדות, וכמובן אומר "מה, שאני אשקר לכם?" וגם "מה שאני אומר נכון". בלי לדבר על הדברים הנכונים בעובדות שהוא הביא, כל טיעון אחר שוקע. זו המחאה שלי: להראות לו שהוא לא מוכיח שום דבר מעצמו, אלא שמי שקובע בנושא הזה לא שם על אף אחד פס, ושבעצם "מהדורה 4 טובה ותשתקו, בוגדים מוטאנטים קומוניסטים".

אז בעצם אתה מנסה להגיד שאתה אידיוט מושלם?
הו כמה התגעגענו לחוסר טאקט שלך :)
אם אתה כבר קורא לו אידיוט, לפחות תרחיב בנושא. אחרת זה נראה לי כמו סתם השמצה.

ODDin אמר/ה:
אשאר, הבניה של הדברים אכן משתפרת. הבעיה היחידה היא שאתה יורד על דברים שלא קיימים. סאטירה צריכה להיות על משהו. פלאפי בתור מנהל ויחס שאר המנהלים אליו פשוט לא נכון - לא ברמת ההגזמה הקומית ולא ברמת שום דבר אחר. מה שקורה במשחקי מאפיה גם לא נראה ככה. אפשר לרדת שם על זה שאנשים מפסיקים לשחק. אבל על מה ירדת פה באמת שאין לי מושג. וגם ההתלהבות העצמית שלך מגעילה כבר. "תגובה בסגנון של אשארדלון שמצילה את העיר"? תעשה לי טובה.
פחות זה ויותר "תגובה בסגנון אשארדאלון שפועלת כמו נאד של בואש".

warforgad אמר/ה:
אתה באמת כל הזמן עושה בדיחות שקשורות אליך!
"ההרפתקה שלי...", "תגובה בסגנון אשרלדון", היצירות שלך האזהרות והבאנים שנותנים לך...
הכול עליך!
תחליף את זה ב"אני אתחיל לחפור!".

ננסק אמר/ה:
הסאטירה של אשארדלון פוגעת חזק כהרגלה, ואף מובילה לתוצאות: הרני מכריז שאפסיק לבנות טיעונים הגיוניים, להביא הוכחות, ולהגיד דברים נכונים. אלו הם דברים שללא ספק הובילוני אל דרך הרשע, גיא צלמוות אפילו, על גבול השאול, כמעט מהדורה 4(!), אך ברגע האחרון ראיתי את האור - ואת ההבדלים! - וחזרתי בי.

כעת אני בודהיסט נאו-פאגאני, כמו שאני יודע שכולנו בעצם צריכים להיות. חכו חכו תראו מה זה הטפה עכשיו.
לא, לא, אתה *חייב* להמשיך. אני באמת רוצה לדעת מה היתרונות והחסרונות של מהדורה 4, ומה שאמרתי כרגע לא אומר שאתה לא בסדר, אלא שהאחרים לא בסדר. וויכוח על מהדורה 4 הוא דבר מבורך - אבל מה שמסביבו לא. אם כולם היו מתווחים לשמה, זה היה יוצא בסדר. אני מוכן להודות שלא ממש השקעתי בקריאה של מהדורה 4, ולכן אני אשמח לשמוע עליה פרטים שאינם נכתבים מעמדה כלשהי.

אז כן, תמשיך לכתוב.

doctor arbitration אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:
Restless אמר/ה:
הזה על מהד' ארבע נתן לי תחושה צפויה כזאת, ידעתי שתתעסק עם זה מתישהו :lol:
תשמע... בעקבות האזהרות הרבות שחטפתי בנושא הזה, הייתי חייב להפגין נוכחות. ועכשיו, כשערן, שנחשב לגורם מוסמך בעסק, פותח "עץ רשמי" של הסברים, לחבר'ה הממוצעים, שלא קראו את המוח של נמפתחים עד הסוף אין סיכוי מולו. הוא שולף הוכחות, מריץ עובדות, וכמובן אומר "מה, שאני אשקר לכם?" וגם "מה שאני אומר נכון". בלי לדבר על הדברים הנכונים בעובדות שהוא הביא, כל טיעון אחר שוקע. זו המחאה שלי: להראות לו שהוא לא מוכיח שום דבר מעצמו, אלא שמי שקובע בנושא הזה לא שם על אף אחד פס, ושבעצם "מהדורה 4 טובה ותשתקו, בוגדים מוטאנטים קומוניסטים".

אז בעצם אתה מנסה להגיד שאתה אידיוט מושלם?
אני? :p תיכנס למשתמש שלי, תקרא את ההודעות שלי, ותחליט לבד.

ODDin אמר/ה:
רק עכשיו קראתי את האמירה של הזאתי של אשאר. פאקינג וואו.
כאילו... אני אפילו לא יודע ממה להתחיל, אבל בעצם, אני חושב שעצם העובדה שאתה יודע שאתה לא אוהב את מהדורה 4 מבלי שקראת אותה מדבר בזכות עצמה. הרי ננסק קרא אותה, ולכן הוא שטוף מח על ידי קריאת הספרים, שמכילים מסרים סודיים, שאפשר לראות רק אם קוראים את התרגום של המהדורה לאמהרית לאחור בליל ירח מלא. ולכן, האנשים היחידים שעדיין אינם שטופי מח ויכולים לראות את האמת, להבין שמהדורה 4 היא גרועה, לא מגוונת, גורמת לשואה גרעינית, מכילה הסברים איך לבנות פצצות אטום עבור האיראנים ומרעיבה ילדים בסומליה - אלה אותם אנשים שבכלל לא קראו אותה!

בעצם, אתם יודעים מה, אני חושב שאביע את דעתי בנושא בסטריפ מיוחד משלי (נקרא משמאל לימין).
גדול. גדול. גדול. אתה יודע מה? זו בערך דעתי.

יצא קצת גדול אבל נחיה...
Strip_thing.jpg

ODDin אמר/ה:
אני חושש שלא הבנת. הבחור שצועק פאק זה אני, ברגע שאני רואה אותך פותח את הפה לדבר על מהדורה 4.
אני יודע.

ומאחר שאתם אומרים שאני אוהב לספר סיפורים... חשבתי לעשות סיפור סמי-משעשע על צעירותו של הפורום, משהו בסגנון "עשרת המופלאים". הוא יספר על קורותיו של אולדמן ושבט הויקינגים שלו כשהעולם היה צעיר. אולי בסוף הוא יהפוך למציאותי יותר. שרבוט.

הוא לא ינסה להיות מצחיק, ואם הוא ייצא מצחיק זה יהיה רק לטובתי. הוא ייתן לכם את ההיסטוריה האלטרנטיבית, ולפעמים האמיתית של הפורום, ואיך קרו הפגישות בין חברי הפורום השונים.

Pundak Legends I
pundaklegendi.png

אשרה, תפסיק החשב, זה הקומיקס הכי גרוע שאין פעם קראתי, וצריך הרבה כדי לקבל את התואר הזה.
ובנוסף, אודין הוא חדש יחסית לשאר המנהלים (פלאפי למשל די ותיק, לא ותיק בתור מנהל, ותיק בתור משתמש) ויש עוד מיני זיבולי שכל, בסופו של דבר אם הייתה משקיע יותר מעשרים דקות והייתה חוקר הודות הפונדק (פורום משוב לאתר ולפורום הוא אחלה מקום להתחיל במחקר)
בקיצר אשרה, תפסיק.

בסדר, בסדר.

פשוט חשבתי שזה יהיה מצחיק לומר שאודין הוא כוהן לאודין... ואולדמן... והתמונה של אנוויניאטר...

:bones:

לא משנה. אני מבקש למחוק את העץ.

אני דווקא חושב שהרעיון אם הויקינגים הוא נחמד.זה יכול להיות חמוד[למרות שהייתי עושה את אינוויטאר פחות 'האחד שברקע' ומעט צוחק על-כך שהוא הכי מבוגר מכל המנהלים והיחיד שבקושי גולש בפורומים שלא באחריותו].

חזרה