• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נפילת האבירים-ד, היסטורי]-נסגר.

סטטוס
נעול לתגובות.
למה הכפריים לא אוהבים אותי? אני צרפתי, כל הדגלים שבצבא שייכים לברון דה-ליסטאן, והוא צרפתי. אני דורש מהם מסים נמוכים יותר ממה שהמלך דרש מהם ואני מעניק להם הגנה שהמלך לא מסוגל לתת להם, אז מה הבעיה?
בנוסף, מה זה מטבעות זהב?, חשבתי שמשחקים עם מטבעות כסף. אנע מתייחס לתשלום כאילו הוא במטבעות כסף, ומה זה נושאי כידון? זה לא מופיע בפרטים ששלחת לי
לפעמים אני קורא לדמות שאני משחק (ז'אן) "אני".
האם הצבא נחשב בסניטריה?
In
השליח אומר למנהיג השכירים: "אתה צוחק, נכון?! המחיר שלך הזוי לחלוטין, אולי 2,000 עכשיו ועוד 300 כל יום, יש לך צבא איכותי, אבל הוא לא מצדיק את המחיר הזה"
------
אני מדשן את השדות שלי
------
אני גוזם את הכבשים שבאנגליה ומוכר את הצמר באופן קבוע החל מעכשיו
-------
ז'אן אומר לג'ורג': "צודק... אז מה אתה מציע? אין לנו די חיילים לכיבוש העיר בלי סיוע מבפנים ומה דעתך הנרי? אתה האסטרטג הטוב ביותר שפגשתי, יש לך רעיונות?"
------
בזמן שז'אן טייל לו בטראמקור אשה מבולבלת שגרה בקומה השניה לא שמה לב איפה היא זורקת את הצרכים של בעלה.... למזלה הרב ז'אן היה במצב רוח טוב מכיוון שהוא ניצח את הנרי בפעם הראשונה בחייו בשח ולכן הוא מחל לה על כך, אבל שבוע לאחר מכן הוא עדיין היה מוטרד מהבושה ולכן הוא דרש לבנות מערכת ביוב בכפרים כדי שמקרה כזה לא יחזור על עצמו

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה