• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

-נסגר-"הטבעת האחת",דעיכתה של ארץ יער-עץ משחק

"באתי מארץ-יער היפייפיה" עונה טורמונד בחיוך חולמני "אני הוא בן דודו של מאראקר, ובנו הבכור של ראיגאר ראש שבט הלובור" בקול רציני וקצת עצוב הוא אומר בשקט "אני ארש אותו לאחר שאמות, ואהיה ראש שבט בעצמי". לאחר שתיקה קלה הוא מרים ראשו מחדש בחיוך אמיץ, כשנראה שהוא עדיין מוטרד קמעה "אבל שום דבר מזה לא משנה עכשיו, נכון?" "מה סיפורך, הרלן?" הוא שואל בציפייה.

IN
במשך הרכיבה, טורמונד מזמזם כל מיני תווים ומשחק עם החליל שלו. לאט לאט תווים הופכים למילים, מילים הופכות למשפטים והכל מתערבב לנעימה קצרה:
"חמישה גיבורים רכבו, בדרך עתיקה
בין עצים ובין גבעות, לארץ מוריקה.
הראשון גמד חסון, רב כוח וערמה,
השני בן סוחרים, לא מעורר שום מהומה,
והשלישי בחור עליז, מזמזם הוא נעימה,
מלא רצון וגם לצון, בלילה וקימה.
בפיקודו של עז הלב, לוחם זריז כאור,
ויחד עם בחור רטנן, יצאו הם במזמור!"

OUT
על מה תשישות משפיעה?

OUT
כאשר יש hazard(אתגר שנובע מבדיקת תשישות במסע עם תוצאה של 11),בעל התפקיד המתאים לhazard הספציפי מגלגל את המיומנות הקשורה לתפקיד כשכישלון משמעו משהו רע שקורה לחבורה במסע.
הסברים קצרים על משמעות התפקידים:
מדריך-האדם שמנהיג את המסע,מחליט מתי לעצור לנוח וכיצד לקצוב את הצידה.
גשש-אחראי למצוא דרכים ולהימנע ממעבר בקרבת סכנות.
צייד- אחראי להספקת מזון במסעות.
צופה-אחראי להבחין במארבים וכו'.

בתקווה מחר יהיה לי זמן לפרט את המשך המסע.

OUT
אז אלו התפקידים במסע הזה:
מדריך-הרלן
גשש-דאיין
צופה-טורמונד
במסעות הבאים אני אשתמש בחלוקת התפקידים הזו כברירת מחדל אז אם תרצו לשנות אותה תציינו זאת.

IN
אתם רוכבים מזה ארבעה ימם לקולות שירתם הבלתי נפסקת של טורמונד ושל אחיו אודו שמצטרף כקול שני. עצי המחט הכהים הולכים וסוגרים על השביל מכל עבר ובכל יום אתם רואים פחות ופחות אור שמש.
הדרך היא דרך לבנים בהירות ,שהתכהו מאבק הדורות. הדרך היא בסגנון מיושן מימי הזוהר של ממלכת האלפים ביעראופל,שחוקה מהתנועה הרבה שהייתה בה מקדם ופרסות סוסיכם מתופופות עליה מקצב אחיד.
במהלך המסע מאראקר במצב רוח מרומם,לא נתקלתם באף סכנה מזה כמה והוא מרגיש קרוב להוכחת טענתו. הוא מרבה לספר אודות גבורתו בקרב חמשת הצבאות:
"...לפתע ראיתי מולי זאב שחור וגדול רץ לעברנו,הדפתי בעוצמה בעזרת מגני את האורקים שהיו מסביבי והשלכתי בכוח את חניתי. היא שרקה מעל ראשיהם הארורים של האורקים הנלוזים ושיפדה את הזאב דרך ראשו לכל אורכו וקטלה אותו בו במקום..." כל פעם שסיפורי גבורתו של מאראקר בקרב מסופרים,מקדירה הבעתו של אודו והוא ממלמל בזעף.
כך אתם ממשיכים לרכב,ודרך רווחים הקטנים בין הצמרות אתם יכולים להבחין מצפון לכם בהרי יעראופל.

OUT
ארגורן7
גלגל בדיקת עירנות(awareness) בבקשה.

חזרה