• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נושאי האבנים-<משחק מקוון>עץ משחק והרשמה(פנטזיה,חופשיטה)(5/5).

אני צוחק בקול רם, "שניכם לא הייתם כאן בלי השני, אלדריאן היה מת מיחס מספרי עצום נגדו" "ואתה (הכנס כאן את שמו של הדמות של ג'וני, מה היא?) היית מת בגלל שבלי ספק אלדריאן עשה הכי הרבה נזק לאויב"

הל: מאדגראד גרניטבק
אין: אני פונה לעבר הקול החדש ואומר בקול שקט יחסית: "הוא זה שהביא את הקבוצה השנייה של החיילים לפה, לאחר שהוא תקף אותם הוא היה צריך לוודא שאין ניצולים שיזיעקו תגבורת, בדיוק כמו שעשינו עם התגבורת." ומוסיף בקול יותר חזק כך שכולם ישמעו: "חוץ מזה זו לא בעיה לתקוף מרחוק כשאתה מתחבא מאחורי אנשים אחרים, אתה חושב שהוא היה כזה "יעיל" אם המשמר לא היה פה?" חשוב לי שאנשי המשמר יבינו שאני בצד שלהם, מעריך אותם ומוכן לעזור להם לפתור את הבעיות שבן המחצית יצר.

רגע לפני שהוא הולך,אלדריאן אומר:"מאדגארד,אני לא מפקפק לרגע בנחיצותם של לוחמי המשמר,אבל להאשים אותי בחוסר אחריות ובזה שלא גמרתי את העבודה זאת טעות.להסתתר מאחורי אחרים? אל תשכח שהרגתי שישה בלי עזרתם ופצעתי קשה אחד.וזה שאני נקטתי בטקטיקה של ירי מאחורי מסתור לא אומרת שאני פחדן.אני לא יצרתי בעיה.הבעיה הייתה כבר קיימת.אני גרמתי לכך שהם יהיו חייבים להחליט,בעידודך,האם להילחם או לא.זה היה או זה,או שהם היו סובלים מראזרמאג זמן רב בלי לעשות כלום".
הוא מביט בשלושת האנשים שלידו וממשיך:"אז אני רואה שאף אחד מכם לא מתכוון לבוא איתי,אז אני הולך עכשיו.להתראות".
הוא ממשיך ללכת מאיפה שנעצר,אבל הפעם ממשיך אל השער,עובר אותו ויוצא מהעיירה.

ג'וני
"המחיר יעלה עד כדי כך שזה לא יהיה כדאי יותר" הוא אומר.
"אין מקור קרוב של עשבים כאלו,חוץ ממלכת האלפים בדרום הרחוק".
המגדל הבודד
אלדריאן רואה יער,שבמרכזו שביל,ורחוק יותר יש שדות.

יוטה
אלדריאן נאנח באכזבה מתגובת מי שנלחם לצידם,והוא נמשיך בשביל שביער,מנסה לאסוף בדרך כל דבר שיכול להיות בעל ערך,בעיקר פירות בר:
[dice seed=21065 secure=20c1f1b7_0]1d6[/dice]
הוא מנסה לראות אם יש משהו חריג סביבו בדרך.

המגדל הבודד,yds
אתם רואים עקבות של מגפיים צבאיות רבות,ושובל של טיפות דם סגול.
הל לורד
אתה רואה אותם נעצרים פתאום.

פופו רטו.
אחד מעיף לך סטירה ובאותו רגע אתה רואה את המפתח אל המותן שלו.
הל לורד.
אתה רואה סימנים של רגליים ושביל דם סגול.

יוטה וידס
אלדריאן עוצר,משתופף ומסמן לקרל לעשות כמוהו.הוא סורק את האזור כדי לחפש חיילים שאולי יעשו מארב,ואולי עוד אויבים:
[dice seed=55267 secure=5f9e74eb_0]1d6[/dice]

שלום חברים אני ממש מצטער שלא הייתי זמין בימים האחרונים ולא הודעתי.
הל לורד.
אתה רואה אותם מתחילים לחפש עוד דברים. על הריצפה יש שברים של אנפים של עצים.
פופו רתו
אתה מצליח ברגע האחרון לקחת את המפתח והוא לא שם לב.
המגדל הבודד.yds.
אתם רואים שער ושני חיילים.
סליחה :).

ידס ויוטה
אלדריאן פולט אנחת רווחה למראה מספר החיילים הקטן,אבל כעבור שנייה הוא מתמלא חשד.
רק שניים? זה לא הגיוני.בטח יש עוד בשיחים מאחורינו ובדרך מאחור הוא חושב לעצמו,מתחיל לסרוק במבטיו את הסביבה,מנסה לגלות גוף כלשהו:
[dice seed=37347 secure=fb4ba847_0]1d6[/dice]

חזרה