• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[משחק תפקידים] ים של סיוטים - מבוטל (חופשיטה, אנימה, פאנפיקים)

צבע האור בקסדה של האחות הגדולה נעשה בהיר יותר. היא היססה לרגע וצרחה שוב, מה שהעיף את קרלוס אל הקיר ואיכשהו הצליח להשאיר את האחות הקטנה באותו מקום.
טריקר קפץ סמוך אל האחות הגדולה ויילל. פיצוץ עז של להבות לבנות העיף את האחות הגדולה לאחור.

[יודע מה? אני אפילו לא צריכה לגלגל קובייה. האחות הקטנה בשליטה של דימון ולא מגיבה אפילו לזה שיורים עליה.]
האחות הקטנה מתה מייד. האחות הגדולה צעקה שוב, מעיפה אתכם לקיר כל כך חזק שהקיר נסדק. עכשיו באמת הרגזתם אותה.
פסקול: IMNLy67ihY4[/MEDIA]]זה מספיק!
האחות הגדולה הצביעה על קרלוס בשתי הידיים שלה, הוא הועף באוויר, ואז היא משכה לשני כיוונים שונים וקרלוס פשוטו כמשמעו נקרע לשניים.
הגופה של האחות הקטנה, הגופה של ג'ק, שני חצאי הגופה של קרלוס ועוד כמה חפצים אקראיים עפו באוויר לכיוון מסטיק, דימון ומירוסלב. דימון התחמק במיומנות מכמה דברים מעופפים, עד שבסופו של דבר שבר זכוכית קטן פגע לו במצח והרג אותו.
למירוסלב הלך עוד יותר גרוע. הוא נפגע מחפץ אחרי חפץ, ולבסוף בלון גז התפוצץ עליו ומחק לו את הפרצוף מהפנים.
מסטיק, לעומתם, הצליחה להתחמק מכמה דברים. בסופו של דבר פגע בה ציור קיר אקראי, שדי כאב אבל לא ממש גרם לנזק. האחות הגדולה הבינה שמסטיק היא היריבה האחרונה שלה שעומדת, הרימה את הגופה של האב הגדול ממקודם, והתכוונה לזרוק אותה על מסטיק...
ואז היא הופרעה על ידי חתול עצבני ובוער שהסתער עליה. טריקר התחיל לשרוט את האחות הגדולה בגב, היא שיפדה אותו על המזרק שלה, אבל בכל מקרה האב הגדול המת לא נחת על מסטיק ומעך אותה למוות.
[אני אסביר עכשיו מה קרה מנקודת מבט משחקית. לא גלגלתי קובייה בשביל להרוג את קרלוס, הרגשתי שזה מגיע לאחות הגדולה במקרה הזה, וגם רציתי להסביר לקרלוס שלהרוג אחות קטנה בזמן קרב עם מגן זה רעיון ממש אבל ממש לא טוב. אחרי זה בשביל זריקת החפצים, גלגלתי 5D20 על כל דמות שחקן (בכל זאת, אלה הרבה חפצים). האחות הגדולה החטיאה את דימון בארבע הזריקות הראשונות אבל באחרונה יצא 20. בשביל מירוסלב היא פגעה כמה פעמים אבל בפעם האחרונה יצא לה שוב 20. את מסטיק היא החטיאה בשלוש זריקות ופגעה באחת, אבל בזריקה האחרונה יצא לה 1 אז נתתי לטריקר התקפה מזדמנת.]

באבלגם מהססת רגע, אם להתחנן על חייה או שמא לתקוף, ומחליטה שהיא לא תיתן שחבריה מתו לשווא. היא צועקת "תמותי, כלבה מרושעת!" ומשלחת באחות הגדולה פיצוץ חורף

האחות הגדולה התכסתה בשכבת קרח וקפאה על מקומה. גל כפור התפשט מגופה והקפיא גם את מסטיק.
תוך כמה ניסיונות מסטיק הצליחה לנפץ את שכבת הקרח, שהתנפצה לרסיסים שדקרו את האחות הגדולה שתקפה אותה.
[אתה בסיטואציה שברירית, פשוטו כמשמעו. אתה צריך להרוג את האחות הגדולה לפני שהיא תשתחרר מהקרח, ומהר, כי היא מתחדשת גם כשהיא קפואה.]
[בנוסף, מעתה ועד שתחיה עוד דמות שחקן, אני ממליצה לך לכתוב הכול בספוילר.]

באבלגם שולפת את נשק החירום שלה - סכין הבשר החשמלי, שנראה כמעין מסור שרשרת קטן. היא צוברת תנופה, שועטת אל הדמות הקפואה, ותוקעת את המסור בתוך צווארה. לאחר מכן היא מתניעה אותו, מה שגורם ללהב להסתובב, וזאת במטרה לחתוך את ראשה של האחות הגדולה...

מסטיק התחילה להתקרב לאחות הגדולה, אבל שנייה לפני זה, אש התחילה לבקוע מידיה, מתיכה את הקרח והכפור. היא זינקה לאוויר, וירתה את הצלצל-מקדח שלה במסטיק הפצועה. למרבה המזל הקיבה שלה לא נפגעה, אבל המקדח ננעץ בגבה. האחות הגדולה צחקקה בזדוניות, והתחילה למשוך את הצלצל בחזרה אליה, עם המזרק שלוף ביד השנייה.
לפתע הצלצל השתחרר. האורות בקסדה של האחות הגדולה הפכו ללבן טהור, לבן של פחד תהומי, ואז הבהבו וכבו. האחות הגדולה קרסה מתה. מאחוריה עמדה בניצחון אחות גדולה נוספת, מזרקה שלוף. לאחות הזו היה מזרק עם שדרוג של להבי מסור, ומה שיותר מוזר: האורות בקסדה שלה היו כבויים. וכולם יודעים שהאור בקסדתו של מגן כבה רק במותו.
אבל האחות הגדולה הזו נראתה חיה לגמרי. היא שחררה פעימה טלפתית אל ראשה המבולבל של מסטיק. הפעימה הכילה רק תמונה של מקום, אחד שמסטיק זיהתה היטב: הקרנבל הגדול של התלהבות. בין לבין הבזיקו המילים: אני שם. בואי אליי.
התמונה נעלמה בתוך שניות מעטות. מסטיק מצאה את עצמה שוב מול האחות הגדולה עם הנורות הכבויות, שנופפה לה לשלום והשתגרה, משאירה את מסטיק הקטנה והמסכנה בחדר זרוע הגופות.
[עכשיו זה זמן טוב לחדש את החברים שלך - ואת ג'ק - בתא ויטה.]

באבלגם אוספת מזרק רפואה תועה שנשמט במהלך הקרב, ומטפלת בפצעים שלה. כשסיימה, היא מתכרבלת על הרצפה ומתחילה למרר בבכי תינוקי ולהזיל ריר. בעבור רבע שעה, הפצעים נסגרו, והיא מרגישה מעט שפויה יותר. היא מכריחה את עצמה להתרומם וניגשת לגופתו של קרלוס המסכן - בתור זה שגרם לאחות הגדולה ל'מצב Berserk', הוא זה שיעזור לה לסחוב את שאר הגופות. היא מרימה את החצי הראשון שלו, נזהרת שלא להפיל שום איבר חיוני, וסוחבת אותו לתא הויטה. הבשר השסוע מדיף ריח חריף ולא נעים... כך היא עושה גם עם החלק השני. לאחר מכן, היא דוחפת את הקרעים השותתים לתוך התא - 'המכונה תדע מה לעשות'. היא עוצרת רגע בשביל להקיא את ארוחת הבוקר שלה... לחיצה על הכפתור, קול מכני שמדובב את התהליך, והופ - הדלתות נפתחות, ומתוכן נשמט קרלוס החדש (רפוי, חלוש ומבולבל). היא נותנת לו כמה סטירות לחי על מנת שיחזור לעצמו...
[Dodo, מקווה שהתגובה שלך לא תתעכב]

בינתיים, היא מוציאה חבילת מגבונים ובקבוק מים מהתרמיל שלה, ומתחילה לשטוף ביסודיות את הדם הדביק שמכתים אותה מכף רגל ועד ראש.

golan2072 אמר/ה:
[ממתין שיחיו אותי. מבין שהמחסה שתפסתי לא ממש עזר... מזל שבאבלגם שרדה]
[על זה אתם צריכים להודות לא לMessageMan אלא לי. מסטיק הייתה מתה אלמלא הייתי מחליטה לא לתת לכם למות ומסדרת את העניינים ככה שדאוס אקס מכינה הופיע והציל אותה. אבל הדמויות שלכם לא יודעות את זה. אלא אם כן MessageMan יחליט לספר לכם מה קרה, כמובן.]

קרלוס מתעורר מבולבל למדי ושואל: "מה לעזאזל קרה פה אבל אז מסתכל על החדר ההרוס והגופות של השאר ואומר בחצי חיוך: "זה לא היה רעיון טוב אני מבין". לאחר זה הוא עוזר לבאבלגם להכניס אחד אחד את שאר האנשים לתא הויטה ואז מסתער על האחות הגדולה ומתחיל לפרק אותה ולקחת ממנה דברים מעניינים טכנולוגית, הוא מתמוגג רק מלהסתכל על הטכנולוגיה המתקדמת הזאת.

חזרה