• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק: פולטיקאים בארץ הדרקונים-התחלנו!!!

טוב מכל הלאגן הזה נהיה לי סלט..
ככה יצא לי לפי השיטה של 4ק6 פחות התוצאה הנמוכה ביותר.
18
13
9
15
14
12
זה בסדר? חזק מדי? חלש מדי? [27 נקודות להוסיף זה נניח 18 12 13 14 15 15]

ללללללללללללללללא אאאאאאאארררררררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!1111

תקראו את המש"ם!!! עמוד 167 חילוק נקודות עם 27 נקודות לחלק. ולא. התכונות שלכם לא מאוזנות ואתם גם לא מאזנים כי אתם טיפה חזקים מהרגיל. ולמי שאין מש"ם אז שישתמש בתכונות הבאות:
16
14
13
12
10
8

סוף ויכוחים. בלי גלגולים פשוט תקראו את המש"ם בחלק הנ"ל או תקחו את התכונות האלו.

נ.ב- התכונות שהצגתם חזקות ברמה כל כך אדירה עד שאם אתם תהיו איתה אני אשלח אותכם ישר להציל את העולם!

אל תדאג, בסוף הכנתי את הדמות לפי התכונות האלו.
אל תתנו לי לדבר אף פעם, יש לי כאריזמה 6...
ושאלה: אם יש לך כאריזמה נמוכה זה אומר שאתה לא נחמד ולא סימפתי. אבל בדיוק תכונות אלו עוזרות בבדיקות איום...
:eek:rc?:

זה בדיוק למה אני תמיד מציע שכמה מהמיומניויות יעבדו על אחת מהתכונות. מישהו שרירן הרבה יותר קל לו להפחיד מישהו מאשר מישהו לא שרירן, פשוט בעזרת איום גופני מתלווה. כמה מהמיומנויות שחילקנו הן טיפוס(זרז/כוח), שחייה (חסן/כוח) ואיום (כרז/כוח). אם יש לכם עוד מיומנויות שיכולות לעבוד על כמה מתאמים אני אשמח לשמוע.

Icedrum אמר/ה:
זה בדיוק למה אני תמיד מציע שכמה מהמיומניויות יעבדו על אחת מהתכונות. מישהו שרירן הרבה יותר קל לו להפחיד מישהו מאשר מישהו לא שרירן, פשוט בעזרת איום גופני מתלווה. כמה מהמיומנויות שחילקנו הן טיפוס(זרז/כוח), שחייה (חסן/כוח) ואיום (כרז/כוח). אם יש לכם עוד מיומנויות שיכולות לעבוד על כמה מתאמים אני אשמח לשמוע.
בשביל זה יש תוסף מצב.

ולהפך. כריזמה 6 זה הרבה לדבר! דברים טיפשיים חסרי שחר שמפריעים לדמויות ויוצרות קטעים מצחיקים.

אוקיי, המינוטאור הברברי שלי כמעט מוכן (רק צריך לסיים חפציקים).

ופורט, אני אשלח לך את הכשרונות בפרטי, אבל בלי שגיאות כתיב (ממש קשה לי לכתוב בשגיאות, אני כותב נכון מתוך הרגל), אלא משהו כזה- זע(ם) וכאלו. זה לא זכויות יוצרים, אל8ו מילים שונות לגמרי :eek:rccooldark: .

O.K
בבקשה תשתדלו לשלוח לי את הדמויות באופן תקין(הדם תתעלם מההערה חדרגה שחחתי שאתה מינוטאור). כי פנג שלח לי תכונות שגויות והזמן עדין לא התאים.
אני לא אהיה מחובר עד 19:00 אבל אפשר לשלוח לי את הדמויות או משהו.

בהצלחה על העבודה המפרכת!

forte

עריכה: לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא! זה בכוונה 16 כי אני רוצה אתכם טיפה יותר חזקים! למה להתחכם לכל דבר??? חוץ מזה טעות כמו זאת אתם אמורים לנצל...

טוב זה החלק שכולם יכולים לראות בנוגע לדמות:
אינדיו הוא אלף אפור בגובה 167 (גבוה מאוד יחסית) הוא רזה ומשקלו כ50 ק"ג. עורו בצבע אפור כסוף, עיניו סגולות ושיערו חלק ארוך ובצבע כסוף. הוא עוטה גלימה בצבע כחול-תורכיז-בהיר המשרה רוגע ופאר. על ידו הימנית צמיד כסף מעוטר ועל כתפו השמאלית תנשמת צחורה כשלג.

פאק, זה תיאור של שלוש שורות.
לשם השוואה, למשחק של קופיל אני כותב כרגע מראה חיצוני (11 שורות בפונט 10 בוורד, ועוד לא סיימתי).

וחדשות עצובות:
כרגע התברר שאני לא יכול להיות מינוטאור.
בי בי ראק מפצח הגולגלות, אני אתגעגע אליך...
:eek:rccry: :( :cry: :eek:rccry: :eek:rccry: :eek:rccry:

עכשיו אין לי שמץ של מושג מה להיות...
:| :confused: :(

בחיי שחוץ מברברי מיציתי לחלוטין את ספר הבסיס (שיחקתי כל מקצוע לפחות פעמיים שם, חוץ מנזיר, אבל הוא לא חוקי במשחק הזה).

:(

זה רק החלק שמיועד לכם, מה שאתם רואים כשאתם מסתכלים על אינדיו במבט ראשון, פוהצ'י קיבל לפרטי מידע מדוייק בהרבה (הרבה הרבה)
למה אתה לא יכול להיות מינטאור?

UN-TraX אמר/ה:
זה רק החלק שמיועד לכם, מה שאתם רואים כשאתם מסתכלים על אינדיו במבט ראשון, פוהצ'י קיבל לפרטי מידע מדוייק בהרבה (הרבה הרבה)
למה אתה לא יכול להיות מינטאור?
בוא נודה בזה שלומר "הטבמל ההוא עם מטה" אומר שז קוסם עם כדור אש ומעוף.

The Blood Mage- אתה יכול להיות מינוטאור פשוט אין לך רמות בשום מקצוע(ואתה לא חייב).

חוץ מזה אי אפשר למצות את ספרי הבסיס. הכל תלוי במשחק(תתפלאו כמה לוחם עם שריון ענקי, לוחם רגיל גמדי, לוחם חצי אורקי חכם וקשת אלפי שונים).

forte

חוץ מזה אי אפשר למצות את ספרי הבסיס. הכל תלוי במשחק(תתפלאו כמה לוחם עם שריון ענקי, לוחם רגיל גמדי, לוחם חצי אורקי חכם וקשת אלפי שונים.)

מסכים מאוד.

אררג, ואטאוור.

פורט, אני שולח לך הודעה פרטית בקשר לרעיון על דמות שעלה לי בראש.
כנאה שהוא יהיה סייר, או לוחם, או פאלדין (אני כבר לא זוכר... פאלדין מותר?).
אוף, עכשיו אני צריך להיות אלף/בן-אנוש/גמד מסריח.
:confused:

יודע מה? יש לי רעיון בשבילך!
מה דעתך על להיות יואן-טי טהור דם? (עמוד 134 מגדיר מפלצות גירסא 3.5)
נכון שיש לו מתאם דרגה, אבל הוא אחד השווים! o_O

אוקיי, אני צריך עזרה. אין לי מושג מה להיות (מקצוע).
אני רוצה לשחק לוחם, אבל הם חדגוניים ומשעממים ברמות.
חשבתי על פאלדין, אבל הוא חייב להיות סדר-טוב (שזו, דרך אגב, אחת מהנטיות שאני לא מסוגל לשחק).
אני רוצה טנק, אבל עם יכולות שאפשר להפעיל (לא ביקוע ודומיו, אלא יכולות ממש).
אז הגעתי לסמוראי, אבל הוא בהרחבה.
:(

בא לך לוחמני?יש לך 4 אופציות:
לוחם-משעמם? לא. מה דעתכם על לוחם/אשף/קשת מאגי?
אק"ד-אי אפשר סדר טוב?הלאה.
סייר-יש לי סייר חלופי, אם תרצה אני אשלח לך ואם תרצה תשלח לפורטה, שאם ירצה יאשר.
ברברי-מכונת נזק משומנת. עוד משהו?

חזרה