• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק מקוון "רוכבי הדרקונים" (3/6) נגמר! תודה לכל השחקנים!!!(היגיון, פנטזיה, דרקונים!)

הל ואדראן
אני לא הולך לקחת את זה איתי.
In
דארון נכנס לנפחיה,ומסתכל סביב,מנסה להעריך את העבודה של הנפח/ים.לאחר מכן הוא ומאלרוק ניגשים אל המוכר ודארון אומר:"שלום לך,אדוני.אני רוצה לקנות קסדות,חרבות קצרות רחבות,פגיונות רחבים,קשתות,שריונות שרשראות,חצים ומגנים עגולים ומלבניים.יש לך כאלה? כי אם כן,אשמח לראות דוגמאות".

הל ואדראן
דארון עוצר משטף דיבורו ואומר:"נשמח לראות אותם.אני בטוח שהם יהיו מעולים,כי הנפחייה שלך נראית מצוינת"
OUT
חנופה תמיד,אבל תמיד עובדת :)

חבורה
הוא מרוצה מהחנופה, אבל שולח מבט חשדני לעבר קראק, שנועץ מבטים חמדניים בחרב פלדה נוצצת ומבריקה. (לא בגלל האיכות והעובדה שזו חרב, אלא בגלל שאחרי הכל, הוא בחלקו עורב, והוא נמשך לדברים נוצצים)
הוא אומר "יש לי שלל דברים, אתה מוזמן לבדוק אם יש לי מה שאתה צריך"
נקרו
"כן, תוציא בבקשה מהתיק שלי לחם, ורק לחם, אני לא מעוניין בכך שתשאיל עוד דברים"

הל ואדראן
דארון מסתכל על קראק ומבטיח לו שהוא ייתן גם לו חרב וציוד נוצץ,אם הוא יסכים להמשיך איתו ולהילחם איתו.
הוא מתחיל ללכת עם שני חבריו ולבדוק את הנשקים שהוא רוצה.

אדראן עזב את המשחק, ואני מודיע בצער שאני נאלץ לסגור את המשחק עקב מחסור בשחקנים, אלא אם מישהו ממש רוצה...

אני מודה לכל השחקנים ששיחקו, תודה מקרב לב, עם דגש לאילו שנשארו בסוף-YDS, המגדל הבודד ונקרו-פליים.
תודה רבה!!!

לאאאא למה? למה אדראן? ועם כל התכנונים שלי! למהההה???

טוב,בגל מקרה,תודה רבה להל,שניהל את המשחק הזה בצורה טובה מאוד,ותודה לשאר השחקנים,אהבתי מאוד לשחק איתכם.
השמש שוקעת על אונדוייר :(.

חזרה