• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מרקיד הצללים- עץ הרשמה (3\3)

לגבי שם, זה בסדר שאני אשאר אסיד?
שחכתי לכתוב את זה בדף, אבל התיכנון היה שבדיוק הגעתי לעיר לחקור את בעית הערפדים החדשים מטעם האירגון שאני עובד איתו.

לגבי הנשק, זה אפשרי לתת לאקדח הזה 2 מצבי יריה, רגיל וחודר? אם לא אז אולי אפשרות ל3 אקדחים שאני מחליף בינהם?

דרגוניאן, זה יכול להיות נחמד אם ניסיתי לצוד אותך בעבר, אבל לגלות שאתה אל-מת טוב זאת לא סיבה מספקת בשבילי להשאיר אותך בחיים.

מה לגבי הדברים הטובים שלנו?

אסיד-אני מעדיף שתשנה לפחות למשהוא שקשור. גם משהוא כמו בלאד (דם באנגלית) או בלק (שחור באנגלית) יהיה בסדר, והם מספיק קרובים לשם משתמש שלך כדי דתוכל לזכור (חומצה-דם, צהוב-שחור)
ולא צריך שני מצבים לאקדח, פשוט 2 סוגי מחסניות (אל תדאג, אני לא סופר תחמושת, החלפת מחסניות תהיה פלאפית ותלויה בך)
ולבסוף-האם הדמות שלך מספיק מחושבת כדי שהיא תוכל לעבוד עם אל-מת? כי כמו שאמרתי אתם תעבדו כחבורה. וזה יהיה קצת קשה אם תנסה לחבל את דרגוניין כל הזמן.

דרגוניין-הבנתי, אבל אחרי שיורים בזומבי יש בו חור, ואני מניח שאתה לא רוצה שהדמות שלך תהיה מלאה חורים.
השאלה הייתה אם ירו בדמות שלך כדור האם הכדור לא יצור חור (כי ה"בשר" קשה מדי,) או שיווצר חור שיסתם ישר אחרי שהכדור יצא מהצד השני.

אסיד-תודה שהזכרת לי. דברים טובים/רעים/חולשות עכשיו. (שוב, כמה שיותר פירוט)

דברים רעים-
מכוער- לקייל יש רטייה, ומתחתיה נקודה שחורה ומאיימת בתוך הפנים. לרוב זה לא מושך, במיוחד אחרי שמורידים את הרטייה.
שם משפחתי רע- משפחתו של קייל ידועה כמשפחה מקוללת, קייל לא יודע מדוע, אולי זה בגלל 'סבתו' ואולי בגלל ההורים שלא הכיר, אבל הוא יודע רק שהוא לא צריך להגיד את שם המשפחה שלו הרבה.

דברים טובים-
נשק ממוזל (החרב)- קייל משתמש בחרב כבר הרבה זמן, והוא יודע להשתמש בה ממש טוב- בעוד ברוב הנשקים האחרים הוא לא יודע להשתמש. הוא התאמן בה כבר נגד יצורים שונים ומפלצות, ולכן גם יש לו ניסיון עם החרב גם בקרבות אמתיים ולא באימונים.

ראיית חושך (גרסת העל)- קייל רואה בחושך בצורה מושלמת. עם קמצוץ אור הוא יכול לראות את כול החדר. זה כול שניתן לו בזכות העין שלו, וממש מועיל לו שהוא נמצא במקומות חשוכים. לרוב העין השחורה שלו בוהקת ונעה שהוא רואה בחושך בלי רצונו.

מיומנות אתלטיקה (קפיצות וכו')
חוש שישי
ידע מיוחד ברוחות אופל
נשק ממוזל: חרב כופש עתיקה
(נקנה בנקודות הרעות והטובות)
כישרון מיוחד: כשפי השבעה
צבא של איש אחד
ראיית לילה
מיומנות מיוחדת: לחימה בלהבים
חוש שמיעה חד
זיכרון צילומי
אינטואיציה
מיומנות מיוחדת: הסוואה
ידע מיוחד: היסטוריה מצרית מיסטית
קשרים: דוקטור רוס
כישרון מיוחד הטלת מורא
אינטואיציה

מכוער
נקודת תורפה- ככל אל מת
"סטיגמה חברתית"- הוא מומיה. מן הסתם לא פופלרי.
3

חולשה
מטיל לחשים
פטנט (כוחו מבוסס על המסיכה והחרב)
מים קדושים

זה כבר השם השני שאני מחליף :p
אני חושב שאני מעדיף להקרא הל האונד.
אוקי 2 מחסניות
המממ אולי אני ודרגו נחשוב על איזה סיבה פלאפית שלמרות היותו אלמת שלי אני משתף איתו פעולה... אני אדבר איתו בה"פ.

דברים טובים, בהודעה הראשית לפי מה שהבחנתי השארת את המשפט שלי לגבי האפשרות לקחת גירסת על שלהם, אבל הורדת את הקטע שרשמתי שזה עולה 3 נקודות אז אני מסתפק למה אתה מתכוון.

עוג-מצוין.

דרגוניין-איך בדיוק החולשה "מטיל לחשים" עובדת אצל הדמות שלך? והאם החולשה "פטנט" היא אכן חולשה? (כלומר, האם אנוביראת' יאבד את כוחו ואת כוח ההתחדשות שלו אם הוא לא יהיה במגע עם החרב/מסיכה?)

ילואסיד-בסדר גמור, תודיע לי כשתסכמו משהוא.
החלק עם 3 נקודות נשאר, אבל בעיקרון כל מקרה של גרסת על בדברים טובים נדון בפני עצמו. דבר איתי בפרטי.

ד"ר
אין, אני BADASS צייד מפלצות
ד"ט
מזל טוב [גירסת על] - לא בטוח אם זה השד, אם האלים מחייכים אליו, או שהוא סתם נולד בסידור מאד מיוחד של הכוכבים, אבל המזל פשוט מחייך להל האונד. זה די מסתדר עם דרך החיים שלו, פזיזות וחוסר פחד, קודם יורה ואז חושב, קופץ ראשון לכל סכנה. הוא מספיק מוזר בשביל לא לשים לב שמשהו לא טיבעי עם המזל שלו, אבל יש לו מזל שזה ככה, אחרת היה מת מזמן.

תהילה\מוניטין - אולי בעולם הרגיל לא מכירים את הל האונד, אבל כשאתה צד את מה שלא טיבעי במשך כמה מאות שנים, אנשים שקשורים לעיניין מכירים טוב טוב את השם שלך, והם יודעים לפחד ממנו, או להעריך אותו, תלוי בצד של מי הם.

חזרה