• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש מניאטורות (חנוכה) - דוחות קרב ותמונות (1200 נקודות)

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
אז שלום לכולם!
למי שיודע ולמי שלא, היה היום מפגש רשמי של קהילת שרה"ט בארץ בחנות (המדהימה, ושאפו על היחס הנפלא והשירות האדיב שקיבלנו מהם) רומ"ח.
ברגע שהתכסית הנהדרת הייתה מוכנה, התחלנו בקרב - גונדור וצבאות הגמדים כנגד מורדור וההאראדים. אני הייתי הצלם ושחקן אחד של גונדור, ושחקן אחר היה עמית, ששיחק בנאמנה קבוצת לוחמים.

רשימות הצבא הינן:

טובים:

גונדור:

מנהיג - אראגורן+שריון+גלימה אלפית - 190 נקודות.
סגן (לא באמת, אבל לפלאף) - גאנדאלף+שאדופקס - 190 נקודות.
28 לוחמי גונדור קשתים/לוחמים/חניתאים - 224 נקודות.
דאמרוד (בורומיר ייצג אותו) - 20 נקודות.
10 סיירי גונדור - 80 נקודות.
אביר מינאס טירית'+באנר - 38 נקודות.

הגמדים מהרי הברזל:

כיתה 1- 108 נק
12 לוחמים משפוצרים עם קשת\מגן
כיתה 2- 127 נק
11 לוחמים משופרצים עם מגן\נשק דו ידני\קשת. (תבחר אחד).
1 לוחם עם קרן.
סיירים- 120 נק
12 סייר עם קשת גמדית ארוכה\גרזני הטלה.
פלוגת מחץ-104 נק
6 לוחם עם נשק דו ידני
צוות וולאט ווארדן

רעים:

האראד:

מומאק (עם נשקי טסק, משהו שדומה לאות של הגנה, סלעים ומחבוא על ההאודה).
מהאוד אדון חיות.
11 לוחמי קארנה עם קשתות (מתוכם אחד עם קרן מלחמה).
2 מפקדים.
לוחם עם באנר.

מורדור:

24 אורקים לוחמים של מורדור.
גות'מונג, שר מינאס מורגול (מנהיג).

ועכשיו שסיימנו עם זאת, אפשר להתחיל!

הקרב הענק - התנגשות הצבאות

הקרב הראשון היה פשוט וגדול - חסל את הצבא של יריבך.

תור ראשון -

קודם כל, אלו הצבאות -

IMG_1481.jpg

מימין למטה זו גונדור (שלי), עם גנדלף הלבן על שאדופקס. כעיקרון זה גנדלף האפור, אבל זאת התנוחה היחידה של גנדלף על הסוס.

אראגורן ודאמרוד מובילים פלוגות חיילים גונדורים.

IMG_1482.jpg

פלוגת סיירים עם גנדלף ושני גמדים מאחוריה.

IMG_1483.jpg

הגמדים, שמתפרשים לאורך כל צד שמאל למטה, נראים מאיימים ביותר...

IMG_1484.jpg

IMG_1484.jpg

המומאק, שפשוט מחכה לתורו למחוץ כמה חיילי גונדור מסכנים, מחכה ישר ליד צבא מורדור המוכן להיכנס (וחזק) בגונדור.

IMG_1486.jpg

IMG_1488.jpg

IMG_1487.jpg

IMG_1489.jpg

תנו לקרב להתחיל!

פריוריטי (מי מתחיל קודם את סדר הפעולות בתור הצבא) לטובים.

גנדלף מטיל Command על המומאק (מה שמתברר כלא חוקי אחר כך, אבל בגלל שדסטריקס לא ידע השארנו את זה).

5 אורקים וכמה קשתים האראדים על המומאק מתו מירי גונדורי...

IMG_1490.jpg

IMG_1491.jpg

IMG_1492.jpg

הירי הגמדי לא מאכזב. נושא הבאנר ושני חיילים תומכים מתים מירי מוצליח של גמדים.

IMG_1493.jpg

גנדלף נפגע 3 פעמים ומנצל את הכל כדי לא לחטוף נזק בכלל. זוועה לגונדור!

תור שני -

פריוריטי לטובים.

מתברר בתור הזה שאי אפשר לעשות Command על המומאק (התוכנית שלי הייתה למחוץ את הצבא של דסטריקס ואז להעיף את הפיל הענק מהלוח, ובכך להרוג אותו אוטומטית). גנדלף מתאושש מההלם ומטיל על טרול Command, מכריח אותו להרוג חייל אורקי (אחרי קרב עלוב) ולפספס מפקד האראדי.
אחד הסיירים מסתער באומץ על המומאקיל, חוסם אותו כדי שלא ימחוץ למוות את חבריו.

IMG_1494.jpg

מה שלא עוזר, כי מתברר שההאראדים יודעים לזרוק אבנים... :mad:

IMG_1495.jpg

4 קשתים אורקים ואיש על המומאקיל מת מירי של סיירי גונדור (מככבים במשחק הזה :) ). בנוסף, האורקים רוצים נקמה.
קפטן האראדי וכמה אורקים מסתערים על גאנדאלף, שמוסג לאחור ללא פגע. במהרה אראגורן ופלוגתו באים לעזור... הסוף כבר ברור.

IMG_1498.jpg

הצבאות מתנגשים! דאמרוד וגות'מוג צורחים פקודות ללא הרף, אך האורק לא שם לב ונדקר בזרועו (חוטף Wound) על ידי חייל גמדי קשוח, Vault Warden! המצב תוקע אותו בקרב אבוד נגד 9 הגנה (ההגנה הכי גבוהה במשחק), וזה יתקע אותו לכל שארית המשחק.

IMG_1500.jpg

המפקד ההאראדי מסתער על נושא הדגל של גונדור, ומשטח אותו לקרקע בפראות.

IMG_1500.jpg

הפלוגה הזו, המונה את גנדלף ופלוגת אראגורן מוצאת את עצמה בסיוט מתמשך - קרב נגד מומאק! החיה שועטת ורומסת לוחם גונדורי ואורק, אך הגיבורים משמשים דוגמה ואראגורן מנחית שתי מכות נמרצות על החיה, גנדאלף אחת, וכל החיילים מצליחים גם הם לפגוע בפיל העצום! המומאק המופתע מוצא את עצמו בסיוט הפוך - בתור אחד גזלו ממנו כמעט חצי מכמות הWounds שלו! הוא כמעט ובורח מהלוח, אך המודל כולו לא בחוץ, ולכן נשאר לעוד סיבוב, מוחזק בידיו של בעלו, דסטריקס.
הצבא ההאראדי שבור!

IMG_1502.jpg

IMG_1501.jpg

תור שלישי -

פריוריטי לטובים.

דאמרוד בא לעזור מאחור ומאגף את גות'מוג, ועוד חיילים באים ועוזרים נגד האורק. הצבא ההאראדי שבור מתחילת התור הקודם, ולכן הטרול לא עומד בכך ומפסיד (בהפרש של נקודה ממה שהיה צריך כדי להישאר, סול) את אומץ ליבו, בורח מהקרב.
המפקד ההאראדי השני (רוצח הבאנר) שועט לקשתי גונדור, שלא מתלהבים ומאגפים אותו מכל כיוון - לבסוף הורגים את האיש החצוף והיהיר. בנתיים, הרבה אורקים ואנשים מתים בשדה הקרב. יותר אורקים מאנשים. הצבא הגמדי לא נפגע.

IMG_1503.jpg

סלעים...

IMG_1504.jpg

תור רביעי -

פריוריטי לרעים.

מהפך, רבותיי! המומאק חוזר בריצה ומוחץ כמה סיירים כנקמה, אך גאנדאלף ואראגורן צורחים ומובילים זרם של חיילי גונדור ומכים במומאקיל. שאדופקס מנחית מכה! (הסוס של גאנדלף). אראגורן משתמש בכל הMight שלו כדי לעשות 2 Wounds על המומאק, וחיילי גונדור מצליחים לפצוע גם הם. בקצרה, למומאקיל נשאר רק פצע אחד! החיה הענקית שועטת מן הקרב ובורחת על נפשה בבושת פנים, בעוד אנשי גונדור והגיבורים צורחים זעקות קרב ושמחה - הצבא ההאראדי מת!

IMG_1506.jpg

תור חמישי -

פריוריטי לרעים.

בצהלות גיל ושמחה, נופלים האורקים הנותרים יחד עם מפקד גות'מוג, והניצחון בא לידי גונדור והגמדים מהרי הברזל!

צבא גונדור -

IMG_1508.jpg

צבא הגמדים מהרי הברזל -

IMG_1511.jpg

צבא מורדור -

IMG_1509.jpg

צבא האראד -

IMG_1510.jpg

לאחר הקרב הגדול התפצלנו למספר משחקים קטנים, וחלקם יתוארו (וצולמו :) ) פה.

סארומן ולגולס - תפוס את הדגל

הצד הטוב - דסטריקס ודינרבלו.

הצד הרע - עמית.

אני לא יודע מה קרה במשחק, כי לא הייתי ולא שיחקתי שם, אז סיכמנו שהם יגידו בערך מה קרה בכל תמונה. צילמתי כל סוף סיבוב.

תמונה א' (ההתחלה) -

IMG_1512.jpg

IMG_1513.jpg

תמונה ב' -

IMG_1518.jpg

תמונה ג' -

IMG_1521.jpg

תמונה ד' -

IMG_1524.jpg

תמונה ה' -

IMG_1526.jpg

תמונה ו' -

IMG_1530.jpg

תמונה ז' -

IMG_1533.jpg

תמונה ח' -

IMG_1534.jpg

תמונה ט' (לפי מה שאני זוכר פה תפסו את הדגל) -

IMG_1535.jpg

תמונה י' (לפי מה שאני זוכר לגולס הרג 3 בתור הזה) -

IMG_1536.jpg

תמונה יא' -

IMG_1538.jpg

תמונה יב' (לפי מה שאני זוכר, פה עמית ניצח) -

IMG_1542.jpg

שבירת מפרקות

כן טייגר, ככה :p

סיפור רקע:

קרב בקרב מינאס טירית' מותקף על ידי בחיר משרתיו של סאורון, המלך המכשף.
לוחמי גונדור נשבעו להגן על האזרחים (שמסומנים ע"י הגובלינים הלא צבועים) בחייהם.

חוקים מיוחדים - בכל בית יש 5 אנשים (באמצעי יש 4), ובחוץ יש כמה אזרחים. כל אזרח יכול לנוע 10 ס"מ כל תור, וחייב לקפוץ מעל הגדר (בדיקת קפיצה) כדי לברוח משם. רק אזרח אחד יכול לנוע כל תור/לצאת מהבית.
ב1 טבעי בקובייה האזרח מת, נופל מהגדר ושובר את המפרקת. בכל השאר הוא בורח וחי. אם 13 אזרחים עוברים הצד הטוב ניצח.
נשמע פשוט, לא? אז מה המלך המכשף צריך לעשות? לרצוח לפחות חצי מהאזרחים כדי לנצח. המלך המכשף יכול לרצוח אזרח בתור, או להצית בית (וכל מי שבו מת) בתור.
ישנם 24 אזרחים.

הצד הרע - אני, המלך המכשף משודרג עד הסוף (עם להב מורגול, אלה דו ידנית, וסוס אפל).
הצד הטוב - טייגר, עם דמרוד כמפקד הצבא והרבה לוחמי גונדור (עם תיבול של קצת סיירים עם חניתות).

הבה ונתחיל!

המלך המכשף מגיע לכפר התמים, ומשרה פחד.

IMG_1514.jpg

האזרחים בפאנקיה, רצים לכל עבר -

IMG_1515.jpg

צבא גונדור שמוכן ומזומן להגן על הכפר -

IMG_1516.jpg

אראגורן מייצג את דאמרוד, ליד כמה לוחמים -

IMG_1517.jpg

תור ראשון -

פריוריטי לטובים.
בתור המלך המכשף הסתער על פלוגת גונדור של דאמרוד, פספס ונאלץ לבזבז 2 Might כדי לא להרשות לדמרוד לנסות ולפגוע.

IMG_1519.jpg

תור שני -

פריוריטי לרעים.
המלך המכשף כועס, ומשתמש בלהב מורגול כדי לחסל את דאמרוד. 4 גונדורים משקשקים מפחד ובורחים על חייהם.

IMG_1525.jpg

כמה אזרחים יוצאים מבתיהם בעוד איגוף גונדורי התחיל.

IMG_1522.jpg

תור שלישי -

פריוריטי לרעים (תהנו כל עוד זה ימשך...)
המלך המכשף משרה אווירת פחד נוראית ורק 4 גונדורים אמיצים הצליחו להתעשת על עצמם ולתקוף אותו, אך כוחו הרב הכניע אותם. 3 מהם מתו לאחר שימוש בנקודת הMight האחרונה של הרפא. האלף הגבוה הלך ואיתו המלך המכשף, שהוחלף בפרש גונדור (זה עדיין המלך המכשף, פשוט מראה אחר אבל אותו גודל בסיס)

IMG_1528.jpg

תור רביעי -

פריוריטי לטובים (תחילת הסיוט...)

אזרח לא כישרוני קופץ מעל הגדר ושובר את מפרקתו (תחילת סיוט אחר...)

IMG_1529.jpg

2 גונדורים, אחד מהנגלה שעברה, נכשלים במבחן האומץ (כל מי שמביט אחורה פוחד מעכשיו).

IMG_1527.jpg

המלך המכשף הוסג לאחור וכמעט נפצע! הפרש של 1 בקובייה היה יכול לעלות בהרבה גאווה למורדור!

IMG_1523.jpg

תור חמישי -

פריוריטי לטובים.

עוד אזרח כישרוני ביותר מתגלה. בקיצור, עוד גופה לערימה (בצרחות נוראיות של טייגר, שמקלל את מרפי עד עמקי נשמתו).

IMG_1531.jpg

4 לוחמים פחדו מאימת המלך המכשף. חייל אחד מת והצבא הופך להיות שבור. אזרחים לא נחשבים חלק מהצבא.

IMG_1532.jpg

תור שישי -

פריוריטי לטובים.
המלך המכשף מראה כמה כיף לשחק את מורדור.

IMG_1537.jpg

עוד בחור נהדר...

IMG_1539.jpg

תור שביעי -

פריוריטי לרעים (סוף סוף!)

האזרחים עושים בשבילי את העבודה....

IMG_1540.jpg

בעוד שכולם פחדו מכדי לעשות משהו, המלך המכשף סיים את הסאגה ורצח ארבעה חיילי גונדור (5,6,5,6) -

IMG_1541.jpg

תור שמיני עד עשירי -

פריוריטי לטובים.

המלך המכשף מטיל שליטה מרושעת על חייל הגונדור האחרון ומכריח אותו לעזוב את הזירה, ולהימחק מהקרב. הוא הולך ושורף בכיף שלו בית, ורוצח לפני זה 2 אזרחים, מנצח בשבילי את המשחק.

ניצחון למורדור!

היה עוד סיבוב בזק, שלא הספקתי לצלם, בו עשו שחזור מהיר על הקרב של באלין וגמדיו נגד דורברוז ומשרתיו הגובלינים.
בסופו של דבר, ממש בדקה האחרונה, באלין מת לאחר מאבק אפי עם דורברוז (במהלכו הגובלין חטף פגיעה קשה מגרזן המלחמה של הגמד) וקורס מת.

טייגר (הגובלינים) ניצח את דינרבלו (הגמדים).

לסיכום -

דיברנו עם האחראים ברומ"ח ומפגש חודשי כזה יתקיים. כולם מוזמנים לבוא וללמוד לשחק, ואני ממליץ בלב שלם על המשחק ועל החנות.

תודות מיוחדות ל:

- רועי, על היחס האדיב ואחוות הטבעת.

- דסטריקס, שהיה הנציג שלנו באורק.

- מיכה, על הקוביות והעצות לצביעה.

- דינרבלו, על צבא הגמדים המרשים שלו.

- עמית, על שיחוקו הטוב עם גונדור (וברכה חמה, הצטרפותו בתור צבא אייזנגרד שכולל את סארומן וחבורת אורוק-האי, מזל טוב! :) )

- וכמובן, איך לא, לאלף הגבוה. עזר מאוד עם החוקים והמודלים, והיה נחמד מאוד :)

תודה לכולם!

אני הנציג מול רומ"ח לגבי שהר"ט חברים.
וגם החלטתי שאני קונה שני מלכי גמדים.
אגב כל מי שלא בא הפסדתם.כל אחד קיבל דמות מאחוות הטבעת לבחירתו!
אני קיבלתי שתיים :p [אחד מרוי]
היה מגניב לקרוע לאנשים את הצורה.
תאמת טייגר לא ניצח זה היה די מבאס אבל היה מזל שהייתי מנצח.
ואישית היחידה שדי עשתה את המשחק היתה הקשתים הגמדים וגנדלף שרצחו שם איזה 15.

טוב, הנה הסבר קצרצר על "תפוס את הדגל" שהיה לנו:
המשחק היה של 280 נקודות, והמטרה הפשוטה של כל צד הייתה להיכנס אל המבנה של היריב, להגיע אל הדגל, לצאת אל מקום מיוחד בסמוך לבניין של היריב (אצל הטובים זה החלק השבור של בניין העמודים המעגלי, ואצל הרעים זו המזקרה שלא רואים בתמונות). אחרי זה צריך לשרוד שם שני סיבובים אבל בגלל שהייתי צריך ללכת סיכמנו שמי שמגיע לשם עם הדגל מנצח.
בגדול, במשחק עמית הסתער עם הטרול (על חלק מהפרשים), בזמן שמיקמתי את לוחמי גונדור על החומה, אחרי כמה תורות האורקים עלו על החומה וטבחו בכל קשתינו (פרט ללגולאס) בזמן שסראומן עושה שמות בצבאנו עם הקומנד שלו והפיצוצים המכושפים שכמעט חיסלו חייל גונדור אחד. באופן ביזארי, היו יחסית די הרבה מודלים שמתו מטיפוס על חומות, וכמעט לא היו לנו אבידות מקרב הפרשים כי תמיד הסוס מת.
לסיכום היה משחק קצרצר ודי נחמד, אבל חבל שדינרבלו הלך כל הזמן אל המשחק השני, ושאלף גבוה הלך באמצע ושמם האורקים מיוצגים ע"י אראדים.

כמה הודעות חשובות:
1)אנחנו צריכים להפגין נוכחות באורק, כדאי שנתחיל לפרסם שם במקביל לפונדק ואולי להעתקי לשם את כל הפעילות שלנו, כדי להקל על איחודניו כקהילה.
2)יהיו ערבי משחק חודשיים של שרה"ט ברומ"ח! כל מי שיכול להגיע, חשוב שיגיע ושיפגין נוכחות, ילמד את החוקים ויעורר מודעות בנוגע לשרה"ט! אנחונו צריכים עוד להתרחב!
3)רומ"ח שדרגו את המעמד שלהם ליבואנים רשמיים של GW, מה שייתן לנו עוד הנחות בקניות אצלם, ואם נראה להם שיש ביקוש לשרה"ט בארץ ושהמשחק צובר תאוצה הם אולי יתחילו ליבא כמויות גדולות יותר של מוצרים בשבילינו באופן סדיר, מה שיעזור לנו בהפגנת נוכחות (על מדפי החנות שלהם, כמובן) ויקל עלינו בהזמנה של מודלים ויגדיל את המגוון שיש להם במלאי.

אני אדבר איתם לגבי מודלים.בעיקרון כרגע עדיף לקנות מרומ"ח את הכל.כי זה בהנחות וגם יש פרי סייל אני אדבר איתו ואלי אפרסם קטלוג.
ואם מישהו רוצה מודל מסוים שפשוט או יפנה אליהם או אלי.

מסכים עם כל מה שנאמר מעלי.
עד היום הייתי בטוח שהם לא רוצים שרה"ט אצלם, אבל מתברר שפשוט אין אצלם אנשים שיודעים את המשחק.
אני בעד מפגש כזה כל חודש, והפעם יותר מ'לרצוח ולהרוג' - נקודות שליטה, תקוף את הטירה, דברים כאלה :)

Dark sith אמר/ה:
נראה שהיה כיף.
לא הבנתי למי שייך כל צבא. של מי היה המלך המכשף ושל מי גנדלף?

המלך המכשף היה של מורדור ושל בחור בשם האלף הגבוה, אבל לאחר מכן פשוט השתמשנו במודל אחר כדי שייצג את המלך המכשף (זה נקרא פרוקסי).
גנדלף שלי. למרות שהוא לא חלק רשמי מגונדור אני חייב מטיל לחשים אפי בטירוף בצבא שלי. הוא עונה על זה :)

היה קרב טוב מאוד עם המומאק, היה כיף לראות את המומאק נופל מהזירה על פציעה אחת.
בקרב תפוס את הדגל גיליתי כמה סארומן חזק אם משתמשים בו נכון, והטרול היה מאוד יעיל, הוא מעך סוס אחד עם סלע, בזמן שסארומן גורם ללגולאס להילחם בחבריו, בלי הטרול הייתי מפסיד, מכיוון שהוא כל הזמן טבח במחזיקי הדגל.

אני בעד מפגש כזה כל חודש, והפעם יותר מ'לרצוח ולהרוג' - נקודות שליטה, תקוף את הטירה, דברים כאלה
אני מסכים אם רוי, אני יותר נהניתי מהגן על האזרחים (אפילו שהם כול הזמן מתו בטיפוס) מאשר הקרב הגדול, בייחוד שלרומ"ח יש תחסית כול כך יפה שחבל לא לנצל,

וכן לא מת גמד אחד כי הם נשארו רחוקים וירו חצים במקום להפוך לטנקים (עד די סוף הקרב) ואני עדיין חושב שאם במקום להגיד, טוב נו הם יחתפו עוד סיבוב של אש גמדים ההינו מסתערים על הקשתים, ההינו יכולים לנצח (ואם ההינו יודעים על הקסמים שלא עובדים על המואמק אז בכלל),

הקרב נגד רוי היה ממש כיף ומצחיק בטירוף, בייחוד היכולת טרור שלמרות שלרוב לא אבדה, בהחלט יכול להיות שהיא עשתה את הקרב (כמו שלמשל כששתי נושאי החנית עברו אבל זה שהם תמחו בו לא אז הם די לא ידעו מה לעשות)

הקרב נגד דינרבלו היה נחמד, אני השתמשתי באסטרטגית ה"אגף את באלין בכול כך הרבה גובלינים שהיו לך 6 התקפות בסיבוב, אבל דנירבלו השתמש בטכניקת ה"שש בקובייה עדיין מנצח כי יש לו פיית יותר גבוה" וככה באלין עמד סיבובים שלמים נגד מתח ההתקפות, עד שבסוף הסטטיסטיקה התעוררה והרגה אותו (ויחד איתו עוד גמד שנכשל במבחן האומץ) ואז רוי היה צריך ללכת ויחד איתו הספר אז הוא הכריז אליי כמנצח (כי בכול זאת באלין וגמד שווים יותר 4 גובלינים)

האא ואם כבר מדברים קניתי שם את סט הצביעה של הגובלינים והתחלתי לצבוע (אם רוי היה מצלם את הקרב שלי נגד דינר הייתם רואים את הגובלין הראשון שלי) אז בקרוב הפתח עץ אם התמונות

אה, כן, הטרור לא טרור...

עוד קצת בנוגע לקרב - אני ראיתי אצלם כמה חלקי טירות, ואם חושבים על זה אפשר לעשות 'הגן על הטירה' בכוחות גמדיים וגונדורים נגד גובלינים, אורוק האי והאראדים.

בתקווה :)

לאחר עיון בחוקים מתברר שכן הייתי יכול להטיל Command על המומאק, ורק הפיל הענק חסין מקסמים (כמו שגנדלף אמר, המפקד היה הגשר).
אז לצד הרע אין מה להתלונן חוץ מהמזל האדיר של דינרבלו לקראת הסוף :)

מה צפוי לכם בחודש הבא?
אתגרתי את דסטריקס וצבאו ההאראדי לנסות ולנצח לי את גונדור (המאזן עומד על 2:0 לטובתי).
הוא הסכים לאתגר ואסר עלי את גנדלף... אך אראגורן ובורומיר מבטיחים לעשות שמות בצבא ההאראדי.

בואו/תראו, יהיה כיף ומגניב :)

אגב - לא ממש קשור, אבל אני אדחוף את זה פנימה.
ביום חמישי אני מדגים אצל רומ"ח Defenders of The Realm. זה משחק לוח שיתופי ומוטרף עם משהו כמו 6 דרכים להפסיד ורק אחת לנצח.
יהיה לחץ, יהיו צרחות איבה ושמחה, ויהיה כיף ואולי אפילו סופגניות (לא יודע, הם חילקו בראשון). מסתמן עכשיו שזה בחינם או ממש זול, אני אברר עד הסוף ואומר.
אני לא ממש מצפה לראות שם מישהו, אבל אולי... (אני לא אכעס ולא אעלב אם לא, לא לדאוג :) ).

נ.ב.ב

ביום ההוא יש ערב מניאטורות. זו אולי ההזדמנות שלנו השבוע להראות את עצמנו כקהילה...
אם יש מישהו שיוכל לשחק עד הערב בערך (כי זה מתחיל ב6, אז זה תלוי) תפתחו עץ ונוכל לדבר. לא ממש מצפה לזה, אבל אולי... :)

חזרה