• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש הפורום הראשון יוצא לדרך - 27.8!

סטטוס
נעול לתגובות.
נראה לי שגם אני בפנים...

בעצם יש בעיה קטנה - קרוס פסיכומטרי ב27.8 09:00-13:30
:confused:

אז אולי...

יש בכלל מספיק מקום לכולם?
מקום רק ל20 איש? מינד רידר אומר שיש לו הרבה מקום...

למה לא נעשו קצת יותר בירורים על מקום לפני זה? (יכול להיות שנעשו ופיספסתי, מצטער - הייתי בגיבוש טייס)

אני אנסה להביא עוד שניים אבל כנראה נעזוב ב15:00.

שיש.... לאו בדיוק ענה לך על זה הודעה לפני...(למרות שהוא ספאמר הלאו הזה, לפעמים הוא יעיל)

תהיה אפשרות של לינה ללילה אחד? כי ממש לא בא לי לנסוע שעתיים לבד באוטובוס ב12 בלילה... :|

The oldman אמר/ה:
הבהרה:
1) הכנס מתחיל בתשע בבוקר ונגמר בערך בשלוש
איך הגעת ל-12 בלילה? זה יום שישי
2) יש מקומות לכ-25 איש. כרגע לפי מי שנרשם כאן לא הגענו לסף הזה.
הכנס נגמק בשעה 3 בצהוריים?! :confused:

אמנם יש עוד 10 ימים עד המפגש, אבל אפשר לזרז קצת את העניין של המפות?

אני לא מניח שדימון יהפוך את הבית שלו לסניף של כ"כ, ואם כ"כ יגיע זה רק כדי לשחק איתנו.

The oldman אמר/ה:
הבהרה:

סתם שאלה, ההורים והמשפחה של טורם הביית לא יהיו נוכחים, היות וזה מתקיים ביום שישי?

The oldman כתב:
הבהרה:

אז אפשר להביא שני אנשים?
אחד שלא קשור למשחקי תפקידים ופשוט גר ברחובות ואחד שיבוא איתי ומבין קצת במ"ת?

אוקיי אוקיי... סיימתי לבדוק דברים ויש לי אישור להגיע, כמו שרשמתי בהודעה הראשונה שלי בעץ זה, אני מתחנן להנחות משהו - נאמר שלוש שעות... אם מישהו מתעניין, אני אפרסם את הטיזר מחר.
ובנוסף ישארו לי 3 שעות למשחק מאנצ'קין או משהו כזה...

נ.ב - הבית שלי ריק בתאריך הזה, כל המשפחה יוצאת לחופשה, שאני ממש לא מעוניין להיות בה חלק, ככה שמלבד מוניות אין לי ממש דרך להגיע, ואני באמת שמעדיף שלא לבזבז כל כך הרבה כסף לשווא, אולי איזה מישהו נחמד מכם יכול לקפוץ בדרכו לשוהם? זה ממש ליד נמל התעופה בן-גוריון... מישהו? i will be forever in your debt.

אני קצת מבולבל... בכל מקרה, אם למישהו יש רכב, או אולי להורים שלו - והוא קופץ איתם, אני מאוד העריך את זה אם יקפצו לאסוף אותי בדרך.

אני בא.
אני אביא מיניאטורות, ואקנה מאיש-זקן RISK2210 במקום, ואף אחנוך אותו בסבב משחקים סוער.
איש-זקן: אנא הבא למקום האירוע RISK2210, אני מעוניין לבצע רכישה.
אטקינסון: התכונן להפסיד.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה