• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מלחמה! המשחק נגמר, תודה רבה לכל המשתתפים

in:
"תישן"
out:
מי רוצה את הכבוד לעשות את מכת המוות? זה לא מוות אוטומטי, אבל קריטי אוטומטי זה מגניב (במילים אחרות, למי יש מכפיל פגיעה חמורה גבוהה וגם מלא נזק?). הא, והעובדה שמישהו מרביץ לו לא מפריעה לי להגיד לו ללכת לישון עוד פעם, כמובן- למרות שההצעה צריכה להשמע סבירה, אף אחד לא מכריח אותי לקיים הבטחות- אני פשוט נורא מפחד שמישהו יטיל בקרוב הפגת קסם.

OUT
גובה זה מאד פלאפי, וכמה משבצות זה די מידע בסיסי שאפשר להגיד לי בOUT. בכל מיקרה אין לי שום בעיה עם זה, רק תגיד בOUT מאיזה ספר המפלצת שאני אבדוק לבד מה הגובה שלה.

IN
מיד לאחר שהטרול עובר לשליטתו של גאלאן נוראלאד מתקרב אליו, הוא כבר יודע מה הולך לקרות, הם עשו את זה עשרות פעמים. ברגע שהטרול נשכב לישון לפקודתו של גאלאן, נוראלאד עומד מאחריו ומרים את כוכב השחר שלו בשתי ידיים ומנחית מכה אדירה על ראשו של הטרול.

OUT
קאפ דה גרייס.
29 נזק. אם אני רשאי להפעיל תקיפת כוח (ואני לא רואה למה לא), 45 נזק.
גילגול קשיחות נגד 39 או 55 (בהתאם) או שהוא מת.

OUT
@ילואססיד-כמה נזק אתה מוריד בהתקפה רגילה?
IN
האונובר צועד בעקבות נוראלאד באיטיות, שומר על הגנותיו ועוצר כל מספר צעדים, בודק האם הקרקע תחת רגליו חלולה.

OUT
חח, איכשהו יצא לו 24 פתאום. טוב, כולם...

ההיתקלות הזו הולכת להיות מעניינת... סלחו לי אבל מעתה אקרא לדמויות שלכם בשמות המשתמשים. אני מבולבל לאללה.

IN
נשמע רעם חזק של דלתות פלדה, ואתם והדשא שעליו אתם יושבים נופלים אל תוך החשיכה. אם היה לכם ספק, הרעש היה אדיר.

גאלאן מזנק אחורנית, אבל מרתוס כמעט ומתרסק ביחד עם אסיד. מרתוס איכשהו מצליח להחזיק את הקצה ולזנק החוצה, בהתנשפות ובקללה, אבל אסיד נופל למטה ביחד עם הטרול העצום והמסריח. למזלכם, המחלקה של גאלאן נשארה מעט מאחורנית וכולם ניצלו.

אסיד והטרול מתרסקים ביחד על קוצים חדים כתער. גופו של הטרול שובר את הקוצים החדים, אבל אסיד נחתך ומשפד את עצמו עליהם ביללות כאב. הכוהן האאסימר נמצא עכשיו בתוך תהום בעומק של שלושים מטרים. וזה לא הדבר הכי גרוע שקורה.

מישהו מתחיל להתעורר.

OUT
סורי אסיד, 20 נזק נפילה + קוצים. אתה על 52 נק"פ.
רק אסיד, תטיל יוזמה, כן, מחדש.

OUT
אני על 64, יש לי 12 נק"פ נוספים בגלל Divine Power, תסתכל בCurrent HP, לא בטוטל.
יוזמה:13

IN
נוראלאד שוכב המום מהנפילה ומסתכל מסביבו לראות אם יש משהו נוסף חוץ מהקוצים ומהטרול

OUT
אמרת לי להטיל יוזמה, אז אני מניח שאני לא יכול לקום (כי לקום זאת פעולת תנועה)

OUT
הטלתי יוזמה, כלומר יכול להיות שיש מישהו שפועל לפני שישפיע על מה שאני אעשה. חיכיתי שתגיד מי ראשון.

IN
נוראלאד קם ובוחן את המקום, מחפש משהו נוסף חוץ מקוצים ומטרול.

OUT
זוהי רק פעולת תנועה, יש לי עדיין פעולה רגילה אבל אני רוצה לדעת קודם מה יש מסביבי.

חזרה