• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מלחמה בשלוש מערכות. [פתיל טכני]

המשחק התחיל.

כמה דברים:

כשאני רושמת בהודעה "פ"ט", זו בקשה לגשת לפתיל הטכני (ז"א לכאן). לפעמים זה יהיה לכולכם, לפעמים לדמויות מסוימות. תרגישו חופשי להשתמש בסימון הזה גם.
אל תכתתבו הודעות אוף-טופיק בפתיל המשחק.

נוספו עידכונים לרשימת הדמויות, הם מסומנים בכחול. אני מזכירה לכולם לכתוב את שם הדמות בנושא ההודעה שלכם.
נראה לי ששכחתי לעדכן כמה דברים, אם כן, תודיעו לי.

בהודעה הראשונה שלכם, תנו תאור של עצמכם גם. (כולכם שם, חוץ מלורד יוהן). ארבעת האחים, תרגישו חופשי להניח שהתרעננתם ואתם כבר מסובים עם השאר (אלה אם כן יש לכם תוכניות אחרות).

ועוד משהו ששכחתי לציין:
אצלי במשחקים דמויות מתות עקב טיפשות של שחקנים כרגיל. זה לא אמור למנוע ממשהו לנסות להרוג משהו אחר.
במקרים מאוד מסוימים אני אבקש ממכם לרשות מספר בין אחד לעשרים. העקרון פשוט- אני בוחרת מספר בין אחד לעשרים, כמה שיותר קרוב יותר טוב.

אני מזכירה לכולם לכתוב את שם הדמות שלהם בנושא ההודעה.

אם אין לדמות שלכם מה להגיד, תשאירו הודעה קצרה שבה אתם פשוט מתארים אותה יושבת/עומדת/מקפצת על רגל אחת ומקשיבה. כדי שאני אדע שכולם קראו, הגיבו, ואפשר להמשיך הלאה.

סבסטיאן גולדבלייד, בנם של ראם ואירין סטארדאסט
ראש המישמר של בית רוז, שולט בחרב כאילו יצא אם אחת מחוברת לידו מן רחם אימו
גבר בן 23 שקיבל אבירות בגיל 17, וניחשב להצלחה, יפה תואר ומצליח עם כול הגברות,
אבל מצד שני גם כן מאוד אצילי והגון, אדם מאוד רגוע ומתון,

פלין- תתקשר אליי בזמנך החופשי, תשלח אליי לאי-מייל מה שרשמת פה בהודעה ותוריד את זה מכאן.

לגנה- את שם הדמות תכתוב בנושא ההודעה. (השורה שנמצאת מעל לכפתורים).

חזרה