• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מלחמה במזרח התיכון - גיבורי על - הרשמה.

Dark sith

פונדקאי ותיק
הגעתי למסקנה שאני רוצה לפתוח משחק, הרפתקה קצרה.
ראיתי לאחרונה סידרה על הצבא (פרופיל 64 למי שמתעניין, סדרה מצחיקה) וגם נזכרתי במשחק הזה [(שהיה יכול להיות משחק מעולה אם המנחה לא היה נעלם) והבנתי שהמשחק שלי יהיה דומה מאוד למה שares ניסה לעשות (ומצד שני, הוא יהיה שונה ב100 דרכים אחרות כי המשחק שרד רק 4 עמודים)].
אז אני פותח להרשמה משחק גיבורי על, בשיטת חופשיטה, עם גלגולים בסיסים שאני אסביר אחר כך כדי שלא הכל יהיה בידי המנחה=בידי.

הטיזר הוא חובה.
הקטע השני לא.

'טיזר'
במאי 2014, אחרי התקיפה של ברק אובמה בסוריה וכישלונה, ניצח אסד את כוחות המורדים והכריז מלחמה על ישראל.
עליו הצטרפו עוד כוחות מוסלמים אחרים כגון החמאס, החיזבאללה והאחים המוסלמים שהצליחו לחזור למצרים ב2015.
ישראל, שהייתה ערוכה למוכנה למלחמה כבר מתקיפתו של אובמה בסוריה, השכימה לצאת למלחמה ולהביס את האויבים שלה.
הם שלחו טילים הרסניים (אך לא אטומים או כימים) וחיילים רבים לכיוון שאר המדינות.
תחילה, ידם של היהודים הגיבורים הייתה על העליונה, אך לא לזמן רב.
צה"ל נהדף בידי עשרות אלפי חיילים פראיים למראה מכיוון סוריה ולבנון ובכדי לא להפסיד במלחמה הזו לפני שהתותחים הכבדים משוגרים, צבא ההגנה לישראל נסוג לאחור לתוך מדינתו הקטנה. ישראל שומרת על הגבול בעוז רב, אך מספר חיילים גדול מאוד מנסה לפרוץ את הגבול כל יום.
הצד הדרומי של מדינת ישראל לא מוגן יותר מהצפון. מאות טילים נורים כל יום על תושבי הדרום ופראות פורצות לרוב בין החיילים לנוודים הבדואים.
הלחימה בקו האש נמשכת מעל לחמש שנים! אמנם ההתקפות נעשו פחותות יותר, אך ישנם ילדים שלא ראו את אביהם זמן רב מידי, ילדים שהפכו לנערים. וישנם שלא יראו לעולם.
באיזשהו שלב, פריצת דרך ביולוגית התגלתה בחלק זה של העולם (המזרח התיכון ואירופה). אנשים החלו להשתנות.
זה לא קרה מיד, תחילה אנשים היו חזקים יותר (או כמו שהמדענים אומרים, חזקים מידי) או מהירים יותר ואף חכמים יותר. אך אחרי כמה חודשים זה החל להתגבר. כוחות משונים שלמדע לא הייתה יכולת להסבירם הופיעו בקרב האזרחים, גברים ונשים כאחד.

במלחמה הזו צצות שאלות גדולות מידי.
היכן ארה"ב? מדוע התקשורת שם לא מפרסמת את המלחמה והממשל שם לא מתערב?
כיצד הביס אסד את המורדים? מדוע לא נשאר מהם זכר?
כיצד הופיעו היכולות החדשות? אבולוציה מהירה? בגלל המלחמה? מתנת האל?
מדוע ישראל לא מפסידה עדיין?
ואיך יש לארצות ערב כל כך הרבה חיילים? ומדוע, למרות שהורגים רבים כל יום, לא נמצא אפילו אחד?
מה מתחולל מתחת לפני השטח?

איך ישראל לא הפסידה? (בינתיים).
הסיבה העיקרית היא שבצורה מוזרה, המדינות לא פלשו לגמרי.
נאמר שהטילים המשוגרים הם טילים שכמעט ואינם עושים נזק. אזרחי ישראל יהיו מוגנים כל עוד יישארו במקלטים המצוידים שהממשלה בנתה להם.
לערבים אין מספיק רובים, ולא כל החיילים נשלחים עם רובה או נשק, אך כולם רצים באותה התלהבות לקרב. בכל מקרה, לרוב הם לא פולשים-רק שומרים כמו כלבים על המדינה.
הטנקים שלנו פוגעים תמיד (מערכת חדשנים שכמעט ולא מייקרת את עלות הטיל ושווה את זה).
ההתקפות הכבדות נפסקו לאחר כמה חודשים, בהם היו רוב האבדות של המדינה-3691 הרוגים.
גם נשים גויסו לחזית, והם נלחמות בלא פחות עוז מגברים.
גיל הגיוס הוא גיל 17, כל הגברים והנשים מגוייסים עד גיל 65.

פרטים על המשחק:
אתם תשחקו גיבורי על בצה"ל. אין הגבלה לכוח על, אבל אני לא רוצה לראות כוחות על כמו של סופר מן, או של כל אדם מליגת הצדק (באטמן הוא אמנם אדיר, אבל אין לו כוח על).
אתם יכולים לשחק כל תפקיד קרבי. מטירון עד מט"ק ועד קצין בשייטת 13. קחו בחשבון שאתם כנראה לא תהיו יותר ביחידה שלכם, כך שזה רק רקע. בכל מקרה אני ארצה פירוט טוב של איפה בארץ אתם משרתים ומה בדיוק אתם עושים. כמוך כן איך מתייחסים עליכם בבסיס וכדומה. כל פרט חשוב.
הגבלת הגיל היא בין 17 ל 65 ואין הגבלת מין ואני חושב שזה בסדר, אפילו טוב (ואולי אני אפילו אעודד) לשחק בת (אם למישו יש בעיה עם זה, אני אשמח לפתוח על זה דיון איתו בפרטי או בפורום, אבל לא כאן).
תצרו דמויות מעניינות ואמינות. סיפור טראגי הוא אמנם קיטשי, אבל הוא הגיוני ביותר.
אין לי בעיה אם אתם רוצים לבנות רקע ביחד, אבל שלא יתנגש אחד את השני.
המשחק פתוח כרגע למספר בלתי מוגבל של דמויות. אני יודע מה השיא שאני אקח, אבל מצידי לשחק עם 3 שחקנים זה אחלה לגמרי.
לא יתנהל בספויילרים. במידה ואני כן כותב ספויילר זה מיועד רק למי שזה מיועד ואני סומך על השחקנים לא לקרוא אותו.
אתם שואלים שאלות כאן ומפרסמים כאן וגם שלוחים לי בפרטי ד"ד.
תהיה שפה מלוכלכת במשחק. גם יהיה הומור, אבל לא להיכנס לשניהם חזק מידי.
אני אנסה לא לשפוט על גבי היכרות עם שחקן אלא על גבי דפי דמות.

פרטים על הד"ד:
שם: בלי להסתבך. שמות משפחה קריאים בבקשה.
כינוי: כמעט לכל אחד בצבא יש כינוי, בין אם זה 'המפקד' או שם המשפחה שלך.
גיל: פשוט מאוד. אני אשמח אם יהיה מגוון יותר גדול מ 17-25 למרות שזה לא מאוד מפריע.
מראה: אני מניח שאתם לא משחקים דוגמנים (למרות שזו אפשרות, כולם מגוייסים). תהיו יפיופים, שהמשחק לא יתרכז בכמה בנות שכבתם איתם. אני אוהב לכתוב מה הדמות שלי נוהגת ללבוש, מה שבא לכם.
*רקע: מעניין. בינוני וקולע. אין לי התנגדות למגילות, אבל מינימום 10 שורות.
*אישיות: לא רק אם אתם נחמדים או לא. איך אתם מתנהגים ולמה אתם נותנים יותר יחס. כמה ריגשי אתם.
*כוח על: אחד נורמלי, כמו שכתבתי למעלה. הכוחות יכולים לתת לכם תוספים בקרבות. אני אעזור לכם עם החלק הזה.
ציוד: לא לכל גיבור על יש ציוד. אני אפילו לא מצפה שתהיה לכם חליפה. אבל אם יש לכם סכינים או משו, תגידו. אם יש לכם רובה שאתם לא נפרדים ממנו תכתבו כאן.
#טיקים: ודברים שהדמות נוהגת לעשות.
#דברים אחרים: כל מה שבא לכם להוסיף.

*חשוב מאוד לפרט ולהעריך, קריטי בבחירת הדמות.
#לא נחוץ. לא חובה לכתוב. אני אוהב לכתוב את זה, תחליטו אם אתם כותבים או לא. אני לא אקח על סמך זה, למרות שזה מראה על רצינות.

עריכה:
שכחתי לכתוב את הגלגול קוביות.
למה צריך את זה? אך ורק לקרב. הגלגולים באים לקבוע איך אתם מתים וכמה נזק אתם עושים. כמו כן, מי פועל ראשון ומה סדר האנשים שפועלים בסיבוב.

סיבוב כאן, בדומה למוד, מייצג מספר קבוע של שניות. כאן זה 5 שניות לסיבוב.
יוזמה אתם מטילים עם קוביה 6, כך שיכול להיות שאנשים יפעלו במקביל, שזה אמיתי ונכון. אם למישו יש כוח שנותן מהירות גבוהה יותר, הוא יקבל תוסף. ולהפך.

לכל אדם יש מספר מסויים של חיים. זה משתנה מהאדם הקשוח ביותר לתינוק בן יומו. לרוב לאנשים עם כוחות יש יותר חיים, אך לא מחייב. כמות חיים ממוצעת לחייל היא 15. אם לאדם יש כוח על שמספק לו הגנה מסויימת זה יעניק לו תוספים. ולהפך.

כל אדם עושה מספר מסויים של נזק. אתם יכולים להרוג חייל במכה אחת (לא סביר) ו בכמה מכות (3 לרוב). נשקים למיניהם עושים כמויות שונות של נזק.
אם יש לכם כוח המוסיף לכם כוח, אתם תקבלו תוספים בהתאם. ולהפך.

איך מתנהל קרב?
כל השחקנים מטילים יוזמה (קוביה 6). ופועלים לפי סדר התוצאות. תיאור הפעולה צריך להיות קצר וקולע. אם אתם עושים משו מסובך, אני אצפה לתיאור מפורט, כדי שאני אבין. תזכרו שהכל פועל במקביל, רק חלק מתחילים את הפעולה לפני אחרים.
השחקנים זזים. אין כל כך הגבלה לתנועה, אבל אם אתם במרחק של 30 מטר מהאוייב ויש לו נשק חם, לא יהי חכם לזוז עליו- כי אתם לא תגיעו עליו. אני כן אציין מרחקים.
השחקנים מגלגלים בכדי לבדוק אם פגעויהיה ד"ק שאותו אני לא אציין. מגלגלים ק20.

השחקנים תוקפים קוביות התקיפה הם 6 8 10 ו20. תלוי איפה פוגעים ועם מה מתקיפים.
אם שחקן נפגע פגיעה קשה, כל סיבוב הוא מאבד שני נקודות חיים. אם הפגיעה חמורה מאוד, כל סיבוב הוא מאבד 5 נקודות חיים (זכרו שאם שחקן נפגע בראש מכדור, וזה מוריד לו 16 חיים מתוך 20, בסיבוב הבא הוא מעולף ותוך 2 סיבובים הוא מת. אין דרך להחזיר לחיים, אבל יש דרך לעקב מוות, גם אם היא לא הגיונית כל כך, אני לא רוצה שחקנים מתים בקרב הראשון).

השחקנים מתים מאבדים הכרה ב0. מתים ב10-.

זה יהיה יותר מובן אחרי הקרב הראשון.

אני מציע שתשלחו לי את הקונספט של הדמות בפרטי. לא כדאי לכתוב סתם.

אני רוצה שירשמו שחקנים למשחק, אבל זה לא תלוי בי.
בהצלחה לכולנו.

אולי תדרג? נגיד מרמת הכוח של הילד שמעביר ערוצים בטלוויזיה במצמוצים ועד למגניטו?

עריכה: למרות הבדיחה ששילבתי פה, אני רציני. לדרג את רמת העוצמה שאתה מתכוון אליה יעזור מאוד בשביל למנוע קבוצה שמכילה את הענק הירוק וקפטן אמריקה.

לדרג?
אני לא שם גבול ממשי, אני פשוט לא רוצה דמויות לא מנוצחות. אם יש לכם כוח מנטלי (כמו טלפתיה) אז שלא יהיה לכם גם כוח התקפתי (כמו לירות ברקים מהידיים
).

אם מישו מכיר את הסדרה גיבורים (heroes), הוא יכול לחפש שם. חוץ משלוש דמויות בלתי מנוצחות, כל הכוחות שם די סבבה (חוץ מהממש תקועים, כמו להפוך דברים לזהב או להקרין מחשבות שייצרו רק בשביל הסדרה. בעעע).

אני לא אתן גבול, אני אתן דוגמאות טובות לכוחות שאני מחפש.
שלושת הטיתים (טלפתיה, טלקניזס וטלפורטציה), ארבעת המופלאים, הזה שמשתנה לחיות מטין טייטנס. ספיידר מן, דמויות ראשיות מאקס מן, דמויות ראשיות מגיבורים. יש כאן מגוון די גדול בשביל להבין את הסגנון. שלא יהיה כוח שלא יראה לי חלש, אבל יהיה חזק מאוד (כמו לשלוט בחלב, מי חושב שזה חזק עד שכל המעיים של האויבים שלך מתפוצצים בגלל ארוחת בוקר קלה?)

סליחה שאני לא יכול למתוח את הגבול.

חשבתי על דמות שיכולה ליצור ולתקן מכונות ברמה מסויימת- טנק הרוס יכול לירות שוב אם יש טיל,רובים יכולים להתחבר ולהפוך למאשין-גאן ומכונית הרוסה הופכת למחסה טוב כפליים כקיר גס מתכתי. דברים כמו אוטומטונים ויצירת יש מאין זה נשגב מכוחותיו, אבל שינוי חומר מתכתי, לפחות עד רמה מסויימת נמצא לו באוצר המילים.

מגניב כל כך. חיפשתי קצת זמן משחק חדש פה בפורום המשחקים המקוונים כי התחשק לי להיות שחקן קצת. והנה, ממש בשבילי. חדש חדש, אני יודע שאני יכול להירשם, לא משהו מסובך או שאני לא מכיר, הצלחת למתוח אותי עם הטיזר ובתור בונוס, אקטואליה, ועוד על הנושא האקטואלי שהכי מעניין אותי לעכשיו. תכניס אותי. רק דבר אחד : תיזהר שזה לא ירד לפסי פוליטיקה וגם לא להגזים עם הדברים שאמרת. רק אני לא מבין כל כך בענייני צה"ל (מה אתם רוצים ממני אני לא אחד מהמבוגרים האלה שגולשים פה ואני לא הולך לצהל עוד שנה\שנתיים\שלוש\!) אז אפשר קצת פירוט? כי אני לא יודע יותר מ"חיל ים חיל אוויר חיל קרקע חיל שריון חיל מודיעין". תן לי את המידע הזה ואני בפנים.

דבר ראשון, תודה.

דבר שני, אין בפנים בחוץ. הכל תלוי בהשקעה בד"ד שלך ובהתחייבות למשחק דמות טוב ושלא נוגד את הד"ד.

במקרה שאתה לא מכיר את צה"ל טוב מספיק (אל תדאג, גם אני לא מכיר אותו טוב מספיק) אתה תמיד יכול לבדוק באינטרנט או לשחק טירון חירניק (חייל רגלים).
זה לא יפריע לדרגה שלך במשחק, זה רק יציג את רמת הניסיון שלך בצבא (כך שעדיף שתשחק טירון כי כך אם לא תבין מוסגים כלשהם, יהיה הגיוני יותר במחינה משחקית שתשאל).

התכוונתי בפנים במובן של "אני רוצה לשחק!"
אוקי, אז עכשיו אני חושב לי על דמות. (דרך אגב, עכשיו אני מציין שאני באמריקה לשנה הקרובה אז ייתכן שיהיו לי זמני הודעות מופרכים וקצת קשיים עם הזמנים... פער של שבע שבועות קדימה לכם... אצלי עכשיו 5 ו10 דקות... לה לה לה)

שם : יונתן כוהן (מה לעשות אני לא מכיר שמות משפחה יותר מכוהן לוי רוזנברג)
כינוי : ג'ינג'י, ראש גזר, ראש להבה
מראה : 1.95, שיער ג'ינג'י קצר, עיניים ירוקות בורקות, לא רזה ולא שמן, קצת שרירים מהשירות הממושך. בגדים פשוטים וקלים בצבעי הסוואה ואדום.
רקע : יונתן גדל בשכונה בצפון תל אביב, בשלווה וללא אירועים מיוחדים. מגיל צעיר הוא חיבב הרפתקאות ואהב לשחק משחקים כאלה, חולם על הרפתקאות אמיתיות. הוא סיים בית ספר ששיעמם אותו מאוד, קיבל תעודת בגרות, והתגייס. הוא באופן טבעי הלך אל הטנק, המקום שבו הוא חשב שתיזדמן לו הרפתקה. למרות התנגדות משפחתו, בסופו של דבר הוא נכנס לעמדת הירי בטנק. ההתחלה כללה אימונים קשים, והכינוי הצפוי "ג'ינג'י" הודבק ל על ידי כולם. הוא סיים את האימונים והיה מוסמך לטנק. הייתה לו עוד שנת שירות אחת כשהמלחמה הגדולה התחילה. הוא השתתף במספר גדול של קרבות, צבר ניסיון ואת הכינוי "ראש להבה" כשיערו ניצת מקליע שהחטיא אותו כחוט השערה, במלוא מובן המילה. עד שלפני שבוע, בקרב האחרון בחזית, קרה דבר מוזר. הוא כיוון את התותח אל החיילים כרגיל וירה. הקליע ניצת באש שהתרחבה כמטאור ומחקה את כל הפלוגה שעליה ירה. הקליע השני שירה נעטף בחשמל מפצפץ והעביר זרם חשמלי לפלוגה האחרת. איש לא חשב שזה הוא חשבו שזה אולי ניסוי של תותח חדש בטנק או משהו כזה. אבל הוא ראה את ידיו הזוהרות באש והברקים המרצדים בידיו והבין. לאחר מכן, בלילה בבסיס, הוא גילה שהוא מסוגל לעשות דברים מופלאים עם ידיו, בין אם להצית ידיו ולשגר להבות, להצמיח טפרים או לעטוף את הידיים בכפפות אנרגיה-צמר (האנרגיה נעשית דמוית צמר מבחינת מראה והשפעה). לאט לאט הוא צובר שליטה על הכוח החדש שגילה, ועדיין לא גילה לאיש. הוא נלחם בגבול הסורי.
אישיות- סקרן ומחפש הרפתקאות, מתחבב על הכל בהתלהבותו הרבה ממשימות הלחימה. הוא לא בדיוק מחושב, אבל גם לא מסתער ביותר מדי פזיזות. חבריו הטובים הם שותפיו לטנק אלון (הנהג) ארז (המפקד) ורז (הטען).
כוח על- ידי קסם. בין אם בפרצי אנרגיה, חיזוק קליעים או כפפות צמר, הכוח של הידיים מגוון אך גם מעט לא צפוי.
ציוד- רובה m16 מהטירונות, איתו הוא בודק את חיזוק הקליעים, חגורת רימונים וסכין. בגדי הסוואה עם אפוד מגן.
טיקים ודברים אחרים- מסתכל סביבו לעיתים תכופות בחיפוש אחר סכנה או הרפתקה, סיגל את המנהג של לשפשף את הידים כדי להמריץ את זרימת הדם והקסם.
צריך להוסיף או להוריד משהו?

Respects, Dude!
ידעתי שמישהו יפתח משחק חדש של גיבורי על.

שם מלא: אָלֶכּסַנְדֵר בּוֹסְקוֹנוֹבִיץ'.
כינוי: רוסיה, סְפֶאצְ-נָאז.
מראה: אלכס הוא בחור שנראה מאוד מוזר: הוא גבוה, שערו בצבע פלטינה ועיניו כך-כחולות עד שהן נראות סגולות. בגדיו נראים מוזרים לא פחות: מכנסיים מרופדים בצבע ירוק כהה, מגפי עור גדולים בצבע חום, מעיל בצבע קרמל שמגיע עד ברכיו, מדליה בצורת כוכב וצעיף לבן, שהוא מסרב להוריד גם בקיץ. תצורף תמונה.
רקע: אלכס גדל ברובע העשיר בעיר יֶקָטֵרִינְבּוּרְג שבסיביר, העיר הרביעית בגודלה. מאז גיל 5, למד בפנימיה צבאית תחת פיקוח הסְפֶאצְ-נָאז, יחידת הקומנדו של רוסיה. הוא גר עם אימו, אחרי שאביו נעלם עוד לפני שנולד. בפנימיה הוא למד את אומנות הלחימה האולטימטיבית: לחימה ללא מגע. הוא מסוגל להפיל ולנטרל את האויב שמסתער עליו עם כידון מבלי לגעת בו, רק בעזרת חוקי פיזיקה ופסיכולוגיה פשוטים שכולנו מנסים לשכוח אחרי בית-הספר. בגיל 15, אימו של אלכס התחתנה בשנית, ואביו היה יהודי שהיה ברוסיה בגלל עסקיו. אביו החורג העלה את אלכס ואימו לישראל, ואימו של אלכס התגיירה, אבל אלכס לא. הוא היה צריך להסתגל לסביבה חדשה לגמרי, ועוד תחת המצב של המלחמה. העלייה עצמה הייתה עינוי: הם היו צריכים לעלות כמו מעפילים, בסתר, שלא יגלו אותם האויבים. כאשר אלכס הגיע לארץ, לא קיבלו אותו בברכה: לעגו לו בגלל מראהו, בגלל המבטא שלו ובגלל טעויות הדיבור שלו. בבית הספר הייתה נערה אחת שלא לעגה לו, והוא התחבר איתה במהירות. היא סרגה לו צעיף בצבע לבן, שמזכיר לו את ארצו ממנה בא. כאשר גייסו אותו, הוא התנגד נחרצות, וטען שהוא אפילו לא יהודי, רק בן לאב יהודי ואמא מגויירת. רק כאשר גילה שחברתו התגייסה גם כן, שלח בקשה בהולה להצטרף לאותה היחידה. בזמן השירות אלכס וחברתו התארסו, ואלכס הבטיח לה שאחרי שהמלחמה תיגמר הוא יתחתן איתה. לאחר שנה וחצי, כשאלכס היה בן כמעט 19, שלחו את היחידה שלו ושל ארוסתו לחזית. הוא לבש את הצעיף שארוסתו סרגה בשבילו, למזל. בחזית, קרה משהו נורא: ארוסתו של אלכס נפגעה מ-4 כדורים בחזה. היא גססה, והחובשים לא יכלו לעשות כלום. כשאלכס ישב לידה, המילים של ארוסתו שהיא אמרה לו כשסיימה לסרוג את הצעיף הדהדו בראשו: "תלבש אותו תמיד, הוא ישמור עליך!"
הוא הלביש את הצעיף על ארוסתו, אולי שמץ ממהגנה שהוא קיבל תעבור אליה. אחרי 10 דקות החובשים קבעו את מותה. המילים האחרונות שהוא שמע ממנה היו: "לבש את הצעיף בשבילי."
מאז, אלכס לא מוריד את הצעיף לעולם, אפילו לא כשהוא יושן או אפילו באמבטיה. אחרי הטרגדיה, משהו השתנה בו, הוא כאילו ראה הכל: הוא יכל לקרוא שפתיים כשהמדבר עמד רחוק מאוד ממנו, הוא ידע איפה נמצאים אויביו בחדר חשוך לחלוטין כאשר הם נעו בשקט חרישי, הוא יכל לדעת מה המהלך הבא של אויבו מהתכווצות השריר הקטנה ביותר, וגם את ההתכווצות הוא ראה. עיניו השתנו...
אישיות: אלכס הוא שקט, הוא לא מעוניין לדבר בדרך כלל. כאשר הוא כן מדבר, הוא מדבר בקול שקט ועליז, אבל לא קשה להבחין שחיוכו מאולץ ומזוייף. כלפי אחרים הוא פשוט מוזר, הוא נחמד ושמח למרות שחיוכו לא אמין בכלל. הוא לא נמנע מחברתם של אנשים, ואין לו פחד קהל. יש לו משיכה מאוד חזקה לחמניות.
כוח-על: אין לי מושג איך קוראים לכוח הזה, אבל בעיקרון הוא רואה דברים שעין בלתי מזויינת לא יכולה. הוא רואה דברים פיזית, כמו תנועות שרירים שאומרות לו מה האויב שלו הולך לעשות, לא רוחות רפאים או דברים רוחניים אחרים. אני אפרט יותר בפרטי.
ציוד: אקדח סְטֶאְשקִּין (APS) שהוא נושא בחגור מתחת למעילו.
טיקים: לחייך.

ואני מצטט את השאלה של דראגונס: "צריך להוסיף או להוריד משהו?"

ונעבור לקבצים המצורפים:
מראהו של אלכס-

לא משנה שאין לך מושג בלוחמה אסטרטגית - נניח, נושא שליחת הנשים לחזית הוא אחד הרעיונות היותר טיפשיים שקראתי עליהם - אך הנה דמות.

(נכתב כדוגמה)
אברהם דוב בער פפערשטאט, הרב עוצמה, הגווילי אש, מייביא מושייח, היוציק מויים
אחד מגיבורי העל החרדים הראשונים והמוכרים ביותר. נחשב עילוי של ממש, נדד בין המוסדות הליטאיים הטובים ביותר ממש מרגע לידתו. בגיל שלוש עשרה גילה במקרה שכשהוא אומר פסוק קודש בכוונה, משהו טוב קורה. חיבר ספר בשם הגווילי-אש, שזכה להצלחה מסחררת בבני ברק. לאחר מכן התראיין לגלי צה"ל, וסיפר שהצליח להוכיח את קיומו של האל בכלים לוגיים. החזיר רבבות אנשים בתשובה, הביא לעלייה האמריקאית הראשונה של מאה אלף איש. החל לארגן התוועדויות ברסעלביות בקיסריה. לאחר וויכוח קשה במיוחד בינו לבין פרופסור אתאיסט מאוניברסיטת תל אביב, כרגע הלז על ברכיו וביקש לחזור בתשובה. בחזרה מההתוועדות - הרב לא אוהב שיש לו חסידים שוטים - פעילי שמאל רדיקלי תפסו אותו, כרכו אותו בספר תורה ספוג בנפט והציתו אותו. ההשלכות היו הרסניות. עונש כרת הוטל על המציתים, ויחד איתם נספו משפחתם, ילדיהם, הוריהם וחבריהם, בדליקות ספונטניות שפרצו בבתים. בפעם הראשונה זה עשרות אלפי שנים, הכתה סערת טורנדו בגודל אמיתי בחופי ישראל, יחד עם רעידת אדמה מכובדת בסולם 9.8, שמרכזה בדמשק. הסערה הרסה מרכזי בליינות בצפון תל אביב, ואז המשיכה לגבולות מצרים והשמידה שתי ארמיות של אלפי בני אדם. חלק נכבד מצפון ישראל נהרס, אך דמשק כולה הפכה לעיי חורבות. אסד ניצל כי שהה במסוק. הניצחון היה כל כך גדול, עד שבעצרת חזרה בתשובה שערך מאוחר יותר בתחנה המרכזית, קיבלו עליהם כל המסתננים עול מצוות.
בגלל ויכוח מצער בין שני ראשי ישיבות מנוחים - קח"ב, זצ"ל! - הוחלט שהרב עוצמה יגוייס לתקופה של שנה בצבא, שכן הגיע לגיל הגיוס. הוא לא היה אמור להיבחר וזו הייתה טעות נוראית, אך הוא קיבל על עצמו את הדין ויצא אל הגלות הצה"לית. בבקו"ם קצין המיון לא השתכנע מכישוריו - הרב עוצמה תמיד היה צנוע בצורה בלתי מתפשרת - והוא נמצא עם פרופיל 97. גולני, גדוד 51. הרב, במטותא מכם, לא אהב אף פעם חיי שעה. הוא חשב קדימה, על חיי עולם. הטירונות הייתה קשה לו, וכך גם האימון מתקדם. בסוף מסלול הוא נשלח למ"כים מוקדם - והיה למ"כ הראשון בצה"ל שלא היה צריך לצעוק בכדי לזעזע. הוא נשלח לגבולות סוריה, לתפוס קו. תמיד נותנים לו לערוך את הקידוש, ואפילו החיילים הכי כופרים שנפגשים בו שמים כיפה בסוף. הוא צדיק אמיתי, שלא חטא אפילו פעם אחת בחייו. לבסוף, נתגלו כוחותיו האמיתיים של הרבי בעמידתו האיתנה מול חטא. בערב פסח התשעדר"ז החבר'ה הלכו לחגוג אצל זונות ולקחו איתם את המפקד. הזונה של הרב, מחילה, נשרפה באש המאכלת של עיניו! הוא מיד זומן לשרשרת של תחקירים בטחוניים, אך ענוותנותו ודרך הארץ שלו הצילו אותו מבית האסורים, והוא חזר לשרת בגדוד כמפקד מן השורה. לחניכיו נאמר שלא יספרו לאיש את מה שחזו בו.
ביציאה הבאה של הפלוגה, הרב עוצמה נתקל במלצרית חילונית יהודיה לא כל כך כשרה אך יפה מאוד. בלונדינית. הוא לא היה צריך להעיף בה אפילו מבט - בכניסה למועדון, אחרי שחסידיו טיטאו הצידה בלייניות חשופות שת, הרב אמר שהוא ראה אישה בפנים, למרות שעדיין לא נכנס. הוא אמר שהיא האישה שהוא יתחתן איתה, אבל אין לו מושג איך. באותו לילה העביר הרב התוועדות בזק של סוגה בשושנים וסיפר על כך שנשרט משושן. הוא לא הביט במלצרית, אבל הצביע עליה. חסידיו פתחו במסע שכנועים מול הצעירה, שסרבה בתוקף. היא הייתה צנועה מאוד וגם חילונית מאוד ולא הבינה מה פתאום רב כזה גדול וחשוב מתעניין בה. והמצחיק הוא, שהרב כלל לא חטא בחטא כלשהו. כוחו של הרב עוצמה הוא ביכולת המונעת ממנו לחטוא. הרב לא מסוגל שלא לקיים מצוות. הוא מוציא מכל סיטואציה את הברכה, ומעיף את הקללה לכל הרוחות. גם הכעס שלו מכיל ברכה, והפחד שלו מביא שלום. וזה מה שגורם לכל הדברים הלא הגיוניים להתממש - מי שמקיים מצוות בכוונה ובשלמות, זוכה לעזרה מלמעלה. הרב אומר שהוא רואה כוחות קדומים שננסכו באישה שהתאהב בה, אך הוא מנוע מלגעת בה או לשוחח איתה סתם כך, כדי לא לעורר חוסר נחת בקרב הבריות. היא עדיין לא השתכנעה לבוא ולדבר איתו. ישנן שמועות שכאשר היא תלד לו את הילד הראשון, תבוא הגאולה לעם ישראל. החסידים לא סיפרו לרב שיש לה חבר קבוע כבר שנתיים, ושהוא גוי... כשהרב גילה זאת הוא פרץ בדמעות והסתגר בביתו. השכונה מסביב הוצפה במי ים עד לגובה הצוואר. גשם זלעפות החל לרדת.
הרב לא יודע מה לעשות, אך הוא הכריז שהוא לא יגיע אליה אם היא לא תגיע אליו. הוא לא מסוגל לעשות מעשה גאוותני כל כך. הוא מקיים התוועדויות שבהן הוא מספר על גדולתם של הגוים ועל התכונות הטובות שבהם, ועל בנות ישראל שהחזירו בתשובה גוים גדולים. כששואלים אותו ישירות על מה שקורה הוא אומר שהוא לא יודע מה לעשות, ומצביע למעלה. אין תורה בלי נותן התורה, הוא אומר לאליעזר, החסיד הנאמן. מה שצריך לקרות - יקרה בסוף, אבל רק אם נהיה צדיקים אמיתיים, אנשי אמונה גיבורים. בינתיים הרב מעביר את זמנו במוסדות צדקה שונים. עוד מעט תיגמר החופשה שלו, והוא ייצא לקורס קצינים בבה"ד 1.

שם: גיא משה ביטון
כינוי:פרוטזה
מראה: גיא הוא בחור ממוצע: מטר שבעים, שיער חום כהה ועיניים חומות, שעיר, בעל צמיג קטן וצלקות מולדות (זה מזכיר צלקות קצת, אבל הן לא משום פציעה שמישהו זוכר). גיא מסתובב עם הרבה כוויות, אבל הוא לא מדבר עליהן יותר מדי. גיא גם מסתובב עם טבעת בצורת גלגל שיניים ושומר עליה באדיקות, אבל יותר מעניין הוא שיש לו פרוטזה מתפקדת מסגסוגת של כסף ואלומינים של אצבע שעליה הטבעת נמצאת,אם זאת טבעת בכלל.

*רקע: גיא היה תמיד אסטרונאוט: לא מקשיב בכיתה, מאבד ריכוז במהירות וחלומות בהקיץ הם חלק מהשגרה היום-יומית שלו. אחד מהדברים הבודדים שגיא למד לעשות בלי לאבד ריכוז הוא רתכות ומכונאות, ואותם הוא עשה מעולה. עוד מגיל צעיר גיא היה הולך למזבלות או למפעלים, משלם כמה גרושים על מתכות שכבר לא צריך והופך אותן ליצירת אומנות בתוך כמה ימים ולפעמים מוכר אותן. פסלי מתכות הם עסק מסוכן (ועם רווח גדול אם זאת), ובגיל 12 גיא נכווה ממתכת נוזלית בפעם הראשונה, דבר שמשאיר צלקות. בשל הטראומה גיא לא חזר לעסוק בפסלות מתכת למשך כמה זמן, ושזה כבר לא היה הוא נכנס להתקפי זעם לעתים קרובות ואיבד ריכוז בצורה עוד יותר גרועה, ניסיונות להשתמש בתראפיות חלופיות עלו בתוהו.
ואז, בגיל 14, אבא של גיא הביא לו חליפת רתכות מקצועית כדי שגיא יוכל לחזור ולהנות ממה שעשה פעם, ובתמורה גיא פיסל את אביו בריתוך מאיכות מעולה (הפסל קיים עוד היום בבית של ההורים). הקשרים הרומנטים של גיא התחילו יפים מאוד, עם פיסולן במתכת וניסיונות להיות רומנטיים, אבל שהבנות התחילו להגיד לו "זה או אני או הריתוך" אפשר לנחש את מי הוא זרק. גם קשרים חברתיים הוא לא טרח לרתך יותר מדי (insert pun here), אך אם זאת היה אחד, דימה רוממוב, שהפגין רוח טובה לגבי הפיסול במתכת ובהמשך הם התחברו כמו שתי חתיכות עץ אחרי סופרגלו.
"הקולוסוס", דמות בגובה מטר שבעים שמבוססת על הקולוסוס מרודוס פוסלה על ידיו שהיה רק בן 17 וזכתה לסיקור עירוני הכניסה אותו לשוק האומנות: לא עוד תלמיד מתבודד בעל תחביב ביזארי במעט, אלא אומן בהתהוותו (שזה בערך אותו הדבר בת'כלס). עד למועד גיוסו גיא פיסל עוד שלושה קולוסוסים, וכאשר הם נמכרו באלפי שקלים ליחידה הם היוו את עמוד השדרה הכלכלי של גיא בצבא.
בעת הגיוס של גיא הוא היה מנהיג יחידת רתכנים בחיל השריון שעזרה לתקן טנקים במהירות, דבר שלא פעם הציל את חייהם של יושבי הטנקים, כאשר הם נלכדו בתוך פצצת זמן ורק הריתוך החוצה הצליח להציל אותם. לאחר הגיוס גיא הלך לתרמילאות בדרום אמריקה וחווה חוויות חדשות (שלא יאמרו בין כותלי הפורום בשל גיל האנשים פה), אבל לאחר 3 חודשים, בהסלמה הוא נאלץ לארוז את התיק ולחזור הביתה.
גיא התחיל את הגיוס חזרה בזירת אילת במרכבה סימן 4, אבל בגלל הרעת המצב בצפון הוא הגיע צפונה לשרת בבסיס צפונית לקריית שמונה. משולל כל ריתוך, הוא ניסה לחקות את אורי גלר ולתקן עם הידיים שלו בלבד דברים. בהתחלה זה היה סתם להעביר את הזמן, אבל בהמשך זה עבד מצויין, ואפילו עבד מרחוק, אבל כאשר הוא ניסה לתקן רובה החייל שהרובה היה שלו שכח שיש שם כדורים וגיא נפצע באורח אנוש באצבע ונאלץ לכרות אותה. לאחר התקרית גיא חזר לבית הוריו על מנת להתאושש, קיבל פרוטזה עובדת לאצבע על חשבון המדינה בתמורה לשתיקה שלו וחזר לשרת בתוך 45 יום מרגע הפציעה. גיא עשה בזמנו הפנוי המועט ניסוי במתכות שהוכיח לו ששילוב של הפרוטזה עם ברונזה ופלדת אל-חלד משפר את הביצועים של הכוח החדש שלו (שהוא למד להתרגל אליו), ואכן, לאחר שסידר טבעת לאצבעו מהמתכות הנ"ל הוא סוף סוף הצליח להתארגן על עצמו ושיפר עוד יותר את הביצועים שלו.

*אישיות: אפילו בזמן קרב, גיא הוא טיפוס מעופף שמסוגל להשתעמם בקלות. ברור, גיא מסוגל להחזיק את עצמו על הקרקע, אבל בקושי בזמן קרב הוא מקבל מספיק אקשן כדי להישאר על הארץ. בזמן שגיא מרתך לעומת זאת הוא מסוגל לקלוט את מה שאתה אומר ב100% והוא לא מעביר מחשבה נוספת חוץ מעל הריתוך ומה שקורה פה ועכשיו.

*כוח על: בהינף יד ימין (זאת עם הפרוטזה והטבעת) גיא מסוגל בטווח של 20-30 מטר לשנות את הצורה של מתכות ב30%, לרתך כלי נשק בנקודות מסויימות ולהפוך אותם ללא שמישים או לפצצות בצורת רובים (בעיקר אם הוא סותם את הלוע של הרובה בזמן שיורים בקליע), להפוך משהו שכמעט שמיש כמו טנק חצי הרוס או נשק בלי מנגנון לשמיש לחלוטין (תחמושת עדיין דרושה אם זאת, רק הנשק עצמו הופך לשמיש) וכנגד ציוד כמו מגן משטרתי או הגנות ברזל הוא מסוגל להדק אותם. אלה השימושים הנפוצים יותר, אבל בטוח שאני אמצא עוד איזה שימוש יצירתי.
בנוסף, ככל שהחפץ קל יותר, כך הוא יכול להשתנות בצורה יותר דראסטית: מוט הפלדה שהוא מחזיק במשקל 4 ק"ג יכול להפוך ממוט באורך מטר וחצי לכלי נשק דמוי חנית באורך שניים וחצי מטר בלי יותר מדי בעיה, אבל דברים כמו טנק במשקל של 60 טון יוכלו אולי לירות פעם נוספת, תוך כדי גרירת הכוחות של גיא לקצה גבול היכולת (וככל הנראה לא יהיה מסוגל לירות פעם שניה)

ציוד: הוא לא נושא נשק חם, אבל יש לו מחסניות, יש לו את הטבעת שלו ומוט פלדה.

#טיקים: מעופף במחוזות דמיונו באופן תכוף מדי, פולט מילים מדי פעם משהותו שם.

#דברים אחרים: אל תראה אותי ככה, אני לא יודע למה אומרים שיש לי בעיות קשב ו... רגע? עם איזה קוביות משחקים?

חזרה