• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש קבוצה מחפש קבוצה

ardor

פונדקאי מהשורה
שלום לכולם ושנה טובה

לכבוד השנה החדשה החלטתי לעשות צעד בכיוון משהו שתמיד רציתי ואף פעם לא העזתי :flame:
וזה לה להצטרף לקבוצת D&D.
אני בן 34, שחקן חדש, מחפש קבוצה שנפגשת בצורה מקוונת. ולמרות שאני חדש, הייתי שמח למשהו לטווח ארוך.
אני יודע שיש מקומות בהם נהוג עניין של תשלום סמלי, עבור השה"ם. מבחנתי, אם צריך תשלום סמלי, אני בעד.

אפשר ליצור קשר כתגובה להודעה זו, או בהודעות פרטיות.

תודה רבה
ושנה טובה לכולם :D

שנה טובה! אני מצטער, התגובה שלי אולי פחות קשורה אבל הייתי חייב לומר לך המון בהצלחה במציאת הקבוצה!
ההתלהבות הראשוית של הכניסה לתחביב היא הכי כייפית ואל תתיאש או תוותר חלילה גם אם לוקח זמן למצוא קבוצה.
אני כרגע מנחה בקבוצה ושחקן בקבוצה אחרת (בכולם אנשים בוגרים 30-40 כך שאתה לא לבד מבחינת גילאים).
הקבוצות מלאות כך שאין לי משהו קונקרטי להציע לך חוץ מלהמשיך לחפש כאן וגם בקבוצות הפייסבוק (מבוכים ודרקונים 5 או שחקני תפקידים בישראל).
ברוב הקבוצות אין צורך לשלם אגב.
בהצלחה!

ברוך הבא לתחביב ולפורום. אתה ממש לא צריך לשלם על שה"מ כדי לשחק די אן די. להיות שה"מ זה לא עבודה, הוא משחק את המשחק כמו כל האחרים.
אני שוקל כרגע את האפשרות של להריץ קבוצה מקוונת דרך Roll20 כרגע. אם אני אחליט לעשות את זה, אתה מוזמן.
אתה תמיד יכול להירשם למשחק מקוון בפורום כאן אם אתה מעוניין.

מצטרף לחבריי ומאחל לך בהצלחה אני מריץ 3 קבוצות ואני לא גובה תשלום מאף אחד רק התחייבות לרצינות לתחביב .
אנחנו נפגשים בצורה פרונטלית ולא מקוונת (כרגע בסגר אז אנחנו בהפסקה) גם בגילאי 30-40 .
ומאחל לך גמר חתימה טובה ו בהצלחה במציאת קבוצה מקוונת. :)

יתכן שבקרוב (אני מעריך שחודש-חודשיים) אני אקים קבוצה חדשה מקוונת לטווח ארוך.
לא רוצה להבטיח - כך שאם תמצא משהו לפני לך על זה אבל זה הכיוון ואני עובד על זה בימים אלו.
ברגע שזה יצא לפועל אני כנראה אצור פוסט כאן ובקבוצת הפייסבוק הרלוונטית.

חזרה