• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מזל וחבל

סטטוס
נעול לתגובות.
רגע... מה?!
תן לי להבין. מר מיאו ודרגוניצן זה אותו אדם? אז למה יש לך שני משתמשים?

dragonitzan אמר/ה:
[post]658478[/post] חבל שאתה עדיין אימוג'י
מזל שאין אימוג'י לשמוליק, אז אתה חוזר לתחייה.
חבל שזה שאתה לוק סקייווקר, ושמוליק, ותמנון, ובן אנוש סדיסט/מזוכיסט, ואימוג'י עצוב, גורם לבעיות ברצף הזמן-חלל, והיקום מתפוצץ.

shachar2004 אמר/ה:
[post]658505[/post] רגע... מה?!
תן לי להבין. מר מיאו ודרגוניצן זה אותו אדם? אז למה יש לך שני משתמשים?
לא, אנחנו שני אחים שכותבים מאותו מחשב, ואחי לפעמים שוכח לעבור למשתמש שלו...

מזל שאתה גם עדיין בן אל-מוות... ובגלל שרק אלים הם בני אל-מוות, אתה משתמש בכל הכוחות שלך, בונה את היקום מחדש ומחזיר את עצמך, כבר לא לוק סקייווקר/שמוליק/תמנון/סדיסט/מזוכיסט/אימוג'י עצוב, לתוך הפונדק בו הכל התחיל...

חבל שאתה נאק-מאק-פיגלי. בואו נראה אותך יוצא מהפונדק הזה.
[מי שלא הבין - שיקרא את הספרים שמהם נלקחה החתימה שלי]

אאוט:
על איזה ספרים מדובר (אני מבין שזה על חתולים אבל איך הם נקראים?)

מזל שכשהחזרת את עצמך לפונדק כוחות האל שלך לא נעלמו אז הצלחת להעיף את הגמד ממכה אחת

חבל שהסדר של המקרים לא השתנה ואז פגע בך ג'יפ רנדומלי שהעיף אותך למסיבה שלא הוזמנת אליה ואז עברת שוב את כל ההרפתקאות שנתקלת בהם עברת במטר ראשון של הר געש גילית שזה חלום רע, נעשית תמנון וורוד ,נלחמת בדיונונים כחולים ופגשת עוד יצורים מהסוג הזה שהם רופאים, פגשת את דרקולה, נעשית סדיסט והרגת את עצמך מלא פעמים ביקרת בגן העדן במפעל לסדינים ובגיהינום, נהפכת לאימוג'י עצוב ועוד דברים בסגנון הזה, חבל רק שהפעם זה לא גורם לבעיות ברצף הזמן-חלל והיקום לא מתפוצץ, במקומו מתפוצץ הראש שלך מזה שעברת טמטום אחד פעמיים (לא כל אחד יכול לשרוד דבר כזה פעמיים אבל לצערך יש לך כוחות של אל)

מזל, שאתה לוק סקיווקר, ובכל הסרטים הטובים מנצחים ולכן אתה לא יכול למות.

חבל שאתה לא חי בסרט.

מזל שאני, שכותב את התגובה הזאת, יראה את רוג 1 בעוד שעתיים בדיוק, לכן אין לי שום סיבה לשנוא את הסרט.
חבל שראיתי את הטריילר, ולוק לא נמצא בסרט. אז אתה מתפוגג.

מזל שרוג 1 זה בעצם עוג 1, סרט סודי בו לוק כן מופיע.

חבל שהעוג ה1 מוחץ אותך עם האלה שלו.

מזל שלוק לא מופיע ברוג 1, ולכן גם לא בעוג1.
אבל חבל, שעוג כן מופיע בניו הופ, ולכן אתה חייב להילחם איתו שוב. בלי כוכבים מפוצצים.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה