• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לוחם החרב דרקון הסגול האחרון (4/8 ההרשמה נסגרה )

אני לא יודע מה הוא רוצה לשחק אז סליחה שאני עונה למרות שאני לא יודע כלום אבל נדמה לי שהוא רוצה לשחק פרוטוס אפל או פרוטוס שחור או פרוטוס אפל שחור אבל אני לא בטוח מה הוא רוצה פשוט הם הכי מגניבים לדעתי אבל אני לא בטוח מה הוא רוצה לשחק

doctor arbitration אמר/ה:
סליחה שלא עניתי. הכי אני אוהב את הריברים - המשאיות הענקיות שיורות חרפושיות אנרגיה כחולות שמתפוצצות. תוכל לשלב את זה איכשהו?
בקצור את רוצה לשחק את אחד המשיות יש לי שאלה איך זה בתור שהיה לך הריבר בנוסף לדמות לך מה דעתך? אני גם יכול לכתוב לך דמות של פרוטוס בנוסף להריבר רוצה?
בקיצור בקרוב היה לך דמות.

Ferenheit אמר/ה:
אני לא יודע מה הוא רוצה לשחק אז סליחה שאני עונה למרות שאני לא יודע כלום אבל נדמה לי שהוא רוצה לשחק פרוטוס אפל או פרוטוס שחור או פרוטוס אפל שחור אבל אני לא בטוח מה הוא רוצה פשוט הם הכי מגניבים לדעתי אבל אני לא בטוח מה הוא רוצה לשחק

הוא צוצה לשחק פרוטוסים אך משהוא בסגנון אפשר לקרוא להם הטנקים של הפרוטוסים או ליתר דיוק הריברים (המשאיות הענקיות שיורות חרפושיות אנרגיה כחולות שמתפוצצות) יש לי רעיון נחמד אם הוא יסכים לו.

אם אף אחד לא יקח את האצילה סופיה אז פאלדין יורד מין המשחק ואני היה האצילה סופיה בסדר.

אני מסכים להכל, תתפרע, תבנה את הדמות ותפרסם אותה פה ואני אשחק ואז יש לך 3 שחקנים (אני, צחי הפרוטוס, ודרקון המוות) ונשאר עוד שחקן אחד ונוכל להתחיל יאי

אני מסכים להכל, תתפרע, תבנה את הדמות ותפרסם אותה פה ואני אשחק ואז יש לך 3 שחקנים (אני, צחי הפרוטוס, ודרקון המוות) ונשאר עוד שחקן אחד ונוכל להתחיל יאי

אוקי בסדר אם מחר היה עוד שחק ואני הסים לכתוב לך את הדמות אז נתחיל מחר ואם לא או לי נתחיל אם 3 ונצרף עוד שחקן או שניים באמצע המשחק והם יצתרחו למצא אתכם במשחק ולצטרף אלכם נרא מה היה בקצור אני מתחיל לכתוב ונרא מה היה.

אני מעדיף שימוש בפרוטוסים מ הראשון והמקורי כי הראשון היה הכי טוב ובכלל לא שיחקתי בשני

השני עוד לא יצא אך אני רצתי לשתמש מהמידע שיש להם באתר של השני ולשתמש בזה גם אבל זה לא משנה.
אגב אני כבר מודע שהרחבה של סטארקראפט הראשון תהיה בשמוש בטוח טוב אני מתחיל ונרא מה היה.

מצטער לרשום פעמים אך זה קשור לכולם דמיות חדשות שנוספות אין להם כסף שמגע איתם אך הם יכולים להחזיק מנרלים או חפצים ששווים המון כסף יש רק לשלוח לי את זה בפרטי בסדר.

dart-b אתה משחק את דרקון המוות נכון, אתה רצית להוסיף בבקשה תשלח לי את זה בפרטי ואם תוכל לשלוח לי את זה בהקדם האפשרי זה היה נחמד.

לא זה קשור לזה שאני משפר את המשחק ליותר טוב וכותב פה דמות פרוטוס מגניבה אז כך בבקשה תהיו בסבלנות כשאני הסים את כל זה היה משחק מענין יותר ממה שתוכנן לכם.
אז בעוד כמה ימים היה תחלת משחק נחמד לכם זה כל מה שיש לי לומר לכם לא מפרסם דברים שכשורים יותר למשחק זה השעיה לכמה ימים בסדר.

Ferenheit אמר/ה:
יגאל שלום, אני רוצה להצטרף למשחק. אם זה אפשרי, אני רוצה לשחק ענק שלמד להיות ג'די, ושיכול לשנות צורה (גם לדרקון) ולעשות קסמים. לדמות שלי יקראו ענקין.

כן זה אפשרי רק תרשום תאור ויכולות של הדמות ותשלח לי את זה בפרטי.

ממשכים טוב אני בשלבי סיום הדמות של הפרוטוס ושפרטי כמה דברים במשחק כך שזה היה יותר כיף.

וחזרנו לענינים.

דבר נוסף רק כדי שהיה ברור מי משחק ומה בבקשה תשלחו לי לפרטי מי משחק ואיזה דמות.

חזרה