• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק -סיימנו. תודה לכולם.

הדוב מת (ליתר דיוק נמוג)

תור השלולית
השלושלית נעה לעבר מיילו, לפתע, כאילו הייתה יצור חי היא מתמתחת מעט לאחור, רגע לפני שהיא מזנקת קדימה בניסון לעטוף את מיילו
מיילו יכול לבחור בין התקפה מזדמנת לבדיקת תגובה, באם הוא יצליח בתגובה הוא ימנע מהשלולית לאפוף אותו.
תגובה ד"ק 17
במידה ונכשל, הוא נכנס להיאבקות עם השלולית וסופג
[dice seed=50894 secure=b1791ad6_0]9d6[/dice] נזק קור, תגובה 17 לחצי.
תור הגבירה
הגבירה שולחת חזיז ברק לעבר מליק
תגובה נגד ד"ק 19 לחצי
[dice seed=32484 secure=67076fba_1]10d6[/dice] נזק חשמל

תור יאס ומיילו

יאס-אראק מניף את ידו קדימה, אל מול נסיך הפיה. "זה בשביל הקסם שאתם הרסתם, יצור מגעיל" הוא אומר ומניף את ידו. שלוש דובים נוספים מופיעים, הפעם חומים במראה שלהם, אך זהים לדוב שנעלם. כול אחד מהם שואג קדימה, אך הם יודעים את התוכנית.

"היבלע בצללים" מצווה יאס-אראק, והצללים של הדובים מקיפים את נסיך הפיה. יאס-אראק מסתכל בריכוז, לראות עם תוכניתו תעבוד. הסיכויים נמוכים, אך אם הדבר יצליח, נסיך הפיות יגורש מן המקום הזה. אחד מהדובים לעומת זאת, נוגע בקירה, מנסה לשחרר דווקא אותה מהשלשלאות הכובלות אותה.

META
פעולה רגילה ליאס-אראק- זימון מפלצת 5
מזמן 3 דובים חומים צל שמימיים. אחד מהם חוסם את דרכה של קירה קדימה.
יכולת מיוחדת שנבחרה- Plane Shift.

פעולה רגילה לדוב 2 ודוב 3- Plane Shift
על נסיך הפיות
התקפת מגע לדוב 2: 9+13=22.
התקפת מגע לדוב 3: 7+13+2=22.
התגברות על התנגדות לחשים לדוב 2: 6+15=21.
התגברות על התנגדות לחשים לדוב 3: 16+15=31.
במידה ואחד מהדובים גם פגע וגם התגבר על התנגדות הלחשים, על נסיך הפיות לגלגל הצלת רצון (ד"ק 13) או להיות משוגר אל מישור הצל, לבדו.

פעולה רגילה לדוב 1- Plane Shift
(אם נסיך הפיות לא שוגר למישור הצללים)
על קירה. אני מניח שהיא לא מתנגדת, כך שאם הלחש יכול להשפיע עליה, היא תיתן לו להשפיע עליה. אם כהשפעה מסוימת של נסיך הפיות היא חסינה לכך, יאס-אראק בודק כרגע מה בדיוק מונע ממנו מלהבריח אותה.

מיילו מניף את חרבו וסופג עבור הדוב של יאס אראק מעט מהנזק שנעשה לו, כשלפתע צעדיו הכבדים של הענק מאחוריו מפתיעים אותו. הוא מתעלם, מתכונן לזנק קדימה ולהציל את קירה...כשלפתע הוא חש זעם בלתי נשלט אופף אותו. הוא עומד לרגע במקום. קפוא, וריד פועם ברקתו, עיניו עצומות, והוא ממלמל "לא, בבקשה לא, רק לא זה, רק לא שוב פעם...". ואז הוא פוקח את עיניו, שבוערות באש כסופה פראית. מיילו נעלם, נשאר רק הלוחם. כל שביב של מחשבה הגיונית בורח ממנו, והוא מסתער חזר לכיוון הענק עטוי הלהבים, אף על פי שכל שריר ועצב בגופו צורחים לו להסתובב ולהציל את קירה...ואז הלהב פוגע בגופו של הענק, ורגשותיו של מיילו נשטפים עם הזרם, משאירים אחריהם...משהו אחר.
meta
נכנס לזעם הדם
התקפה מלאה
1
[dice seed=30702 secure=b764fef9_0]1d20+20[/dice]
2
[dice seed=53188 secure=ecb188cf_1]1d20+16[/dice]
נזק 1
[dice seed=1978 secure=bf8d925a_2]1d8+24[/dice]
נזק 2
[dice seed=24464 secure=aab80999_3]1d8+24[/dice]
עריכה
גלגול הצלה-1ק20+10=15+10=25
הצלחה בגלגול תגובה

הדובים לא מצליחים להעביר את נסיך הפיות, אשר רק צוחק על הניסיון שלהם, נראה שמשהו מונע מקירה לעבור גם היא, יאס מניח שמדובר בשרשרת. (הצליח בהצלה/נכשלו בהתנגדות לחשים)

מכת החרב הראשנה של מיילו פוגעת בבחור הגדול, אבל זה עדיין עומד.

נסיך הפיות צוחק לו מעט. "אז אתה מביא בני ברית?" הוא שואל את יאס. "תרשה גם לי?"
קריאה למשמר - נסיך הפיות קורא למשמר המלכותי. כפעולה חופשית הוא יכול אחת לסיבוב לזמן אביר פייה לשדה הקרב.
אביר פיות מזומן לR5
יד"ל- היעלמות מעין דגולה- נסיך הפיות גורם לו ולקירה להפוך ללא נראים.

תור אביר פיות
מתקיף את הדוב הסמוך אליו (דוב 2)
[dice seed=4038 secure=ec1c2a6b_0]1d20+14[/dice]
אם פגע
[dice seed=47084 secure=dd67592f_1]1d8+7[/dice] נזק חותך וקסום.
תור הבחור הגדול

הבחור הגדול נעלם מלצד מיילו, מופיע מחדש לצד יאס.
ידל מהיר - דלת מימדים למשבצת הסמוכה ליאס.
התקפה על יאס - שרשרת דקרים קסומה
[dice seed=32658 secure=15647bcb_2]1d20+22[/dice]
אם פגע
[dice seed=10168 secure=7ec018a9_3]2d6+11[/dice]

עריכה- 1 טבעי, פספוס
כמו כן, יאס סובל
[dice seed=61294 secure=f6142c85_4]2d6[/dice] נזק חותך וקסום

תור מליק, עקרונית הגבירה הכי קרובה אליו אבל הוא לא רואה אותה, מבחינתי מיילו והשלולית באותו מרחק .

מליק מסתכל סביבו בחיפוש אחר מטרה חדשה כדי להרגיע את דמו הרותח. הוא ננעל על השלולית המרוחקת ורץ לכיוונה סביב הענן שיאס זימן. כשהוא מגיע אליה הוא נועץ בה את להב הסתיו.
Meta
נע לI16
תוקף פעם אחת את השלולית: 10+22=32
נזק אם פגע: 6+12=18 חותך ועוד 6 אש

הלהב פוגע בשלוילית.

תור הגבירה
הגבירה נעה קדימה בתוך הענן, משלחת קליע ברק נוסף, מכוון למליק ומיילו
ד"ק 19 לחצי
30 נזק חשמל

תור השלושית
ניסון לעטוף את מליק, זה יכול לבחור בין הצלת תגובה להתקפה מזדמנת ד"ק 17
אם נכשל- הוא בהיאבקות עם השלולית והוא צריך להציל תגובה ל17 לחצי או לספוג
28 נזק קור.

תור מיילו ויאס (והדובים)

IN
יאס-אראק מניף את ידו בלחש בסיסי ומוכר, יודע שעדיף שהוא ישלח את מיילו מלא הזעם כנגד הפיה מאשר את עצמו. הדובים ממשיכים לנסות לתקוף את נסיך הפיות האוחז בקירה, וקסם החומצה מעכל את מלכת החורף.

META
נזק לעלמת החורף: 5+5=10 נזק חומצה.

פעולת סיבוב מלא לדוב 1- התקפה מלאה כנגד נסיך הפיה
התקפת טופר: 3+13+2=18. בפגיעה 8+10=18 נזק חודר, חותך וקסום.
אחיזה משופרת: 3+18+2=23. בפגיעה הוא אחוז בידי דוב 1.
התקפת טופר: 6+13+2=21. בפגיעה 1+10=11 נזק חודר, חותך וקסום.
אחיזה משופרת: 20 טבעי. בפגיעה הוא אחוז בידי דוב 1
התקפת נשיכה: 19+8+2=29. בפגיעה 1+4+5=10 נזק חודר, חותך, מוחץ וקסום.
פעולת סיבוב מלא לדוב 2- התקפה מלאה כנגד נסיך הפיה
התקפת טופר: 11+13=24. בפגיעה 3+10=13 נזק חודר, חותך וקסום.
אחיזה משופרת: 4+18=22. בפגיעה הוא אחוז.
התקפת טופר: 20 טבעי. בפגיעה רגילה 2+10=12 נזק חודר, חותך וקסום.
וידוא פגיעה חמורה: 6+13=19. בפגיעה חמורה (12*2)=24 נזק חודר, חותך וקסום.
אחיזה משופרת: 20 טבעי. בפגיעה הוא אחוז.
התקפת נשיכה: 15+8=23. בפגיעה 1+5+5=11 נזק חודר, חותך, מוחץ וקסום.
פעולת סיבוב מלא לדוב 3- התקפה מלאה כנגד נסיך הפיה
התקפת טופר: 1 טבעי. פספוס.
התקפת טופר: 8+13+2=23. 7+10=17 נזק חודר, חותך וקסום.
אחיזה משופרת: 2+18+2=22. בפגיעה הוא אחוז בידי דוב 3.
התקפת נשיכה: 15+8+2=25. בפגיעה 6+3+5=14 נזק חותך, חודר, מוחץ וקסום.

פעולה רגילה ליאס-אראק- הטלה הגנתית ל-Benign Transposition
על יאס-אראק ועל מיילו.
הטלה הגנתית: 5+16=21. הצלחה. יאס-אראק מטיל את הלחש ללא התקפות מזדמנות.
מיילו ויאס-אראק מחליפים מקומות.
צעד 1.5 מטר ליאס-אראק
אחורה מהשלולית.

מיילו לא שם לב לתנועה המיידית לאורך שדה הקרב, לא לקליע הברק שממנו הוא מתחמק באופן אינסטינקטיבי, לא לדובים שלצידו. הוא רואה את המטרה, ומשלח את חרבו קדימה במטרה להרוג.
meta
התקפה 1
[dice seed=19533 secure=8f81bb42_0]1d20+20[/dice]
התקפה 2
[dice seed=62567 secure=25296051_1]1d20+16[/dice]
נזק 1
[dice seed=15385 secure=6bfb4443_2]1d8+24[/dice]
נזק 2
[dice seed=25651 secure=a63be1bb_3]1d8+24[/dice]
על הבחור הגדול

חרבו של מילו מפלחת את היצור הגדול, הוא קורע על ברך בעוד דם כחול נשפך מגופו, זורם לקרקע.

בעוד הדובים נלחמים בנסיך הבלתי נראה, אתם כולכם שומעים אותו מחניק קללה בעוד ראש של ברזל מתנפץ נשמע.

"לעזזאל" קורא סליבן, פורס את ידיו לצדדים ובגל הדף מעיף ממנו את הדובים. גל ההדף פוגע בעמוד האש, במחסום הלהבים, בענן ובגבירה, הקסם שהביא אותם לעולם נמוג ברגע,ומבלי קסמו של בעל השרשאות, הקסם החי שהוא השלולית יכול להתפזר, הופך לענן קור שלרגע מכסה את שדה הקרב.
"את" הוא אומר. "את אמרת לי לעשות את זה, את אמרת שחייבים לנתק את הקשר בינכם, שאני צריך לשבור את רוחו!" הוא צועק, גופו מופיע שוב מתוך האין, קירה לצידו, חסרת שרשראות. "גמרתי לעשות את העבודה השחורה שלך. סירונה." הוא נוקש באצבעו ומיילו מרגיש את הזעם עוזב אותו.

קירה שותקת. מביטה במיילו במבט קפוא, חסר רגש. "או שלא סיפרת לו." אומר סליבן. "אני מניח פה שאף אחד לא מודע לזה, קראו ברך." הוא מתחיל לדקלם. "שכן אתם עומדים בנוחכות גבירת העמקים, אלת כל החיים, הגבירה סירונה."

הזעם עוזב את מיילו והוא מתנשף בהקלה, מקבל שליטה חזרה על מוחו וגופו. הוא מניף את ראשו בגאווה אל מול הנסיך..ואז שומע את דבריו. הוא בוהה בפה פעור, עיניו מתחננות, ונראה שנשמתו נקרעת מבפנים, לוחשת ללא הפסק לא, בבקשה לא, לא שוב פעם, רק לא זה, לא, לא, לא "לא לא לאלאלאלא לא!!" הוא משחרר את סבלו בצעקה פראית. מעגל של אש זהובה, כסופה, וירוקה, מקיף אותו. הוא נופל על שתי ברכיים, וטבעת הלהבות מסתחררת סביבו, מאיימת להמס את הקרח.

דמעות בוערות מסמנות שבילים על פניו, והוא לוחש בקול שבור "לא...לא שוב..". ואז סוגר את עיניו. כשהוא פוקח אותן, זעם שוב מרצד בהן. הפעם הזעם הזה מכוון, ממוקד, רצחני יותר מכל רגש אחר שאי פעם מילא אותו. הוא נעמד, חרבו נגררת על הקרקע ומסמנת שבילים מומסים בשלג, מגנו שמוט לצידו.

בעודו צועד קדימה, דמויות קלושות מקיפות אותו-עלים מסתחררים מאש ירוקה, דרקון עשוי מלהבות זהובות, ועיט לבן-כסוף מבהיק. "קירה? את..באמת סירונה? אם כך, שיקרת לי? בנוגע למי שאת? למה שאת? האם היה רגע אחד שבו לא הונית אותי? האם היה רגע אחד שבו לא רימית אותי? האם היה רגע אחד, בכל הזמן שהיה לנו ביחד, שלא היה שקר מוחלט?!"

את המילים האחרונות הוא אומר בצעקה, ונשמע שהדרקון והעיט זועקים יחד איתו. הוא מתקרב אליה ולוחש בקול שבור "אמרי לי שזה לא נכון, אמרי לי שהוא משקר..." ודמעה בודדת, אחרונה, זולגת על לחיו "אל תגרמי לי לאבד את הכל...לא שוב פעם"

מליק מתבונן במיילו השבור ולאחר מכן בסירונה. "את יודעת, אם את אכן סירונה אז יש לי משהו שהיה שלך בעבר, והאמת היא שאני לא בטוח מה יקרה אם זה יגיע לקרב בין שנינו כשאני אוחז בלהב המכיל את כוחך - ואני לא בטוח שאת בעצמך יודעת. ממה שאני מבין, מעולם לא היה מקרה דומה בו בן תמותה לחם בישות עוצמתית באמצעות להב שמכיל את הכוח של אותה הישות מהפעם הקודמת שהיא הלכה בעולם. אני מוכן להסתכן בתוצאות - יהיו אשר יהיו - אם אין לך הסבר טוב למה שקרה עד עכשיו. פגעת במיילו קשות, ובניגוד אליי הוא לא נוטה לנקום אלא להלקות את עצמו על מה שקרה. אולם האביר הוא עדיין אדם שלמדתי להעריך כאח לנשק - ופגיעתך בו היא לא דבר שהקוד שלי יאפשר לי לעבור עליו בשתיקה. אז כדאי מאוד שתדברי, ושההסבר יהיה טוב. " הוא אומר בשקט ומחווה לעברה בלהב הסתיו.

"סתיו." היא אומרת, מביטה בלהב. "אל תהיה טיפש לאיים עלי בכוח שלי מליק." היא אומרת. "קבי'ד אומנם לקח ממני את האלהות דרך הלהב, אבל הכוח שלי עדיין זורם בו, ואני שולטת בו." היא נועצת מבט במליק. "תהנה מהמתנה שלך ואל תדליק אש כנגד הרוח." היא אומרת, קולה שונה. סמכותי יותר. "אני סירונה, ואני קירה." היא אומרת, שני קולות בוקעים ממנה, קולה של קירה נשמע ברוח. "אני קירה טיר-נא-נוג, ביתה של סירונה טיר-נא-נוג, היורשת החוקית לארבעת החצרות, והעוצרת בהיעדר כוחה של אימי, הנני אחותו שלו גווין אפ-נוד ראש לצייד הפרא, והנני גבירת העמקים." היא פוסקת. "אימי שרוייה בתרדמת, בגלל המעשים של האלים שלכם, ועד אשר כוחה יחזור, מהותה שוכנת בי." היא ממשיכה. "עד היום בו תיתעורר" קולה משתנה שוב, לסמכותי והבוגר יותר. "אני רואה שומעת ופועלת דרך ביתי." אומרת סירונה. "כל אשר היא אמרה. היה אמת." היא אומרת. "והיא הייתה מספיק לא זהירה כדי להתאהב בנבחר האלים הזה, וכשהבינה שאין היא יכולה להרשות לעצמה את המותרה הזו, "אהבה" היא נאלצה להתרחק ממך, עד אשר זימנה נסיך מחצר החורף שנועד לעצור כל ניסון שלך להגיע אליה. אבל התגברת על כל המכשולים, ואולי יום אחד יהיה לך מקום בחצר." היא עוצמת את עיינה, קולה של קירה חוזר. "אני אוהבת אותך מיילו, אבל אין לנו סיכוי להיות יחד, כיצד נהיה כשאתה מחובר לאלי השקר שלך? שאתה נתת כזו חשיבות לאבירים שלך שזנחת אותי בליל התקיפה על טירת-שלג?." היא לא מחכה לתשובה. "אני לא כעוסת עליך מיילו, אני מבינה אותך. אני פועלת במצוות אימי כמו שאתה פועל במצוות אלתו'ס, אבל כיצד אתה מצפה שנהיה יחד, כאשר כל אחד מאיתנו נציב בצד השני של המתרס?"

מליק
מעניין. חתוך את הקשר. אומר הקול.

מיילו מרכין את ראשו, ומדבר בשקט "את צודקת. טעיתי כשרצתי אל החזית ונטשתי אותך. אך דעי, שזה לא היה בשם אלוהיי אלא בשמי בלבד. אני מתפלל שיום אחד תביני שאמך והאלים לא כל כך שונים זה מזה. עד אותו היום, אנחנו משני הצדדים של אותה המלחמה. אני מקווה שיום אחד נוכל להיות ביחד...אבל לא בקרוב." הוא מרים את ראשו, ולהבות נוראות בוערות בקשתיות שלו, מטילות אורות מרצדים על הקרח. הוא מדבר בקול קשה כפלדה, קר כקרח, נורא כשדי המעמקים "סירונה, אני פונה אליך כעת. לכי חזרה לביתך, חשבי על כך. יתכן שהאלים פגעו בך, יתכן שהאלים בגדו באמונך...אני מכיר את התחושה" כשהוא מגיע לשלב זה, המרירות בקולו עולה על גדותיה, אבל הוא בולע רוק וממשיך "קירה, אני פונה אליך כעת. אם את באמת אוהבת אותי, אם שביב כלשהו ממה שהעזתי לקוות אליו היה אמיתי, לכי עכשיו. חזרי אל ביתך ואל חצרך. יום אחד..." קולו נשנק לרגע "יום אחד נהיה שוב ביחד, יום אחד אסלח לך, אמצא דרך שנוכל להיות ביחד...אבל זהו לא היום. לכי עכשיו. אם שביב כלשהו ממה שהעזתי לקוות על מה שהיה בינינו הוא אמיתי, אז לכי! לכי לפני שפניך יטביעו אותי בייאוש וקולך יעורר בי זעם שלתוצאותיו לא אהיה אחראי!" הוא מניף את ידו האוחזת בחרב בתנוחה משונה אל כתפו והלאה ממנו, מחווה עתיקה של האבירים להגנה מפני כוחות הרוע. "לכי, קירה בת סירונה, ואל תשובי אלי לעולם"

מליק
חתוך את חבל הטבור
קירה מהנהת בשקט, לא עונה. היא פונה לעבר השער ומתחילה לצעד. הנסיך והאביר שלו עוברים ראשונים, היא צועדת לעבר השער, ואתם יכולים להישבע שרסיסי שלג נופלים ממנה, בעוד דמעותיה קופאות

קירה מרימה גבה על מול מליק, חולפת על פניו ועוברת דרך השער. אשר נסגר אחריה.
רוח הצפון נושבת על גלקוס, דרומית לכם, סרין ניצבת פעם אחרונה מול אבירי אלתוס, דרומית להם, באורקל, יושב לו ניקולאי ומתכונן לצעוד צפונה. נראה שכל הכוחות בעולם מכוונים לאותו מקום, מרכז גלקוס, עיר הבירה. קורט. ודיוואש.

תעלו את עצמכם 2 רמות בבקשה. אני אשלח לכם LOOT בשלב מאוחר יותר.
IN
ברור לכולכם דבר אחד, יש שאלה אחת שצריך לענות עליה. לאן עכשיו?

חזרה