• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כפר הסווירפנבלין...! - דמויות!

האם אני רוצה להיות סווירפנבלין?!

• בטח!! למען השפם של אלדריון!!

הצבעות: 31 100.0%
  • אהההם... טוב תשמע... אהה... אוייש על מי אני עובד?! תחי השפם!!!

הצבעות: 0 0.0%

• סה"כ מצביעים
    31
בתור אחיו אני יכול להגיד לכם שהוא רק מסטול... אה, וחולה נשקים אלימים(חרבות)... אה, ושחקן מושבע של יו-גי-הו(ברגעים אלה ממש הוא נלחם נגד אחי הקטן[וכמובן קורע אותו{ראיתים את הקלפים שלו, זה מפחיד}ברגעים אלה אחי הקטן נראה פשוט חסר-אונים])... אה, ויש משהו בדבריך וונג, הוא גם דתי פה ושם...
ודרך-הגב גם אני הזווי(אם תגידו לי מה זה *הזווי*)כי יש לי מתכונת מחר!(אין לי מושג מה הקשר אבל רציתי שאנשים ידעו...)

אתה הזוי כי אתה לא רוצה לקנות משחק עצום כמו פיינל פנטסי X-2!!
(תבינו, לי יש גיימקיוב ולאחי יש פלייסטיישן 2... כן זה מגניב! :D )
אז אני מוגבל למשחקים כאלו (אז מה אז מה עוד מעט יוצא Paper Mario 2!)
אבל הוא לא והוא לא מוכן להסכים עם העובדה שזה משחק ענק!!

נ.ב. וונג!! תשמע את זה כבר!! תלך למישהו אחר לשמוע!!

קודם תן לי חופש שיהיה זמן לשחק בו בכלל(מה יצא לי לקנות אותו, אבל אתה תשחק כשאני לא יהיה בבית) ובכל מקרה שיו-גי-הו יגיע קודם וגם כשאני אקנה משחק אם אני אקנה זה כבר יהיה i-ninja או hack-infaction שניהם נראים יותר טוב מfinal fantasy x-2!!! :)

אני מתערב שמיכאל (לא קוראים לך דמוסתנס יפושע).
והזה שוואנגמל אומר שהוא שונא סווירפנבלינים יצא ממש דומה, למרות שהתבלבלת במילה כמה פעמים.

1.זה לא היה רעיון רק של מיכאל אני חשבתי על הרעיון הזה ביחד איתו.

2.בואו נפתח את כפר הסווירפנבלין למשהו מיוחד (היי יצא לי חרוז...)
כל אחד יכתוב על אחד מהסווירפנבלין תושבי הכפר ועל העולם שהם חיים בו באופן כללי.

אוקי!
וונגמל ורנתלתול-
וונגמל המכשף הנורא, הוא היה רשע!
רוצה לתפוס את כל הסווירפנבלינים ולהפוכם לטרפזים כי... אהה... כי ככה בא לו!!
רנתלתול חתולו הנאמן והנועז עוזר לו בכך שהוא דופק לו הכל בכל פעם ועושה 'מיאו'!

דבר חשוב שצריך לומר על וונגמל: הוא עיוור כמו תחת. כאילו, הסווירפנבלין קטנים נכון? אבל הם ביום אחד יכולים להגיע לבית שלו ובחזרה לכפר נכון? אז זה אומר שהכפר שלהם ממש קרוב לבית שלו נכון? והוא בכל זאת לא מוצא אותם...

אלפנבלין..! (מהמילה 'אלף'):
אלפנבלין הוא הוא הסווירפנבלין היחידי בעל אוזניים מחודדות, וכולם יורדים עליו בגלל זה. הוא מנודה מהחברה, אף אחד לא רוצה אותו, והוא דחוי.
אבל בפנים מתחבא גיבור שרק רוצה לפרוץ החוצה... אבל כל הסווירפנבלין האחרים לא נותנים לו.

הוא נראה כמו איזה פוץ, והוא בדרך בלל מתבודד בסלעים ואוכל פטריות רעילות בנסיון להתאבד, אבל עליו הן לא פועלות.
סתם איזה מטוטמם בעל אוזניים מחודדות שמנודה.

איי איזה דמויות נהדרות!! כמו בימים ההם...!!
תמשיכו ככה בקרוב אני אתחיל לכתוב את הסיפור...
(נ.ב. למאפיה: עושים משהו בל"ג בעומר או מחכים לשבט שיחליט בדקה התשעים?)

האמת, ניסיתי כבר חמש פעמים להוריד את הקובץ. משום מה הוא מתעקש להיעלם כל פעם מחדש.
מה שאומר שעדיין לא שמעתי את השיר.

(אבל הייתי חייבת להגיב... כמה פעמים בחיים תהיה לי האפשרות לכתוב את המילה סווירפנבלינית?)

ודרך אגב, דרדסית היתה במקור מפלצת ברונטית מרושעת שגרגמל שלח כדי להפיל את הדרדסים. מאוהאהאהאהאהא. ואז דרדסבא היה חייב להרוס הכל ולהפוך אותה לבלונדינית. טראגי למדי.

טבחבלין (לא מצאתי שם יותר טוב):
הוא מתמחה בטבחות. יש לו תמיד דחף חזק להכין עוגות סחוג- טבסקו עם שומן חזירים שנראה כמו קצפת מתוקה מלמעלה.
הוא רגיל לשמור קצת עוגיות חומר נפץ בתוך הכובע טבחים שלו ולהשתמש בהם בשעת צרה (או סתם לזרוק על מישהו שבא לו).
הוא פועל בסתר אם וואנגמל ומכין המון עוגות טרפזיות.

maiden אמר/ה:
האמת, ניסיתי כבר חמש פעמים להוריד את הקובץ. משום מה הוא מתעקש להיעלם כל פעם מחדש.
מה שאומר שעדיין לא שמעתי את השיר.

(אבל הייתי חייבת להגיב... כמה פעמים בחיים תהיה לי האפשרות לכתוב את המילה סווירפנבלינית?)

ודרך אגב, דרדסית היתה במקור מפלצת ברונטית מרושעת שגרגמל שלח כדי להפיל את הדרדסים. מאוהאהאהאהאהא. ואז דרדסבא היה חייב להרוס הכל ולהפוך אותה לבלונדינית. טראגי למדי.

לא נכון, היה לה שער שחור.

ד"א אסף, אני חושב שכדאי שיקראו לו זללנבלין

סווירפנבלינאד
יצור פלצן ומסריח שמנודה מהחברה בעקבות נאדים מסריחים ביותר שהתחילו אצלו לפני מספר שנים. כל הסווירפנבילנים לא יכולים להתקרב אליו בכלל!
לפני שהנאדים התחילו, הוא היה הסווירפנלין הכי מקובל, וכולם אהבו את הריח שלו. כשהנאדים התחילו, הסווירפנבלינים המציאו לו כינוי מכוער...
למעשה, זללנבלין(הדמות של אסף השני) הכניס לו שעועית ופול לעוגיות שלו, כדי שהוא יהיה יותר מקובל...סווירפנבלינאד לעולם לא גילה...
:twisted: :twisted: :twisted:

חזרה