• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חברי הפורום: התפקדו!

טוב אני לא זוכר אם יש לי אחד אז הינה-

אני דורור, אאני דיי הרבה זמן פה בפורום ואני מאד אוהב פאראנויה, אני משחק הרבה מ"ת, והתחביבים שלי הם- גיטרה בס, בודו נין ג'יטסו, משחקי תפקידים חיים, כדורגל, וזהו בעיקרון....
נולדתי ב- 25/9/1991 אבל את מי זה מעניין, אני אוהב גלידת תות סורבה עם שוקולד מריר, וני אוהב לאכול בשר, אני גר באוהל בגליל, אני לא ערבי, וזהו...

אהה, ויש עלי מקצוע-

דרור
"כן אני יודע, מכיר פאראנויה?"
דרור, בחור נחמד, נבון, ואדם טוב לכול הדעות, ניתן למצוא אותו הרבה באזורי הספר של הגלילי התחתון המערבי, בישובי שוחר השלום יודפת. דרור הוא סמל להגנה מפני מתבדלים ומשטמתים, בין אם מהצבא או בין אם מתורנות נקיון, או אף מתורנות שטיפת כלים בבית כנסת.

דרישות
מומנויות- הופעה (גיטרה בס) 3, לולינות 2, זריזות ידיים 2, הופעה (שירה) 48 (מינוס), דיפלומתיה 4
כשרונות- מיקוד נשק (חרב ספוג), מכה ללא נשק

קוד:
                     הצלות
דרגה---תה"ב--- ת-ר-ק---מיוחד
1          0       2 0 2    ג'חנון קרב 
2          1       3 0 3    נגן נחמד    
3          2       3 1 3    פאראנויה
שליטה בנשק ושיריון- אלה קלה, שוריקאן

דרגה 1
ג'חנון קרב- בדרגה אשונה לדרור יש ג'חנון קסום, אם אוכלים אותו מעלים מיד קילו אחד קבוע, אך אם נלחמים איתו הוא משמש כ- אלה קלה+1 רחומה
כמו כן, לדרוןר יש מלאי לא מוגבל של מלאווחים המשמשים כשוריקאנים +5, חדים עורפים, היתפרצות אש, היתפרצות קור, פוצעים.

דרגה 2
נגן נחמד
לאחר שדרור מנגן על גיטרה בס את השיר money של פינק פלויד, (בדיקה נגינה ד"ק 5) כול מי שבטווח 9 מ' חייב לעבור בדיקת רצון בד"ק 1ק30/(דרגת הדרור + תוצאת גלגול המיומנות), או לאבד פעולה אחת בה הוא מביט בדרורו ואומר בהינהון, ובקול מוארך- "נחמד"

דרגה 3
דרור יכול לעבור בדיקת דיפלומתיה ד"ק 8, כדי להפעיל השפעה מוחית ולהתחיל לספר לאנשים על פאראנויה, כול מי שנכשל בהצלה בד"ק 1ק30/(דרגת הדרור + תוצאת גלגול המיומנות), חייב לעצור ולהקשיב כמו הלחש- "היפנוט" לאחר מכאן, אם דרור יזמין אותם לשחק בהרפתקאה שלו- "הסקטור האבוד" זה יחשב כאילו הוא הטיל בהם לחש- "הצעה להמונים" עם הבקשה הזאת.

היי,דוד שלי גר ביודפת!

בכל מקרה,אחרי שנים של התכתשויות פנימיות,הנא זה:

מידע עלי:אני שאמאן.זה גם עיסוק,וגם תחביב לשעות הפנאי.מגניב,לא?
דבר אחד שכדאי לדעת עלי:אני לא באמת שאמאן.זה רק ניק,תירגעו.
דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת:אני מתחזה לשאמאן בשביל לשכנע כוסיות שהרוחות דורשות שנרקוד ערומים ליד מדורה.אנחנו לא רוצים לאכזב אותם,נכון?
חלומי הגדול ביותר:להמציא שיטה מגניבה מבוססת נקודות ולא מקצועות.

תכונות אקזלטד:
לונאר.
כוח 3,סיבולת 2,זריזות 4.
מראה 3,כריזמה 3,מניפוליציה 5.
חוכמה 2,פיקחות 2,תפיסה 3.

חית טוטם:עורב
Tell:עיניים שחורות.

מידע עלי: שמי טל, אבל כולם קוראים לי "רובין" [שזה גם שם המשפחה שלי]. כשאני מבטא את האות 'ר' היא יוצאת "ררר" וכולם חושבים שזה מבטא כשהם שומעים את זה בפעם הראשונה [זה לא]. הכינוי שלי בן כמה שנים טובות [אין לי מושג כמה] ומקורו בשגיאת כתיב. עדיין לא ברור לי איך מבטאים אותו.

דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני לומד - וגר - בפנימיה.

דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: לבית הספר קוראים יאס"א, ויותר מזה באמת עדיף שלא תדעו...

חלומי הגדול ביותר: הם מתחלפים כל עשר דקות, חבל לרשום.

תכונות מו"ד:

מקצוע/ות: פיזיקאי 3, שחקן תפקידים 3

כוח: 10
זרז: 11
חסן: 10
תבנ: 14
חכמ: 7
כרז: 6

תה"ב: 2

הצלות: רצון 3 קשיחות 0 תגובה 1

Dark of Dakness

משרת את מלכת האפלה.

המסטר שלי הוא הלוחם האפל לו.

החיי בארפלה בן 18.

יש ידע נרחב בלחמת הלוחם האפל.
מענין להיות הלוחם הכי טוב וחזק בעולם.

ובקצור הצתרפתי לפורום.

אני חושב שאני אהיה מגעיל ומשעמם כמו תמיד ולא אכתוב את התוספות ענק שהוספתם כנמסטר וכו'.
שלום לכולם, אני eilouz או בעברית אילוז, אני חושב להחליף כינוי (כבר) לtears of blood אז יכול להיות שיבוא היום ויותר לא יהיה אילוז, כן אילוז זה השם משפחה למי שתהה, וזה נהיה די השם הרגיל שלי.
תחביבים: משחקי תפקידים כמובן, כתיבה (סיפורים), מחשב, טלווזיה (חלקי), כתיבה שוב (מצבי רוח אז אפשר לכתוב פעמים נכון? חחחח)... אמממ אני חושב שאפשר להגיד טבע, חיות וכו', אבל קצת הפסקתי אם זה, וטיולים, מאוד.

אמממ אני בן 15, ממרכז הארץ, ומגניב וכיף לי, כנראה מהר מאוד יתברר לכם, אני סדיסט, נהנה מעינויים, וכו' וכו', מקווה להפרות את הפורום ולפרות ממנו בעצמי, ואם אתם לא אוהבים אותי , בעיה שלכם!!!! :bones: מואהאהאהאהאהאה! טוב נו, לא נורא.

אהלן, אני לא חדש אבל לא משנה.
אז, קוראים לי יהב ואם תהיתם לוק הוא השחקן כמעט הכי אהוב עלי ששיחקתי במו"ד וספארטאקסו הוא הראשון.
אני מקריית-שמונה.
בואו נגיע לקראנץ'...טבלת תכונות.

סגנון מו"ד

כח 8
חוסן 9
זריזות 10
תבונה 13
חוכמה 8
כריזמה 6

לא מתבייש להגיד (טוב אולי קצת) שאני קצת טמבל (ראו ערך "חוכמה" וממש לא כריזמטי, ראו ערך "כריזמה")

וכרגע אני בשלבי אימון לכשרון מיקוד מיומנות (ידע(כימיה)).

זהו.

טוב, אז אני מיכאל פבזנר, בן 18, גר בחיפה. אני משחק משחקי תפקידים מזה כשנה וחצי. לצערי, כמעט את כל הזמן הזה הנחיתי ולא שיחקתי (חוץ מכנסים ו-3 סשנים שלא הלכו לשום מקום), ואני נואשות מנסה להשלים את החוסר הזה. חוץ מזה, אני בהחלט השקעתי הרבה הרבה יותר זמן בלקרוא ספרים של משחקי תפקידים (ואפילו התנסיתי מעט בכתיבת שיטות בעצמי) מאשר לשחק בהם, מה שמרגיש מעט טיפשי.
מעבר לזה, אני חסיד נלהב של תיאוריית משחקי התפקידים של רון אדווארדס וחבריו (מי שלא מכיר, מומלץ מאוד לעיין קצת כאן).

חוץ מזה, אני עתודאי, לומד מדעי המחשב ומתמטיקה בטכניון.

תחביבים נוספים שלי כוללים קריאה, כתיבה, מטאל (רק בצד השמיעתי, לצערי, כי ישנתי חזק ביום שבו חילקו את השמיעה המוזיקלית), פילוסופיה ופסיכולוגיה.
עוד שטויות מעניינות עלי: אני אגנוסטיקן. ואם חשקה נפשכם לגרום לי לדפוק את הראש בקיר, אחת הדרכים הפשוטות והיעילות הן לכתוב "אני ילך".

הגיע זמן לעידכון:

יוני

סוג: דמוי אדם בינוני

נק"פ: 13D8+13

מקצוע: תלמיד 6 / שחקן טניס 6 / מכין חביתות 1

מהירות: 9 מטר

דרג"ש: 20 (+2 זריזות, +4 הארה, +4 מזל

התקפה: אגרוף +5 1D4 או הנפת מחבט +10 1D8 זריקת כדור +5 1D4

התקפה מלאה: 2 שני אגרופים +5 2D4 או שתי הנפות מחבט +10 או שלושה כדורים +5 3D4

התקפות מיוחדות: עיצבון הורים/חברים/אח

תכונות מיוחדות: עמידות 20 לאחים קטנים, אויב מועדף: ערסים ואחים קטנים.

נטייה: לישון

יוזמה: +2

מיומנויות: הסתתרות +10, ידע (טבע) +5, משלח יד (תלמיד, מעצבן הורים) +20, הופעה (גיטרה) +10, הליכה שקטה (עם נעליים) +5, הליכה שקטה (בלי נעליים) +8, ריכוז (ליד מחשב/ספר) +15, ריכוז +10.

כשרונות: ריצה, קפיצה לגובה.

ד"א: 10

כוח12

זריזות15

חוסן12

תבונה15

חוכמה15

כריזמה10

אני יוני, אוהב לקרוא (במיוחד פנטזיה), מחשב D&D, מג'יק, לנגן בגיטרה, ומשחק טניס.

דבר אחד שכדאי שתדעו עלי: אני שחקן מג'יק

דבר אחד שכדאי שלא תדעו אבל אני בכל זאת אספר: אני מחונן.

חלומי הגדול ביותר: אֵה...יש לי הרבה...

שם:איש שאין לו שפם(בר-לב) (עידן)

מקצוע:גמדון של מדהו (לשעבר)

תחביבים:D&D, פלאוור סטיק, מחשב, ללכת מכות עם חרבות מספוג, קפוארה, ומחיל הנשגבים

כדאי לדעת עלי ש:אני יכול לעשות פלאוור סטיק חמש שעות רצוף

לא כדאי לדעת ש:אני יכול לחשב דברים יותר מהר ממלפפון שיוצא סתם לטיול בחלל

חלום גדול(יחסית, הכל יחסי): להפוך לאל ששולט על הכל מוהאהאהאהאהאהאהאהאהא :eek:rccooldark: :twisted: :eek:rccooldark:

פיזבן אמר/ה:
ibl96 אמר/ה:
אתה מציג את זה כאילו שפם זה דבר רע...

פיזבן, לאן הדרדרנו, בע"N
מחוץ לעסק, למה, אבל למה, בשם כל הפנתיאון הטמא,
אתה כותב כל הזמן

פיזבן, יורד גשם בחוץ בע"N

?

ושפם זה רע.

קופיל אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:
מסמרו אותו לצלב משושה!
אני אמרתי את זה! לא פריזבן! אני!
אגב, אני בטוח שישו אמר לך לעשות את זה כנקמה.
בואו נצלוב אותך על צלב מחומש!
:eek:rclol:

ואגב: וידוי.
אני הוא המשתמש מיא אלוו.
אני כרגע עסוק במשהו אחר, לא משנה.

Ashardalon אמר/ה:
פיזבן אמר/ה:
ibl96 אמר/ה:
אתה מציג את זה כאילו שפם זה דבר רע...

פיזבן, לאן הדרדרנו, בע"N
מחוץ לעסק, למה, אבל למה, בשם כל הפנתיאון הטמא,
אתה כותב כל הזמן

פיזבן, יורד גשם בחוץ בע"N

?

ושפם זה רע.

למען האמת, חקרתי את הנושא. עברתי בהסטורית ההודעות של פזבן, ומצאתי את ההודעה הראשונה בה הוא התחיל לכתוב את התוספת הזאת. ובכן, מעניין לדעת שאין בשום הודעה שקדמה לה אף לו רמז בודד לדבר המוזר. אז כנראה שזה נבע מאירוע שהתרחש מחוץ לכותלי הפורום.

חזרה