• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ואנור בארץ הקודש - עץ משחק: פרק שני

"הזמן הולך וקצר" צימבול אומר בחיוך אכזרי "תן לי לתחקר אותו"
"לא!" הוא אומר בעקשנות "הוא חייב לענות!"
"אולי הוא צריך קצת דרבון, אולי אם..."
"תן לא לענות רק על זה... בבקשה?"הוא מעפעף ושואל בתמימות
"הבזבוז יהיה על ידיך" הוא אומר בכעס

IN
"אמרתי לך!" צימבול מצחקק באושר
"מאיפה לך שהוא לא משקר?" הוא מקרב את החרב לראשו "תן לי להקיז דם, רק קצת" הוא מלחשש
"לא לא לא לא לא לא!" הוא צורח בפחד
"תן לא להוכיח שהוא מריאן, רק פעם אחת"
"ואיך נדע שהוא לא בוגד, חמוד שלי" הוא מלקק את שפתיו בערמומיות
"תפסיק!" הוא קורא בפחד "צא לי מהראש!"
"אני אעשה איתך עסקה" הוא מלחשש "הוא ינסה להוכיח, ואחר כך אני אשלוט עד שנגיע לציוויליזציה" הוא אומר
"זה עסק, אבל רק אם אוכל לכתוב את הבלדה שלי" הוא מכחכח בגרונו ואומר "מוסכם"
"שאמאן נכבד של הרוחות הנעלות, הוכח לנו את צדקתך. שאוב את העוצמה שלהם ותשתמש בה" הוא מדבר בעצבנות.
OUT
ראסל גמר לקשור את החבל?

aragorn7 אמר/ה:
IN
"כן...." אומר צימבול בהטעמה מתמשכת "גם זה". לפתע, הפנים שלו משתנות למבט פראי, והא שולף את החרב שלו ומצמיד לה אותו לגרון "דבר, או שתסביר את עצמך בעולם המתים"
META
ללכת מכות
6+4+0=10 (יש לי מזל היום! :D )
במקום להוריד את הנזק אני "שומר" אותו כפעולה מוכנה(3 נזק)
אני לא מבין מה אתה מנסה להשיג פה. אני לא חושב שאפשר לשמור נזק ב"ללכת מכות". מה ניסית לבצע? לאיים עליו?

צימבול, מריאן ואלקאבר:
בעודכם מדברים זה עם זה, אתם לא שמים לב לסכנה הזוחלת מתחת לרגליכם - המוני עקרבים מתאספים למרגלותיכם ואתם מרגישים את כאב העקיצות שלהם. מה אתם עושים?

OUT
ניסיתי לחכות עם גרימת הנזק עד שהוא יוכל להסביר את עצמו.
אם אי אפשר אז מריאן-3 נקודות נזק.
IN
"לעזאזל" צימבול מפטיר, קופץ אחורה ומחפש מקום בטוח לעמוד בו
"אין עסקה ואין עסקה" הוא מצחקק בקול ילדותי.
META
בחינה: 5+2+0=7
מה כאן שימושי או בל ערך עבורי?

OUT
ניסיתי להתקיף ואז לחכות עם המכה הסופית ולתת לו להסביר את עצמו.
IN
צימבול מקלל שוב, ונכנס לעמדת הגנה. הוא מניף את חרבו הקצרה, ומנסה לחסום את העקרבים שמתקדמים לעברו "ראסל, איפה אתה" הוא צועק.
META
6+1+1=8
יש לי שמירה אחת.

IN
צימבול מטלטל את ראשו, מנסה להבין מה הוא יודע לגבי עקרבים.
META
משתמש ביכולת "בקיאות הטרובדור- לקסיקון היצורים המוזרים"
איך אני מזהה אם הם ארסיים?

צימבול:
אין דבר כזה, או שתקפת או שחיכית. אי אפשר לשמור נזק לזמנך הפנוי.
אתה מכיר סיפורים על כל מיני עקרבים שמצויים במדבר או בבורות כלא. חלק מהעקרבים הנ"ל ענקיים, חלקם ארסיים וחלקם סתם מכאיבים. שמעת גם על עקרבים שעקיצתם הופכת את הקורבן ליצור בלהות.

אלקאבר:
אש.

"פנחס, צוד" אלקאבר אומר לפנחס ושניהם מתקיפים את הנחיל העצבני,אחד עם מקלות והשני בכפות ובשיניים.

"ואם למישהו יש אש, זה הזמן. יותר מדי עקרבים." הוא פונה לכולם בעודו מתארגן על שיטות מסורתיות לבריחה מעקרבים בלי להיעקץ. קצת שיכר היה עוזר, אבל גם כפות רגליים וקרש עץ יעשו את העבודה. עם קצת מזל והרבה יכולת הוא יוכל לנוע מספיק על מנת להגיע לעמדת יתרון נגד העקרבים, כך שהוא יוכל אפילו להכניס אותם למלחמה אחד נגד השני

"שמע ישראל ה' אחד" אלקאבר אומר, נזהר שלא להיעקץ. אולי זה יקח זמן להפריד את הזנב והעקרבים יהיו פחות טעימים, אבל בסופו של יום הוא מעדיף לאכול אותם שהוא חי. גן עדן הוא לא נחלתו לעכשיו.

הערה: התרנגול ראה את הגלגול, screw that, אני לא כותב אותו עוד הפעם (הערה, זו הייתה הצלחה).

הערה מכנית:
גלגולים כנגד העקרבים הם לא ללכת מכות, אלא התגרות בגורל - יש הרבה מהם והם מהווים סכנה מיידית. (גם מגננה עשויה לסייע).

אלקאבר
בעזרתו של פנחס, אתה מצליח לפלס לך נתיב מילוט מהעקרבים. כשאני אומר לפלס אני מתכוון - לחבוט בהם בלי להעקץ.

"תבעירו אותם" אלקאבר אומר בעודו מוציא מעט טחב מהקירות ומתחיל לאכול במהלך ריצתו. זה או זה או שהוא ימות מצמא, אין הרבה אפשרויות. הוא גם רעב מאוד, אבל זה כבר סיפור אחר. הטחב לא הכי טעים, אך מספיק כדי להחזיר לאלקאבר את כוח חיותו.

:D
ראסיליון מסיים את טווית החבל ומשלשל אותו, קושר קצה אחד לעץ חזק או לאבן ששקועה באדמה מספיק עמוק כך שלא תגרר. הוא יורד בחבל לתוך הבור "כל מי שפה שיבוא אל הקול שלי! יש חבל מאחורי! " הוא מחכה בינתיים לשאר

צימבול רץ לעבר הקול ותופס בחבל "אני פה! אני פה!" " בואו אנשים!"
META
התגרות בגורל- צימבול מנסה לחמוק ולדלג במהירות מעל העקרבים (זריזות)- 8+1=9
אם אני סופג נזק אני משתמש בשמירה שלי כדי להפחית בחצי.
צריך בדיקה לטיפוס?
אם כן אז- 1+1+x(מה התכונה?)

OUT
אני מחכה לתגובתו של מריאן ואז אני אתאר לכם מה קורה.
בינתיים צימבול צריך להגיד לי האם הוא תקף את מריאן מקודם או לא, ועל מריאן לכתוב בדף הדמות שלו כמה נק"פ נשאר לו בהתחשב בכל הנזק שהוא ספג ושצימבול ריפא.

פעלול: 8 +2 תבונה, הצלחה

אנרגיה סגולה בוהקת מעיניו של המכשף, והוא עטוף בהילה זוהרת של אנרגית השאול בזמן שהוא מנסה לדרוך על העקרבים ונסוג כשהוא רואה עקרב גדול במיוחד בקרבתו.

חזרה