• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ואנור בארץ הקודש - עץ משחק: פרק שני

מריאן נבוך ומפוחד באותו זמן, הוא עשה מספר טעויות משמעותיות בחייו אך הפעם נראה שהוא הולך להיאכל כתוצאה מזה, הוא מנסה להרגיע את הזאב ומתרחק באיטיות, "אני מצטער... זאב טוב, זאב טוב! אני מצטער... תירגע... ארצה! ארצה!"

ראסל:
אתה מתקדם עוד ורואה מולך שני אוטובוסים ישנים חונים זה אחרי זה, מתוכם בוקעים צרחות הזעם, הבכי, הניצחון, הכאב והסיפוק של אנשי טופר הנחש. מחוץ לאוטובוסים אתה רואה חמישה מאנשי השבט מכים עם אלות בייסבול תרנגולת מוטנטית ענקית שמצידה מנסה לנקר אותם. מה אתה עושה?

מריאן
מצטער שלא הסברתי מקודם, מחסר ה2 נובע מכך שפגעת בזאב מקודם מה שפוגע בנסיונותיך להרגיע אותו.
תבחר האם אתה רוצה לספוג נזק רציני או להסב לזאב נזק רציני, אם יש לך הצעה אחרת לסיבוך אני פתוח להצעות.

OUT
אני בחו”ל אז סליחה שאני קצת מתעכב בהודעות.

Out
אני בוחר לספוג נזק רציני
In
מריאן או מרין כפי שקראו לו אנשים חיים לרוב, אף פעם לא היה טוב עם חיות, הם הרגישו את אנרגיות החיים הכוללת מהסביבה כאשר מתרחשים קסמים שמקורם באנרגיה האפלה של המוות עצמו.
הזאב זינק עליו, ומריאן הרגיש את כאב השיניים החדות בבשרו

צימבול ואלקאבר מגיעים ורואים את מריאן מנסה להרגיע ללא הצלחה את הזאב כאשר שיניו ננעצות בזעם במכשף (תוריד 6 נק"פ).

צימבול - אתה לא נודניק, המשך כך. אני מצטער שלא תמיד אפשר להתייחס לפעולות של כולם, אבל לעיתים פעולות של דמות מסויימת מתרחשות לפני דמויות אחרות אז אני עדיין לא יכול להתייחס אליהם. בכל מקרה, עכשיו כולם למעט ראסל נמצאים ביחד ותכף אני אתייחס גם אליו.

מה אתם עושים?

"זאב טוב" צימבול אומר באיטיות פ לב טוב" הוא מתקרב אליו באיטיות ומתחלחל למראה הפציעה של מריאן. לפתע הוא מחייך "אני יודע מה יעזור לך".
הוא מתחיל לזמזם ולשיר בעליזות (
מ0:12) ותוך כדי ההקשבה מריאן מרגיש שהכאב אט-אט נעלם
META
אומנות מאגית- ריפוי 1ק8 נזק
6+2+3=11
ריפוי 3 נזק

"פינחס! לא, תוריד את עצמך מהברנש ובוא הנה!" אלקאבר אומר בקול תקיף ביותר. הזאב, פינחס מגיע אל אלקאבר בחוסר שביעות רצון, אבל אלקאבר לא מתרגש.

"ואתה שם, מה עשית לו שגרם לו להסתער עליך?" הוא פונה למריאן.

IN
"כן...." אומר צימבול בהטעמה מתמשכת "גם זה". לפתע, הפנים שלו משתנות למבט פראי, והא שולף את החרב שלו ומצמיד לה אותו לגרון "דבר, או שתסביר את עצמך בעולם המתים"
META
ללכת מכות
6+4+0=10 (יש לי מזל היום! :D )
במקום להוריד את הנזק אני "שומר" אותו כפעולה מוכנה(3 נזק)

aragorn7 אמר/ה:
IN
"כן...." אומר צימבול בהטעמה מתמשכת "גם זה". לפתע, הפנים שלו משתנות למבט פראי, והא שולף את החרב שלו ומצמיד לה אותו לגרון "דבר, או שתסביר את עצמך בעולם המתים"
META
ללכת מכות
6+4+0=10 (יש לי מזל היום! :D )
במקום להוריד את הנזק אני "שומר" אותו כפעולה מוכנה(3 נזק)
"אני חשבתי שאנשי טופר הנחש שמו אותנו בבור ביחד עם זאבים כדי להמית אותנו בדרך הנוראה ביותר: להאכיל בעודנו חיים. לא זיהיתי את פנחס, הוא גדל מאוד מאז הפעם האחרונה בה ראיתי אותו, הוא היה אז רק גור, התקפתי אותו מכוונה להגן על עצמי,אני מצטער על כך מעמקי נפשי. אנא סלחו לי על מעשיי הפזיזים"

In
"הםםםםםם" צימבול אומר בכל חשדני.
"מי אתה בבקשה?" הוא שואל.
הפנים שלו חושפות חיוך ילדותי והוא אומר "זה הוא, אתה לא מזהה? זה..."
"שקט!" הוא צועק בזעם. אחר כך הוא מחייך חיוך ציני ואכזרי "יכול להיות שהוא תרמית, או משהו אחר.."
"תשאל אותו! תשאל אותו" הוא בועט ברגליו בציפייה עליזה
"אני אתן לך את הכבוד" הוא אומר בציניות, "נסוג" כדי למלא את פניו בחיוך עליז ומטומטם קלות.
הוא מכחכח בגרונו, ומדבר.
"נהר הירדן זורם, והרוח מנשבת, אך הגולה ממרחקים, לא ישוב כבר אל ביתו"
"הוא כבול בהבטחות, ובכוח כה נורא, כשעזב הוא רק קרן(karan), ושמו יהיה רק...."
"מה?" הוא שואל בעליזות "השלם והסבר" הוא מגחך.
OUT
יחי דו שיח של שתי אישיות בגוף אחד! :D

חזרה