• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

אאוט:שיג'הארה בודאי נראית כדמות שנלקחה מן אגדות זרות. היא פאקילשמאנית, גזע שבפי עילגים יקרא:"אנשי חתול". וספיציפית משבט "אנשי פנתר". פרוותה שחורה ובוהקת, גזרתה מושלמת באופן שאנשים עשויים להגדיר אלוהי. עיני הברקת החתוליות שלה, כמעט מכשפות במבט. כל צעד שלה נראה חינני וגמיש כמו מחול וכיצירת אומנות. היא לובשת בגדי משי: מכנסי משי, רחבות אדומות מעוטרות ב"גלים" במרחב גווני הצבעים שבין אדום לצהוב, ווסט מעוטר בזהב ופנינים שחושף את הבטן, ועשרות צמידים על ידיה, וחגורת שרשרת על מותניה שאליה מחובר תוף מרים מפואר. לאוזניה עגילי חישוק גדולים, על מצחה נקודה עגולה וירוקה(כמו סמל קאסטה הודי), ורעלה ורודה שקופה "מכסה" עד עיניה.
אין:

שיג'הארה מחייכת, מצליפה בזנבה, היא נעמדת בתנועה גמישה וחיננית, פורשת את ידיה אל על, בידה הימנית תוף מרים יפהפיה, עם מטבעות זהב כרעשנים. בריקודה, עגילי מתנודדים בתוספת לחינניות הכוללת.
"גיבור ללא חת
יוצא לעוד קרב עטור תהילה
עלי הוא יגן, כי אני היא האחת.
ואני אעניק לו חן וגמישות כחתולה!" מזמרת בקול רהוט ובמבטא אקזוטי ובתנועת סיחרור מתקרבת לגאלהאד ומלטפת אותו בתנועה ממשיכה בריקודה.

אאוט:
משהו כזה. רק בקול הרבה יותר יפה. בעיקר הקצב.
מטה:
בדיקת ידע בארדי: 19+14=33
יוזמה:16+4=20

מטילה חן חתולי על גאלהאד.

out
בן אנוש גוץ נכנס לפונדק, עורו שחור כלילה ועיניו גדולות ונוצצות, חסרות אישונים. שיער לבן ארוך מכסה את קרקפתו וזקנקן לבן גם כן מכסה את פניו. גלימות אפורות עוטפות את גופו הקטן. הוא נראה מופתע כשהאיש מספר שגם הוא הוזמן לפונדק אבל לא מספיק להגיב על כך לפני ההתקפה.
יוזמה 8
תפילה (לחש מהיר) כל הנוכחים מקבלים +1 על כל זריקות ההתקפה הנזק ההצלה והמיומנות. אויבים סובלים מ-1 על אותן הזריקות ללא אפשרות להציל.
לאחר מכן לחש פקודה על האלף הקרוב. ד"ק 15 נגד רצון נוגד
in
נז'ים מניף את ידיו לאוויר וקורא בקול "אדון, כל קסם שאטיל עכשיו, מוטל בשימך, ובמלוא הוקרת התודה והכניעות" החדר מתמלא באור בוהק לרגע קט, שכמו נספג בנוכחים. לאחר מכן הוא מצביע על האלף הקרוב אליו וצועק "ברח" משלח בו את שארית הקסם שיצר קודם לכן.

סדר יוזמה
אלף אפל A- (הדרו אם הגלימה)
מרתוס
מוזר+דרגוניין
אלף אפל B+C - עומדים ליד השומרים
גדילן + רד קלוק
אופק
אלף אפל D

דב"שים

אני מזכיר , לאלפים אפלים יש התנגדות לחשים, אני מוותר בסיבוב הזה אבל מהסיבוב הבא נא לגלגל בדיקת מטיל (גם לפרץ משחית)
אה ולא התכוונתי שמי שנכשל בבדיקת זיהוי מותקף על ידי האלפים , היו בערך 4 שחקנים שהיה להם הזדמנוית להבחין בהם קודם , הממוצע של בידקת הזיהוי היה בסביבות 10...
IN
1)לאחר שסביבוב ההפתעה נכשל , והחץ שירה בגלאהד ננעץ בקיר בצד השני של החדר (כן.. .גם לשהם יכול לצאת גלגולים נוראיים) נראה שהוא בוחר באסטרגיה קצת שונה, "פלדה היא לא הדרך היחידה להרוג אדם." אתם שומעים אותו אומר בקול אפל , הוא מחל למלמל בשפה שאיש מכם (פרט לאמגוש....) לא שמע מעולם , לפתי מופיע כדור בצבע ירוק זוהר בידו הוא מכוון אותו לעבר רד קלוק (גלגלול רנדומלי) , ויורה
התקפת מגע מטווח רחוק - 22 , במידה ופגע , 1ק8 נזק חוסן , גלגל קשיחות ד"ק 18 לביטול הנזק.
2) מרתוס קם ועושה מה שהוא אמר שהוא עושה.
3) בן האנוש חובש המסכה קם בזרזיות מכסאו, הוא שולף שרביט שיוצר הילת מגן סביבו , מהצד השני של החדר אתם מבחנים באשת החתול שעומד ליד האציל ובן הנוש הקרובה לו , נשמעת שירה חזקה ובעודה מרקדת , נראה לפתע בן האנוש כהרבה יותר זריז.
אחד האלפים האפלים תוקף את השומר הקרוב אליו (מרתוס הוא מחוץ לטווח שלך) , נראה שהוא פוצע אותו קל, האלף השני מתקיף אותו שומר והורג אותו.
4) בן האנוש הקטן צועק תפילה שגורמת לכולכם להרגיש חזקים יותר , לאחר מכן הוא צועק לאלף A לברוח , נראה שאין השפעה., רודגבעל קורה לאנרגיה עתיקת יומין וירה אותה לעבר אחד האלפים , בתקווה שהשרשת תפגע גם באחר , אך לצערו , חומק האלף מהקרן , הוא מחייך בחיוך זדוני לעבר רודגבעל שכבר נפגע מהלחש , כשלפתע הוא ירה חץ נוסף לעברו , התקפת נגד דרגש מלא 18 , במידה ופגע נזק של 3 וגלגל קשיחות.
5) האלף לבוש הגלימות רץ קדימה , ידו מלאה ניצוצות חשמל (ברמת העיקרון אתה עובר ליד דרו A אבל הוא עסוק מכדי לתקוף אותך (מה גם שאין לו נשק קפא"פ ביד)), אתה נוגע באלף D ומזעזע אותו, שיערו מתחיל לעלות עשן , כשמבט מלא שנאה מופנע לעברך.
6) אלף D ניצב בעמדת מגננה ודוקר פעמים , פעם אחת לעבר גלאהד , ובפעם השנייה לעבר אילוניאר (מרתוס נראה לי שיש לך התקפה פה נכון?) , בכל מקרה התקפה גלאהד 24, נזק (5) וגלגל קשיחות דק 18 , נכשל 1ק6 כוח , התקפה אילוניאר 8 (פספס....)
השומרים הנותרים מנסים לאגף את אלף C , ופוצעים אותו קלות , זוג האלפים (הגבוהיים) שיש ליד אופק ומוזר נעים על מאחורי הבר , אחד מהם מחזיק ברובה קשת קל, המגייס (בן האנוש שגייס אנשים) יורה 5 קלעי קסם שפוגעים באלף A
סיכום נזק
22 נזק לאלף D
12 נזק לאלף A
מחכה לראות מי נפגע ובאיזה צורה ..., אני מעדכן מראש שרק לתקוף בלי מחשבה יגרום לכם להפסיד מהר יותר מכפי שאתם חושבים (בינתיים , אני די רואה בכם שחקנים רציניים , באם יהיה ביקוש נעבור להתקלויות פשוטת וחסרות טקטקיה...)

אאוט:
בסגנון הזה עכשיו.
אין:

שיג'הארה ממשיכה לרקוד מכה בקצב מושלם בתוף מרים, זנבה נע בקצב. היא רוקדת מאחורי גאלהאד.

"לוחם אציל נפש וחסר מורא
בלחימתו כל מכה וחבטה הופכת למעשיה
גורו אויביו! כי בכוחו ימגר הרע!
כבודו הוא כוחו, עבורו אין הבדל בין דרקון לשיה!

גאלהאד האציל
את עלמתו הוא יציל!

משאול תחתיות צורריו באו
ברצון אפל ורע להשחית את החבורה
אך מכוחו של גאלהאד הם עוד יראו!
כל כשף וכל מזימה יתפוררו מול חסר המורא!

גאלהאד האציל
את עלמתו הוא יציל!
" היא מזמרת

מטה:
מטילה על גאלהאד השראה גדולה.
3 קוביות פגיעה,
+3 להתקפה
+2 לגלגול הצלה קשיחות

OUT
לא תקפו אותי אפילו :mrgreen:
IN
ההבזק מחזיר את השרביט ושולף את חרבו העצומה, לאחר מכן הוא רץ במהירות על אנושית לכיוון האלף האפל, קופץ מעל ראשו באופן מושלם, משסף אותו בגבו ונוחת במרחק בטוח מאחוריו
META
פעולת תנועה-לאלף אפל D ושליפת נשק
פעולה רגילה-שליפת נשק כחלק מהתקפה, תרגיל קרב מוות מאחור, התקפת עוצמה (-6 להתקפה +12 לנזק כי הנשק דו ידני)- בדיקת קפיצה לתרגיל-10 (גלגול)+19(תוסף)=29, האויב נחשב נטוע להתקפה זאת בעקבות מוות מאחור-גלגול התקפה (חרב אדירה מהירה+1): 12 (גלגול)+17 (תוסף)+1 (ברכה)-6 (התקפת עוצמה)= 24 נגד דרג״ש (תזכור שהאויב נטוע למטרת התקפה זו) אם פגע: 2 (2ק6)+ 16 (4ק6 מהתרגיל)+32 (תוסף נזק והתקפת עוצמה, תוסף נזק כולל תה״ב כן? אם לא אז 22)=50 נזק חותך (במקרה שתוסף נזק לא כולל תה״ב 40 נזק)

סיום הפעולה-כחלק מתרגיל הקרב נוחת 6 מטר מהאלף בלי לעורר התקפה מזדמנת

הודעה נערכה בעקבות זה שגאלאן הביא לתשומת ליבי שאפשר לשלוף נשק כחלק מתנועה

OUT
אל תשכחו להוסיף 1+ להתקפה, נזק והצלות!
בדיקת ריכוז 26
מטיל כוח-השור על ההבזק.
IN
נז'ים ממשיך לנוע לאורך הקיר, מקיף את הקרב. לאחר מכן הוא פונה אל עבר המקום בו נחת ההבזק הכסוף, הידיים שלו מתחילות לזהור בסגול תוך כדי הליכה, ונוגע בגבו (התחתון) של האיש בעל החרב העצומה. האור הסגול נספג בגוף, מעבה את שריריו ומחזק את כוחו. נז'ים נשאר מכופף מאחוריו. בתקווה שלא יצליחו לכוון עליו מאחורי דמות גדולה ממנו.

נערך

OUT
הקסם שמפחית חוסן פוגע בי. מוריד לי את החוסן מ-14 ל-8 ותוך כך מפחית לי 30 נק"פ(ל-23) :gah:
ההתקפה השנייה לא פוגעת בי.
אני מטיל הגנתית שרשרת משחיתה מפחידה פעם שנייה,הפעם המטרה הראשונה היא דרו A והמטרה השנייה דרו D.

ריכוז נגד ד"ק 19: 14(2+12). לעזאזל,כל הזמן אני מגלגל 2!

בפעולת התנועה שלי אני תופס מחסה. אם אני קרוב לדלפק אז מאחוריו,אם לא אז שולחן או משהו(עדיף בקרבת אחד הלוחמים).

IN
רודגבעל נאנק בכאב כאשר הלחש הזדוני פוגע בו.
הוא מתחיל למלמל בשנית בעוד הוא מנסה להתחמק מן ההתקפות שניטחות עליו מכל עבר. לפתע שתף ההברות נפסק בחדות,הוא פולט קללה עסיסית ונסוג,נואש לתפוס מחסה.

OUT
לא ידעתי שמוסיפים 1 גם לנזק, 51 נזק גם כדאי שכל אחד יתאר את הדמות שלו
ההבזק הכסוף הוא בן אנוש גבוה למדי ושרירי מאוד, שיערו חום ועורו שחום-צהבהב, הוא לבוש בגדים לבנים רפויים עם אות אדומה גדולה לא מוכרת מצויירת על גב החולצה, על גבו קטאנה ענקית (נכון לעכשיו בידו), תליון בצורת ראש נמר על צווארו, טבעת שנראית קסומה על אחת מאצבעותיו, שרביט תחוב בחגורתו וגם מה שנראה כחלקים של קשת מהסוג המתקפל ואשפת חצים. והוא לובש מסיכה כסופה פשוטה (המסכות חסרות ההבעה האלה, יש הרבה כאלה מנייר), כמובן.

אני מחלק את ההודעה שלי ל2, מה שבחלק הראשון יהיה בזמן אלף D, מה שבחלק השני בתורי בסיבוב השני.

1.אלה הפעולות שלי בתור של אלף D, בשלב הזה יש לי כבר את חן החתול והברכה של גדילן אבל עדיין לא את ההשראה דגולה.
IN
גלהאד מרגיש את תנועותיו הופכות למהירות ומתואמות יותר, וכעת הוא בבירור נע במהירות שלא מתאימה לבן אנוש רגיל.
הוא מחייך "שיג'הארה יקירתי, את תמיד יודעת למצוא את המילים שישפרו את הרגשתי."
חיוכו מתרחב כשרונות בוהקות נוצרות על כלי נשקו, מצפות את הפגיון בכפור ואת חרבו בלהבות שמאירות את פניו.
כשהאלף מנסה לדקור אותו, גלהאד משתמש בחרבו כדי להסיט את המכה בקלילות, ממשיך בשתי דקירות מהירות מפגיונו ומסיים בהנפה של חרבו. חוזר על התהליך כאשר האלף מנסה לתקוף את אילוניאר.
OUT

יכולת חסימה עם החרב נגד האלף כדי להימנע מנזק- (16+1+18) 39
בדיקת תרמית במהלך קרב כדי למנוע תוסף זריזות- (14+13) 28
התקפה ראשונה עם הפגיון-(12+15)-31
נזק-27 (30 במקרה שבדיקת התרמית הצליחה והאלף איבד את תוסף הדרג"ש שלו)
התקפה שנייה עם החרב-(15+11)-30
נזק-28 (31 במקרה שהאלף איבד את התוסף לזריזות.)
התקפה שלישית עם הפגיון- (5+8)-17
אין לי יותר מדי תקווה אבל נזק-33 (36 במקרה שאתם יודעים כבר מה אני עומד לומר)

יכולת חסימה עם החרב נגד האלף כדי להימנע מנזק לאילוניאר.- (6+16+1-4) 23
בדיקת תרמית כדי למנוע מהאלף תוסף לדרג"ש-(16+13) 30
התקפה ראשונה עם הפגיון-(1+15) 20
נזק-30 (34 אם אין זריזות)
התקפה שנייה עם החרב-(10+11) 25
נזק-27 (31)
התקפה שלישית עם הפגיון- (8+15) 27
נזק-31 (35)

וואו, כמעט שחכתי שיש לי +3 להתקפה ונזק נגד הדרו ועוד +1 בגלל הברכה של גדילן. אני לא אוסיף אותם חישובים אלא רק לתוצאה הסופית.
יש לציין כי אם אחת מההתקפות מפספסת ההתקפות שלאחר מכן לא מתקיימות (ההתקפות שבאותו מהלך, ההתקפות אחרי החסימה מולי ואחרי החסימה מול אילוניאר לא קשורות)

2.
IN
לאחר התקפותיו המהירות על הדרו גלהאד שולח עוד מכה אחת זהירה עם חרבו וחוזר לעמדה המתגוננת, מחכה לטעות הבאה של יריבו.
OUT
התקפה עם החרב-(4+16+8)-28
נזק-23
פעולת תנועה-En Garde
התקפות מזדמנות לניצול-15

סוף.
תזכורת לעצמי בעתיד.
תקיפות מזדמנות מרובות-
16/11/5/1
להוסיף את תוסף המידע וכל תוסף מיטיב להתקפה ולנזק.
גאלאן, אם אתה עדיין עוקב אחר המשחק אשמח לשמוע את חוות דעתך האם ניצלתי בצורה יעילה את היכולות שלי.

בתורי:
אם הדרו שתקפתי מת:
IN
אילוניאר שולף את קשתו, ממלמל מספר מילים תוך מחוות באויר, והקשת זוהרת באור כחול נוגה, ואז האור נעלם, כאילו נשאב לתוך הקשת.
META
פעולת תנועה: שליפת הקשת
פעולה רגילה: הטלת הקסמת אדם לתוך הקשת.

אם הוא לא מת:
אילוניאר מכין את ידו שוב, תוך מלמול מילים עתיקות ותנועות בידו השנייה. ידו מנצנצת שוב, והוא שולח את ידו אל הדרו, זועק בכעס.
פעולה רגילה: הטלת מכת חשמל על הדרו.
התקפת מגע בקפא"פ: 16 מגע
התנגדות לחשים: 19
נזק: 14

רד קלוק , לא גלגלת בדיקת התנגדות לחשים (לפרץ משחית יש התנגדות לחשים..., גלגלתי לך בעצמי - הצלחת)

0)- מרתוס חוסם את מכת החרב שנשלחה לעברו, ואז הוא ... די שוחט את אלף D בשלל מכות חרב ופגיון... (מרתוס , תזכיר לי שאני אני צריך להיזהר מלהתקרב אליך)

1) דרו A - מחייך חיוך שטני כשהרעל פוגע ברודגבעל , "טיפש! , אתה חושב שהקסם החלש שלך יפגע בי?, תן לי להראות לך כוח אמיתי מהוא!!!" ,הוא מרים את ידיו באוויר ומזמר בשפה אפלה , לפתע שמונה קרניים ירוקות נורות ממנו וטסות לכל אחד ואחד מכם (כולל המגייס והאציל) (התקפה 23 נגד מגע , בדיקת קשיחות ד"ק 20 , כישלון - 27 נזק ו -2 לבדיקות פיזיות , הצלחה - חצי נזק , אין מחסר.
2) גלהאד מסיים את מה שהתחיל, מיד לאחר מכן הוא נעמד בהיכון, משרה מבט של "תתקרבו עוד צעד ואני יהפוך אתכם לעישה מדממת".
מאחר ואלף D ז"ל , אני משנה את ההתקפות שלכם לB , אם אתם מעדיפים לתקוף אחר אז תגידו , אני יערוך.
3) אשת החתול משנה סגנון ומתחילה לשיר שיר אחר , נראה שבן האנוש גלהאד מרגיש את העוצמה שהיא מקנה לו והפוך להרבה הרבה יותר מסוכן , מהצד השני מזנק בן האנוש לבוש המסיכה לעבר אלף B ומשאיר חתך ארוך לאורך הכתף שלו , נראה שהוא פצוע קשה.
4) אלף C נע במהירות לעבר ההבזק , מבצע תמרונים שמאפשרים לו לחמוק מכל התקפה שהיה משלך ההבזק (הצליח בבדיקת לולינות) , ונעמד מאחורי ההבזק, בידו מבזיק פגיון אכזרי למראה והוא נועץ אותו בגבו (התקפה 27 , אתה מאוגף , נזק 25 , אלא אם כן יש לך חמיקה מופלאה או משהו, מה שלמיטב ידיעתי אין לך , גלגל קשיחות, אלף B הפצוע מנסה לדקור אותך מהצד השני( התקפה 23 , נזק 22 , קשיחות)
5) בן האנוש הקטן נושא תפילה ומציבע לעבר ההבזק, לפתע גופו של ההבזק מתנפח, שריריו גדלים, רודגבעל לא מצליח לשגר את הלחש שלו.
6) אילוניאר שולף את קשתו ומטיל לחש לתוכה.
7) אלף D - זל
8- האציל מתעושש מההפתעה ושולף חרב ארוכה שעליה חרוטות רונות , הוא מצביע לעבר אלף C והחרב קופצת מידו ונעה לצד ההבזק , הלהב ננעץ באלף ופוצע אותו, השומרים תוקפים את אלף C ופוצעים אותו קלות, בן המגייס צוחק בעוד קרן האנרגיה נהדפת ממנו , הוא מצביע בידו לעבר ההבזק , כשלפתע חמישה בבואות זהות לזו של ההבזק מופיעות לידו (מוזר , יש עליך בבואת ראי) , חץ נורה לעבר אלף A מאחד האלפים שמססתר מאחורי השולחן , החץ פוגע, אבל לא נראה שהפציעה מסוכנת.
סיכום
אני יערוך אחרי שתגידו לי מי נפגע ומי לא

באיזה מרחק נמצא כל אלף ממני?
(באופן עקרוני, אם תוכל ליצור מפה פשוטה מאקסל שיראה איפה כל אחד נמצא זה יהיה מצוין)
עריכה-באיזה שלב של ההתקפה שלי אלף d מת? אולי יש לי מספיק התקפות מזדמנות להגיע אליו ולתקוף אותו כשהוא מנסה להטיל לחש.

יש לי חמיקה מופלאה משופרת, בגלל שאני עובד עם אנגלית תרגמתי בטעות לרתיעה משופרת
IN
ההבזק חוסם במהירות עם חרבו את ההתקפה של הדרו בזמן שהוא מתחמק בקושי ממתקפת הדרו שבגבו ״לא תפגעו בי בני עכבישים!״ הוא מסנן

META
תרגיל קרב-קיר להבים (גלגול התקפה במקום דרג״ש) נגד דרו C-דרג״ש חלופי-35

מטה:
פגע.
גלגול הצלה: 11+3... 14. פגע.
נשאר 13 נק"פ.

אין:

היא נאנקת בכאב, דם נוזל מפיה. לרגע אישוניה הצרים הופכים לדקיקים כמחט... אך שוב מתרחבים. היא מחייכת חיוך רחב. היא מנגבת את הדם מפיה בתנועה חיננית, מנפחת את לחיה בהבעה מגוחכת, ומחטטת באוזנה עם זנבה, מביטה באלף שהטיל את הלחש.

מטה:
מטילה צחוק מבחיל בד"ק17.

מרתוס- לבקשתך , אלף D ירד מתחת ל-10 מההתקפה האחרונה שלך (זאת שעשית בתורך)
מוזר , עדיין מחכה לבדיקת חוסן ולדעת האם הקרן פגעה בך
וכולם, כשרושמים קסמים/יכולות/תמרונים - נא לכתוב אותם באנגלית , אני אומנם זוכר את הרוב , אבל אני עדיין צריך לבדוק מפעם לפעם
דרגוניין- התנגדות לחשים...

שוב מזכיר לכולם שלדרו יש התנגדות לחשים, מעכשיו מי שלא מציין את הבדיקה מולם אני יגלגל לו בעצמי (יש לי את הנתונים שלכם בכל זאת) , כדי להפוך את זה ליותר זורם

קבצים מצורפים

• דרך המלכים.xlsx
    9.2 KB · צפיות: 183
IN
ההבזק מקלל כשהקרן הירוקה פוגעת בו ואז פונה אל יריבו ״דרו, אתה יודע למה למדתי לאהוב כל כך חתולים גדולים? כי אפילו כשהם מרטשים באכזריות בהמה צערה וחלשה הם חינניים... ועכשיו אנסה לחקות אותם״ אומר ההבזק ברוגע, הוא נכנס למצב שבו העולם איטי ממנו, הוא מרים את חרבו ומטיח אותה ארבע פעמים בגוף הדרו, למסתכל מבחוץ זה פשוט נראה כאילו מכסה את הדרו כתם כסוף מטושטש בעוד שגם גופו של ההבזק לא נראה כמו יותר מכתם צבע.

META
הקרן פגעה הצלת קשיחות-23 את דרו C חסמתי עם תרגיל קרב אז הוא בכלל לא פגע ודרו B פספס
התקפה מלאה על הדרו הלא פצוע-סערת חבטות-חרב מהירה
התקפה מס׳ 1 (תה״ב מלא)-15+20=35 נגד דרג״ש-29 נזק חותך
התקפה מס׳ 2 (תה״ב מלא)-12+20=32 נגד דרג״ש-31 נזק חותך
התקפה מס׳ 3 (תה״ב מלא)-11+20=31 נגד דרג״ש-27 נזק חותך
התקפה מס׳ 4 (תה״ב חלקי)-גלגול ראשון 7 שימוש בתרגיל קרב לייטנינג ריכוברי גלגול שני 1 טבעי משתמש בגלגול ראשון-7+15=21 נגד דרג״ש-30 נזק חותך

חזרה