• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)- תם ונשלם!

'זה לפני זמני.' לייסטראברם אומרת, 'אבל אם יהיה עלי לנחש, מדובר בחורבות של עיר עתיקה, כנראה מביתם המקורי של בני האנוש.'
'ודרך אגב, קאלי ארדוגן, אני מודעת היטב לסביבתי גם כשאני בנדן.'

"אני מציע שנמשיך", מציע דאי-קי בקול איטי מהרגיל. קולו עייף מאוד. הוא לאנרגיל לתחושת שנאה כה גדולה ומתמשכת, וההתמודדות עם השנאה גזלה ממנו יותר אנרגיה משהיה רוצה.
"העיר הזאת עלולה להיות מסוכנת מדי. אין לדעת אילו זוועות מצאו שם את משכנם".

האם חשבת שבני האדם היו תמיד עבדיהם של הגמדים?' לייסטראברם שואלת. 'ווטאל היא יבשת של קיצוניות. גמדים מתחת לאדמה, ענקים בהרים. אין בה מקום לבני אדם ממוצעי גובה. הם הגיעו ממקום אחר, שועבדו על ידי האימפריה הגמדית לכמה מאות שנים עד שהם השתחררו, ולקחו אותי איתם.'

הונג-יי
אתה בוחן את הסביבה. מחפש תנועה, קול, נוכחות. טרף, טורף. המבט שלך ממוקד על המגדל הגבוה ביותר בעיר הזו- לא מבנה גדול במיוחד, אולי בגובה שני קומות והרוס למחצה, אבל עדיין גבוה יותר מכל שאר המבנים המשונים הללו, שלא מזכירים אף מבנה אחר שהונג ראה על הקרקע בצורת הבנייה והעיצוב שלהם.

ושם, בחלונו של קיר שבור, בקומה השנייה חסרת הגג, הוא רואה עין מביטה בו. גדולה ועגולה, ממלאת את כל החלון.

'זמן רב.' לייסטראברם אומרת. 'אני לא זוכרת את התקופה הזו בעצמי. רק במותו הפכתי למה שאני עכשיו.'

'חלקים. ' לייסטראברם עונה. 'אני רואה דרך עינייך. שומעת דרך אוזנייך. לבדי, אני מסוגלת להרגיש חיים, אך לא את מעבר הזמן או המקום.'

אתם רואים שהנזיר מצביע על מגדל של שני קומות, אבל אין בו דבר.

חזרה