• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפרש האפור

שירו של הפרש האפור הנודד:

השנאה שלהם אלינו, מבלי שעשינו דבר
האיבה הרוחשת בינינו, מקרח ועד מדבר
אין אנו נשכח את העוול הנעשה
אין אנו נכנע לפני השנאה

בבוקר יום סתיו, ובליל הקיץ
בצהרי החורף, בדמדומי האביב
נשמע את בכי ילדינו שמתו
להם בחזרה נכאיב

ועכשיו התוגה שלפני השאון
נצעדה יחדיו אל שונאינו
הם לא ישכחו את הפרש האפור
דמם יוקז על אדמתינו

בקולנו נשאג ללא פחד
נצעד אל הקרב בגבורה
ביראת כבוד הם ימותו
וכבודנו יושב בחזרה

קומוניסטי? קומוניזם הוא בגידה במחשב. בגידה במחשב עונשה מוות!

"לא תוכלו לגרום לי להפסיק. אני אמשיך ואגנה את האלפים הגאוותניים ובני האנוש הנצלנים. למה אני עושה זאת? הסיבה פשוטה... אני אחד מהם."

"יצורים מתועבים, האלפים האלו. הם מאמינים שבגלל אורך החיים שלהם, הם יכולים להביט על שאר הגזעים מלמעלה. מחבקי עצים, חיות בדמות אדם- הם כמו ציפורי שיר. שרים, שרים הם זה לזה, אבל צווחים על כל יצור אחר, מנקרים בו בטפרי פלדה וחיצים מורעלים.
בני האנוש אינם טובים מהם. נצלנים, חסרי כבוד. הם מתרבים ומשחיטים הכל. אין בהם שום הגינות ושום דבר טבעי. הם מתרבים זה עם זה ועם כל דבר אחר. הם סוגדים קצת לכל אל, מתאמנים קצת בכל כישור ואומנות- עד כדי כך שהדבר היחיד שהם באמת טובים בו הוא להרוס.
שני הגזעים המחליאים האלו יצרו אותי... ואני אלחם בהם."

"אנחנו נילחם ברודנות והדיכוי. נפיל את העריצים מעלינו ונוציאם אל הגרדום ולהב-הגרזן, ואת אוצרותיהם הגנובים ניקח לעצמנו. את זו הבשורה, הפיצו על פני השדות ורוחות השמיים, כי עידן חדש יקום, עידן שבו לא לכולנו יש מקום, ורק המנצח יוכל להשאר ולמשול."

"כן, נקרע אותם" *עושה אגרופים ברקע*

הנה עוד אחד:

האדמה רועשת, השמיים רועמים, הארץ שלנו מושחתת.
בני האדם והאלפים מילאו את העולם בגזענות, ברוע ובהרס. הם מתעללים בילדינו, פוגעים בכבוד נשותינו ומחללים את עולמנו כולו, אנחנו לא נשתוק!
מיום זה ואילך לא תרגישו עוד אנשים ממעמד נמוך! לא עוד סוג ב'! איננו היצורים הנחותים, אלא הם. אנחנו ננקום את נקמתנו, כי משני היצורים המאוסים הללו קמה הישועה לעולם!
נילחם בדיכוי נגדנו עד עפר! נאבק בשרשראות הכבילה הנוראיים שלהם! ולעולם לא נוותר! כי אנחנו לא יצורים נחותים ומושחתים! אנחנו לא כמוהם!.

וואו, אפילו אני מרגיש כמו איזה מנהיג מדינה שקורא לעמו להילחם.

יש לי הרבה בעיות עם הדברים האלה שאתם כותבים, כי פשוט שום בר דעת לא יחשוב דברים כאלו על אלפים או בני אדם אלא אם עשו לו שטיפת מוח רצינית.
זה גם למה כל המקצוע הזה לא נראה לי. אלפים ובני אדם הם לא כאלה נוראיים..

תראה זה בהחלט מקצוע שמתאים לסוג מערכה מאד ספיציפי, והרגע חשבתי על זה שאם רוצים לעשות אותו קצת יותר מתאים למו"ד קלאסי כדאי לעשות שהוא שונא רק אלפים ולא בני אדם (פשוט כי בני אדם הם בעלי העושר התרבותי והשוני החברתי בין חברה לחברה הכי גדול, כך שקצת קשה לשנוא בני אדם בכלליות... :rolleyes:

אני חולה על אלפים, אך אפשר לשנוא אותם? הם הורגים להגנה עצמית (לא מדויק), הם קוסמים מעולים (לא נכון) וה קשתים עוד יותר טובים (קלישאה).

תסלחו לי, זה החלק המפגר שבי שאני לא שולט עליו שכותב בסוגריים.

אלף ממצוא הוא יצור גאוותן שכול יצור בר-דעת/גמד צריך להתאפק בישביל לא לרוק עליו. בררר... הקלאסיקה היא שהם כול כך גאוותנים(רק אזכור- בסל"ש יש להם בעיה כולשהי עם כול גזה שהוא!).

והערה: אני משחק כרגע אלף אפור שחייב באופן דחוף ללכת לעזעזל. הרבה אנשים אומרים לו ללכת לשם(מה שמראה שקיים ואפשר לשחק עם אלפים).

אני רק נתתי דוגמא. אפשר לשנוא אלפים, ואפשר לשנוא בני אדם, ואפשר לשנוא דובי אכפת לי (אוקי דובי אכפת לי לא..), זה הכל תלוי בכמה שטפו לך את המוח.

בכל מקרה, כל הקטע הזה של השנאה צורם לי.

ומה עם צייד אורקים מהמדריך ללוחמה? אותם אפשר לשונא? למה? כי הם ירוקים?! תתביישו לכם אני אף פעם לא שמעתי על מישהו שיש לו בעיה עם צייד אורקים! תתבישו! למה אפשר לצוד אורים ואלפים ובני אדם אסור?!!?!!?!?

לא אסור, אבל מכיוון שאלפים הם גזע טוב, צייד אלפים יהיה רע או לפחות ניטראלי (כך שעדיף לא לפסול רוע).
ואני גם חושב שדווקא חצי אלפים כגזע הראשי שצד אלפים... טוב, זה פשוט לא מסתדר. רוב חצי האלפים לא שונאים אלפים, אולי לא שייכים. אבל בין לא להשתייך לבין לשנוא ולצוד ולהרוג בכוונה תחילה, יש הבדל.

תקשיבו מקצוע ששמטרתו שחרור אנשים מדוכאים לחופשי לא יכול להיות רע!
ואני אוסיף דרישה לזה- "חצי אלף יכול להיות פרש אפור רק אם נדחה על ידי האלפים מחברתם או סבל מייחסם של אלפים אליו."

אז זהו בדיוק, קצת מוזר לי.
איך בכלל הגענו ממשחרר מדיכוי לצייד אלפים?

בכל מקרה, אני חושב שהמקצוע הזה עדיין מוזר, כי אלפים הם לא עם מדכא. הם תוהו טוב, זה ההיפך המוחלט מדיקטטוריה (סדר רע).

אלפים באים מכול נטייה, הכול תלוי במערכה! האם האלפים שלך הם דרואידים טובי לב? או אשפים קפדניים ומרושעים, או אולי סיירים מרוחקים שלא מרבים בקשרי ידידות! לאלפים אין נטיה של "לרוב"

עמוד 20 במגד"מ, תחת אלף:
נטייה: לרוב תוהו טוב (יער: לרוב ניטראלי)
אי אפשר ליצור מקצוע שירדוף אלפים בגלל שהם רשעים, כי רובם טובים. אתה יכול ליצור מקצוע שירדוף אחר האלפים המרושעים והדקטטורים, אבל באופן כללי אלפים הוא עם תוהני וטוב. יש הרפתקנים ודמויות ספציפיות יוצאות דופן, אבל הם לא מהווים רוב (בקושי מיעוט) בקרב האלפים.
אלפים זה גזע טוב, די כבר להתכחש.

ואישית אני לא רואה למה לא הפרש האפור יהיו הם הרעים. למה זה חייב להיות האלפים?
האלפים הם גאוותנים ולכן יכול להיות שגזע שספג השפלות ממנו לא אוהב אותו- אבל אז הוא לא יהיה מנטייה טובה(אולי רעה... אולי נייטרלית... יש אופציות)(כי זה מאוד קטנוני).

והערה אני חוזר על המקצוע עצמו- הוא ממוקד מדי! הוא לא משאיר הרבה אופציות, דמויות מהסוג הזה ישקיעו את כול זמנן במלחמה בנושא... וזה עוד מילה... אבל חובה על סוס!
משהו לא מסתר לי.

חזרה