• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפרש האפור

למה שיהיה ארגון שכזה? מקצוע יוקרה בפירוש אינו אומר שיש לו גם ארגון. יותר מגניב שיהיה איזה אחד כזה בממלכה, גיבור מונצח שנלחם בשלטונות ובדיקטטוריה. יהיו לו הרבה עוזרים ונאמנים, אבל עוד פרשים אפורים שירכיבו ארגון סתם יהרוס.

פלאפי אמר/ה:
למה שיהיה ארגון שכזה? מקצוע יוקרה בפירוש אינו אומר שיש לו גם ארגון. יותר מגניב שיהיה איזה אחד כזה בממלכה, גיבור מונצח שנלחם בשלטונות ובדיקטטוריה. יהיו לו הרבה עוזרים ונאמנים, אבל עוד פרשים אפורים שירכיבו ארגון סתם יהרוס.

מצד שני, פרשים אפורים נוספים לא חייבים להיות מאוגדים בארגון. אפשר לקחת את הפרש האפור האחד שלך וליצור מסביבו עדה של copycats (בטח יש מילה נורמלית לזה בעברית), בין אם הוא רוצה בהם, ויותר מעניין - בין אם לאו.

אני לא חושב שצריך אירגון- הוא יותר מטעים בתור, זאב בודד כזה...
-------
ובקשר למעריצים, לפי הרעיון המקורי שמאחורי המקצוע לא אמורים להיו כאלה שהולכים איתו כל הזמן, אבל פה כבר כול שחקן יכולן לקחת את זה לכול כיוון שהוא רוצה

The Blood Mage אמר/ה:
מסכים עם idansh.
זה נחשב ספאם, וכך גם הודעות שכל תוכנן הוא "נכון", "כן", "אני בעד", וכו'.
אם אין לך משהו טוב לומר, אל תכתוב כלום.

אתה חדש בפורום, אז אין אזהרה.

מקצועות יוקרה בדרגות אגדיות לדוגמא, אתה יכול למצוא בסדרת המדריכים השלמים (אני יודע שיש שיכור קרב אגדי לדוגמא בפרק 4 במדריך השלם ללוחמה).

מקצועות יוקרה אגדיים אמיתיים (שמתחילים בדרגות אגדיות) יש בepic level handbook ( דאמט אני צריך כבר לעשות סקירה על הספר הזה ><)

חזרה