• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים הכריכה של Dreams of the first age

נוקס: זה אמור לצאת בעשרים לפברואר, אבל הרוב מצפים לדחיה נוספת (גם אם הזאב הלבן בחיים לא יודו בזה).
מק: זה לא ספר אלא סט של ספרים , שאמורים לתת לך את המידע שאתה צריך כדי להריץ משחק נשגבים בעידן הראשון.

וכמו שחשדתי, הוא נדחה שוב. הפעם לאפריל.

אבל הנה טעימה ממה שנוכל לראות שם:

UNASSAILABLE AEGIS OF DUAL ARMAMENT
Cost: 10m, 1wp; Mins: Melee 5, Essence 5; Type: Simple
Keywords: Combo-Basic, Counterattack, Obvious
Duration: One scene
Prerequisite Charms: Dipping Swallow Defense, Melee
Essence Flow

The Solar weapon master also knows how best to
use her off hand. If she's using a shield, she automatically
deflects any non-perfect blockable attack. While wield-
ing an off-hand weapon, she may use it to counterattack
against any close-range attack. The character's main hand
must wield a close-combat weapon and her off hand must
hold either a close-combat weapon or a shield in order
for the Solar to gain this Charm's benefit.

נראה צ'ארם טעים :)
ברבעון האחרון של הזאב הלבן יש עוד כמה צ'ארמים לדוגמא מהספר ועוד דברים טובים. מומלץ להוריד.

בהחלט נראה שסופסוף יש מוצר מהפכני במהדורה השנייה ;)

ודחיה נוספת, הפעם למאי. אבל מצאתי עוד קצת מידע באתר הזה , שגם מכיל ציורים מתוך הספר.

שלושת הספרים הם:
ספר ראשון , Lands of Creation , יכיל מידע על העולם ועל החיים בעידן הראשון.
ספר שני, Lords of Creation , יכיל מידע על איך ליצור נשגבים עוצמתיים מכל אחד מארבעת הסוגים שהיו קיימים בעידן הראשון, וגם מידע על כמה מהדמויות הבולטות בו.
הספר השלישי , Meru: A Guidebook to the Exalted City , יכיל מידע על העיר המרכיזית(?) בעולם, מנקודת המבט של אחד מבני קאסטת האקליפס.

שני הספרים הראשונים הם ספרים של 160 עמודים, הספר השלישי הוא בן 64 עמודים עם מפה מתקפלת של העיר.

יגלו את כל הסודות? איזה סודות נשארו? הם כבר גילו הכל בספר הבסיס, פלוס מינוס. במהדורה הקודמת היינו צריכים לאסוף שברי מידע מחמישה ספרים שונים עד שהבנו את סיפור הרקע.

ואישית, אני לא סובל את העידן הראשון. נשמע משעמם ברמות. אני מחכה לראות איך הם יפתחו אותו בצורה שהשחקנים לא ירגישו שהכל שליו ורגוע. אני צופה משחק של תככים ומזימות, בעיקר... שזה נחמד, אבל לא הסיבה שקניתי את המשחק.

אני אישית מחכה, כמו כל שאר המעריצים אני מניח, לצארמים החדשים.

אני אישית, מצפה כמה שיותר למידע על הקראפטס המיוחדים, אין לי כבר סבלנות... ובאמת שאין מספיק מידע על נשקי מצור באודונלס קודאקס, וגם לא בספר על פלאי העידן הראשון. איך אפשר לשחק סורסרר אנג'ניר בלוקשאי אם אין לך מספיק מידע על נשקי מצור?

חזרה