• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היסטוריית הפונדק

הדרקון הכסוף אמר/ה:
סליחה,אבל אתם דפוקים.

תרגיע ומהר - גם בדיחת פורום ידועה ועצובה וגם באמת שאתה מגזים - חפש את זה בפורום ותמצא הררים של ספאם ולכלוכים מתחת לשולחן.

ולגבי הפורום - אני לא יודע איך זה היה לפני אבל אני בסדר גמור אם איך שהוא כרגע, אני הכרתי פה הרבה חברים חדשים, ואני לא בטוח כמה עץ של נוסטלגיה יהיה פה רלוונטי מכיוון שחלק לא קטן מהפורום לא היה כאן בשנים 2004-2005 וחלק אחר אפילו לא סיים גן באותה תקופה (אהם, ארוחת ערב XD)

אבל למה אתם שוב סוטים מהנושא?
למה,דראקמו,ההודעה הזאת?
מנגו,סוף סוף לפחות מישהו מדבר לעניין.
לא הבנתי למה התכוונת ב'תרגיע ומהר'.
לא הצעתי עץ נוסטלגיה,כי גם אני לא בדיוק וותיק,כן?
אני הצעתי לעשות עץ של היסטוריית הפונדק,בדיחות פנימיות,משתמשים ידועים ופרוייקטים מובחרים.
לפני שאתם כותבים - נא לחשוב. אולי כבר ענו על השאלה שלכם?

יודעים מה? עזבו,למה לריב. זה לא יתקדם לשום מקום ואף אחד לא באמת הולך לעשות עם זה משהו.
אני סתם יוצא דפוק כשאני מציע רעיונות כדי לקדם את הפורום. כולם פה מנמנמים.
אני רוצה שהפורום הזה יהיה בית,אבל כל השאר רוצים סתם אולם אירועים או מסעדה לפגישות.
תתעלמו,תמשיכו בחיים. אפשר לנעול.

הדרקון הכסוף אמר/ה:
יודעים מה? עזבו,למה לריב. זה לא יתקדם לשום מקום ואף אחד לא באמת הולך לעשות עם זה משהו.
אני סתם יוצא דפוק כשאני מציע רעיונות כדי לקדם את הפורום. כולם פה מנמנמים.
אני רוצה שהפורום הזה יהיה בית,אבל כל השאר רוצים סתם אולם אירועים או מסעדה לפגישות.
תתעלמו,תמשיכו בחיים. אפשר לנעול.
למה דפוק?
אני בעד.
(והתגובה על השפה הייתה כי, כמו שכתבתי, אנשים התחילו לדבר על זה והייתי חייב להגיב - אם אני לא יכול להגיב בבית [כמו שאתה רוצה שהפורום הזה יהיה, דבר שאני לא רואה סיבה שלא] אז איפה אני כן?)

אני לא רואה אף אחד (חוץ ממך אולי) רב. אף אחד לא קרא לך דפוק- אתה קראת לאחרים דפוקים
לפני שאתם כותבים - נא לחשוב. אולי כבר ענו על השאלה שלכם?
אוקיי.... אני לא מבין איך זה קשור, אבל אוקיי
מאיפה קיבלת את הרעיון הזה? אני לא ראיתי שום אמירה לצד הראשון או השני.
זה נראה לי שאתה נותן לכמה תגובות off-topic יותר מידי חשיבות, אבל אני אפסיק עכשיו כי התגובה שלי היא גם off-topic
נ.ב. "תרגיע ומהר" היא בדיחה פנימית קטנה שנוצרה אחרי שמשתמש ידוע (לשמצה?) בשם "מלך הנקמה" (אותו קינג שכתבתי בתגובה הקודמת שלי) קיבלת אזהרה על תגובה בגלל שהיא כללה את המילים "תרגיע ומהר". או משהו כזה, אני לא יודע את הסיפור המלא

ברגע שהתחלת להעליב אחרים אתה לא יותר טוב ממסיטי דיון. אפילו גרוע יותר.

הפורום הזה כבר, לפחות מבחינתי, בית. אני מניח שאני גם מדבר בשם משתמשים אחרים פה.
עצי נוסטלגיה זה רעיון חביב. תמצא בן אדם וותיק מספיק שיש לו כוח לנהל דבר כזה וצא לדרך, אני לא מבין על מה הדיון הזה בכלל :confused:

דראקמו10 -
אני יוצא דפוק כי אני סתם מעלה רעיונות שאף אחד לא מעוניין בהם,עד עכשיו.
לא הבנתי מה הקשר בין התגובה לבית - יש כאן עץ על נושא א'. אתה מדבר על נושא ב'. זה ספאם,ולא - אני לא הולך להתווכח איתך על זה.
לא רוצה לריב.
אם אתה בעד - מצוין. אני פשוט רוצה לראות אם אנשים יתעניינו בזה.

פלסמיד -
אני לא אמרתי שאני רב. תעשה טובה ואל תסבך. לא אמרתי שקראו לי דפוק.
אמרתי שאני דפוק. זהו, מה קרה?
ה'נא לחשוב' מיועד למנגו.
לא קיבלתי רעיון. זה הרושם שלי מהאווירה פה (אנשים שמרמים כל הזמן לדוגמה) ומהתגובות בעץ.
שוב,אני לא הולך להתווכח על זה.
אני יודע מה זה תרגיע ומהר - אל תגזים. פשוט לא הבנתי מה הקשר.

רוי - מבחינתי,שאלתי אם יש מישהו שמעוניין.
אולדמן ענה לי שאולי הוא יעשה את זה מתישהו. זהו.
לכן מצידי לנעול.
ומצטער אם העלבתי פה מישהו. אמרתי את מה שאני חושב וזהו.

למה לי זה נשמע מעניין לשמוע על משתמשים מלפני זמני וחומר מעניין וטוב שנכתב ב2004-2005 (בעצם מ2008 כי אז יצאה 4, אבל הבנתם את הרעיון).
וגם בדיחות פניומיות זה נחמד (אם כבר מדברים, תרגיע ומהר זה משהו שקינג כתב והוא קיבל אזהרה על זה, ואז הוא התווכח והמנהלים הסכימו שזה לא דורש אזהרה ואז הוא השתמש בזה כל הזמן כדי להוכיח שהוא כאילו צדק או משהו, קצת קשה לי להסביר). הנה רואה, מוכנים להסביר לך על בדיחה פנימית (אגב, אם טעיתי תסבירו לי, כי אני רק שמעתי על זה לא ראיתי את זה באמת)
ברון מקמנגוס אמר/ה:
הדרקון הכסוף אמר/ה:
סליחה,אבל אתם דפוקים.
חלק לא קטן מהפורום לא היה כאן בשנים 2004-2005 וחלק אחר אפילו לא סיים גן באותה תקופה (אהם, ארוחת ערב XD)
היי, זה שקוראים למנהל הראשי אולדמן לא אומר שלצעירים אסור להתעניין במשחקי תפקידים! למעשה, נדהמתי מכמה מבוגרים יש פה יחסית לצעירים.

דרקון כסוף - אני יודע שלא בא לך להתווכח על זה, ותאמין לי שגם אני לא בצב רוח לויכוחים כרגע, אבל אני חייב להגיב על זה:
הדרקון הכסוף אמר/ה:
דראקמו10 -
1)אני יוצא דפוק כי אני סתם מעלה רעיונות שאף אחד לא מעוניין בהם,עד עכשיו.
2)לא הבנתי מה הקשר בין התגובה לבית - יש כאן עץ על נושא א'. אתה מדבר על נושא ב'. זה ספאם,ולא - אני לא הולך להתווכח איתך על זה.
לא רוצה לריב.
3)אם אתה בעד - מצוין. אני פשוט רוצה לראות אם אנשים יתעניינו בזה.
קודם כל, הוספתי מספור באדום על מנת להבהיר על מה אני מגיב מתי
1) אתה לא יוצא דפוק ולא נעליים, גם אם אף אחד לא מעוניין בכלום. אל תקרא לעצמך בשמות בגלל רעיונות שאתה מעלה. להעלות רעיונות אף פעם לא הזיק לאף אחד
(ולא, אל תפתח לי ספרי היסטוריה ותעלה לי רעיונות שהובילו לדברים גדולים ורעים, זה לא המקרה)
2) שיחה זה דבר מתפתח. אם מישהו העיר משהו או אמר משהו אני יכול להגיב, גם אם זה לא הנושא שדובר מראש. אם אני לא יכול להגיב על מה שאני רוצה להגיב אלא חייב להיצמד כל הזמן לנושא שנקבע מראש, אני מרגיש כמו בחדר ישיבות ולא כמו בבית.
3) גם אם רק אתה ועוד מישהו שמוכן להריץ את זה בעד, זה לא יזיק לאף אחד ויכול להיות שגם אנשים שלא הגיבו בעד יעזרו בזה אחר כך. במילים אחרות - לך על זה.

דיי כבר! תפסיק לנדב אחרים
תפסיק כבר להתלונן שלא מקשיבים לרעיון שלך, אם לא מקשיבים לו אז הוא לא בר ביצוע
ולפני שאתה מגיב עכשיו, תחשוב אם יש לך משהו להוסיף חוץ מתלונות מיותרות וויכוחים טיפשיים.

ויקינג - הוא מנסה לנדב אחרים בשביל לקבל עזרה עם הרעיון. הוא לא מכיר את ההיסטוריה של הפונדק מספיק טוב בשביל לעשות את זה. לצערי אני לא יכול להגיד שאני כן, אחרת הייתי עוזר בכיף לעשות את זה.
דרקון כסוף - בגלל זה אמרתי "ועוד מישהו שמוכן להריץ את זה".
ותיקי הפורום (ואני מתכוון לבאמת ותיקים) - אם אתם קוראים את זה, תגיבו. גם אם זה משהו כמו "לא" או "זה לא רעיון טוב". אנחנו לא יכולים להמשיך או לעצור בלי לדעת את עמדתכם בנושא.

ויקינג -
אני לא מנדב אחרים.
בוא נתחיל מזה שאני פשוט לא יכול לעשות את זה. אני ישמח לעזור במה שאפשר אבל אני לא רואה איך.
נמשיך עם זה שאולדמן אמר שזה ברשימת דברים שהוא (אולי) הולך לעשות.
אחר כך שאלתי אם מישהו בכלל יתעניין בזה.
איפה אני מנדב אחרים?
יודע מה - קח את זה כמו פרוייקט פורום. משהו שכמה אנשים עוזרים.
אם מי שפתח את הפרוייקט אומר שהוא צריך אנשים לעזור זה רע?
זהו. כמו שדראקמו אמר - אני ישמח לשמוע חוות דעת של וותיקים אמתיים.
אם לא,הנושא סגור כמו שכבר אמרתי אלף פעם.
אתה סתם מתחיל עכשיו וויכוח טיפשי,שבכלל שייך לה''פ.
ואני לא מתלונן על שום דבר. רק מנסה להעביר לכם שלדעתי הגישה לפורום צריכה להיות קצת שונה.

חזרה