• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הדרקוניקון שלכם

גאלאן אמר/ה:
אין ספק שבית הצנחן הייתה הסיבה היחידה לגידול בכמות המשתתפים. המסקנה המתבקשת היחידה היא שחייבים להשאיר אותו המיקום גם שנה הבאה. ואולי לשכנע גם את ביגור ואייקון לעבור לשם :p

רמז: הוא גר 10 דקות משם... זה היה מאוד נוח בשבילי כשרציתי מקום לאכול!

אני חושב שלביגור זה יהיה מיקום יותר טוב מהאולם האחרון שהכנס נערך בו. אבל אאל"ט כבר יש להם הסכם רב שנתי אז הוא לא יעבור בקרוב.

כמובן שהמעבר של דרקוניקון לבית הצנחן היא בגלל הצפי בגידול, היות שהכנס גדל בכל שנה שלפניו, והמרכז הקהילתי ברמת אביב כבר לא היה מתאים להכיל אותו. אם כי מבחינת המתקנים, בית הצנחן טוב יותר מהמרכז הקהילתי אפילו אם לא היה צריך להכניס עוד אנשים.

אז אפשר להניח שהוא יהיה שם שנה הבאה?
(אני קצת מצטער על עזיבת המרכז הקהילתי, הוא היה ממש קרוב אלי. אבל אני מבין את הצורך במקום גדול יותר וחוץ מזה למרבה המזל יש אוטובוסים).

לסול היה סוס מעולה, יד ראשונה ועם קילומטרז נמוך, אבל זה לא עזר לו כשבאמצע המרדף יצא לי 1 בגלגול רכיבה. סול התרסק בין הסלעים אל תוך תהום... אף פעם לא חשבתי להשקיע בתגובה טובה. אבל העיקר שאם מישהו ינסה להשתלט לסול על המוח הוא יוכל להתנגד. וואלה יופי. ובנוסף להכל הסוס החדש שהוא הוציא עליו איזה 1000 מ''ז נבהל וברח.
הקבוצה מצאה אותו די מהר, אבל הצרה האמיתית הייתה שלא היה לנו כוהן בקבוצה. הטרובדור שלנו ניסה להטיל 'ריפוי פצעים קלים' אבל זה היה מעפן(קצת כמו המקצוע עצמו). בסוף דווקא האשף, אחרי שכבר מצאנו מחסה, מצא איזה מגילה נשכחת שהצילה את המצב.

אבל ברצינות.. אני ממש מצטער על הבלאגן שבטח היה מסביב לאירוע. בהתחלה לקחו לי את הטלפון אבל ניסיתי להודיע לנרוב כמה שיותר מהר.
לכל המאחלים - תודה רבה! אחרי התאונה הרגשתי בסדר, חוץ מכמה מכות שטחיות והלם(שנאמר לי שרגיל לתאונות דרכים) רק הרגליים שלי היו תפוסות, אבל בביהח הסבירו לי שזה שטפי דם וזה יכול להיות מסוכן. למזלי זה לא היה מאוד רציני והשתחררתי די מהר. אז העיקר הוא שאני שלם ולכנס הבא אגיע בחתיכה אחת ו ב ר ג ל :)

האמת שמבחינת אוטובוסים היה בסדר, ירדתי ברוקח (במספר נמוך כלשהו), אז הלכתי בסביבות ה10-15 דקות (בחום). אני בספק אם זה משהו שאפשר היה לשפר, אבל זו בכל זאת ביקורת כלשהי.

חזרה