• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
liorgonen3

"אני לא חושב שקרוגר חושד בנו." הוא אומר לך. "ראית איך הוא לא הסכים לחקור אותנו. מה גם שזה שהמנהלת ביקשה שיחקור אותנו - לא אומר שבהכרח חושדים בנו, אלא כי אולי ראינו משהו חשוד." הוא אומר בדקלום.

xyr
"אין לקרוגר סיבה לחשוד בנו, אפילו אדון האופל לא היה הולך לדווח על גופה שהוא עצמו יצר, אבל יש לבית שלנו שם רע בגלל פשעים שהם עשו בעבר." אומר טריסטן. "אני לא אשקר ואגיד לך ששקלתי להתעלם מהגופה, אבל מגיע לה צדק." הוא ממשיך. "בכל מקרה תהיה זהיר, תמיד תסתובב עם עוד מישהו, אני הולך לשלוח מכתב לאבא שלי על זה, אני לא יודע עם המשרד עודכן, אבל אם לא, אסור לתת לבעיות אגו של המנהלת להשפיע על המצב." הוא מסיים

xyr
אווה מסתלקת משם בבהלה וחוזרת לקרונות המרכזיים של הרכבת, מחפשת את זואי בין התאים. כשהיא מוצאת אותה היא מתיישבת מולה. "היי, אני.... תקשיבי..." היא בולעת רוק ואומרת, "האנשים שהתקיפו בשכונה שלי הקיץ? אני... אני חושבת שהם על הרכבת הזאת. עכשיו."

liorgonen3

"אתה חושב שאבא שלך יידע מה לעשות?" הוא שואל.
"ולמה אתה אומר שצריך להסתובב בזוגות? נראה לך שמה שהרג אותה יכול להרוג גם אותנו? אולי היא סתם מתה?"

ליזי

את מוצאת את זואי בקרון בו היא יושבת יחד עם אמילי. "למה שהם יהיו כאן, על רכבת האקספרס?" היא תוהה. "ולמה שהם יהיו כאן בשקט?"

OUT
השפה זרה לחלוטין? אם זו סקוטית, אורדו, גאלית או סינדהי אחד מאיתנו אמור להבין. אם זו שפה אירופית אנחנו אמורים לזהות אותה ואולי להבין מילה פה מילה שם. אם זו עברית/ערבית (אירופים לא מבדילים ביניהן כל כך) אנחנו אמורים לזהות גם, ואולי גם אם זו שפה הודית, אלטאית או מזרח אסיאתית.

liorgonen3

"אבל זה לא שקוף מדי?" הוא שואל.
"למה שמישהו יחשוד שזה מישהו מאיתנו? אפילו אני זוכר שלמדנו בשנה שעברה שקוסם שאינו בגיר לא יצליח להרוג מישהו."

ליזי

"איך נעצור אותה?" זואי שואלת. "אף פעם לא ראיתי... שיש מישהו שאחראי על זה. חוצמזה - מי יאמין לנו?" היא תוהה

הח׳אן הטטרי

OOG : השפה היא מזרח אסייתית. נניח שגם אם מבינים מילה פה ושם, זה ידע חלש ביותר.

padron

"כן." ג'יי אומר בחיוך. אתה יודע שגם אבא שלו עובד במשרד הקסמים, אם כי זוטר מאביך.

liorgonen3

"טוב." הוא אומר בטמטום. לא ברור לך מה הוא באמת חושב.
"שמע. אני חושב שאין לנו מה לעשות עם זה, למרות שנייל... הוא אמר שצריך לחקור את זה. הוא אמנם רק בשנה השלישית, אבל יש לו שכל זה. הוא אמר שהוא הולך לספריה לחקור."

liorgonen3

אתה שולח את ההודעה לאביך באמצעות אחד מהינשופים של בית הספר.
קייל, שעוקב אחריך לאורך כל הדרך אומר "אבל נייל הלך רק לספריה. מה יכול להיות מסוכן בזה? שאזהיר אותו?"

padron

OOG : הכוונה שלי הייתה לעסקן ו"מקושר" ולא לעובד. ניסוח לא טוב שלי. אתקן.

"כן." ג'יי אומר בחיוך. אתה יודע שאבא שלו עובד במשרד הקסמים, אם כי הוא מעולם לא הגיע לרמת ההשפעה של אביך.

Xyr
Out
הבנתי
In
"אם כך, ציפור קטנה לחשה שלי שהשנה הולך להתקיים טורניר הקוסמים המשולש בהוגוורטס. עברו שנים רבות למדי מאז הפעם האחרונה שהוא התקיים אז זה יהיה ככל הנראה אירוע גדול." אנריקו אומר בחיוך.

liorgonen3

"אתה חושב שיש בסיליסק בהוגוורטס?" הוא שואל.

padron

"ציפור קטנה לחשה לי שהשנה יהיה עוד בית ספר שיצטרף לטורניר." ג'יי אומר לך.

liorgonen3

הוא מושך בכתפיו והולך לדרכו.
מכיוון שאתה לא מזהה סימן לפרופסור מקגונגול, אתה הולך לארוחת הצהריים ולאחריה אתה מגיע אל חדר המועדון, שם אין איש.
היום עובר וחולף לו, מבלי אירועים מיוחדים נוספים.

יום המחר מגיע, ובארוחת הבוקר באולם הגדול, הינשוף ששלחת אל אביך חוזר עם מכתב.

טוב שעדכנת אותי באשר לאירוע. כמובן שהכרתי אותו בעצמי לכהתרחש.
כרגע, קשה לי להעריך מי או מה גרם לזה - אך אני מעריך שאותו אחד שעשה זאת, לא התכוון לעשות זאת.
אני חושב שגם אם ההורג עדיין נמצא בטירה, הוא ייזהר מאוד בימים הקרובים.
אל תנסה לחקור את האירוע, אך אם אתה מזהה במקרה דבר מה חשוד, עדכן אותי או את הגורמים הרלוונטים.
להבא, במכתב חשוב, אל תשתמש בינשופי בית הספר.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה