• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 182- ביוב

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 181- דרג"ש

ההגשות לאתגר: דרקונים ונתונים - דו"נ 182- צב נינג'ה, נתיב לנזיר (מו"ד 5) מאת liorgonen3.
פאת'פיינדר 2 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 182]- מסדר הביוב, מסדר חדש לדרואיד מאת Nextorl.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 182][CoM] האגרונומים מאת גאלאן.
פאת'פיינדר 1 - פאת'פיינדר 2 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 182] האקנאמה של גולאריון מאת העוג הברברי.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 183- אי הגולגולת

הנושא שלנו השבוע הוא ביוב- בין אם מדובר בביוב מודרני או בגרסה עתיקה יותר, ביובים מהווים מבוכים מצוינים, מקומות מסתור לכנופיות ומפלצות, שיירים של תרבויות עתיקות או מקדשים שעל הריסותיהם נבנתה העיר ושאר מעברים סודיים.
אז מה נמצא בביוב, מתחת לרגליים שלנו, או מתחת לרגליהם של ההרפתקנים אותם אנו משחקים? אולי תרצו לכתוב על פטרול לוחמים הרוכב על זוללי-אשפתות? או אולי על קוביית ג'לטין עצומה וחומצתית שחוסמת את אחד הצינורות הראשיים? מה בנוגע לסייר עירוני שמכיר את מערכת הביוב כמו את כף ידו, או אף מסדר סודי של טורטלים, המונהג על ידי איש-עכברוש זקן?

בין כה וכה, תכתבו! כמה שתרצו ואיך שתרצו! לאיזו שיטה או מהדורה שתרצו! יש לי רק 4 בקשות אליכם- תעקבו אחרי חוקי הפורום, תוסיפו את התוויות המתאימות לנושא ואת מספר האתגר לכותרת, ואחרון חביב- תעשו מקלחת כשאתם יוצאים מהביוב. אה, ותכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים לרייר!

בהצלחה לכולםן! :dragon:
האתגר הבא ייצא בין יום חמישי ה20.7 ויום שישי ה21.7.

עריכה אחרונה:
מאתגר אתכם לעשות משהו נורמלי מהשו"ש המביך הזה שכתבתי פעם - הרפתקה שמתחילה כשהג'יני של אלאדין ממזער את סינבד, הספינה של סינבד וההרפתקנים ומורידים אותם באסלה:

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 181- דרג"ש

ההגשות לאתגר:

האתגר הבא:

הנושא שלנו השבוע הוא ביוב- בין אם מדובר בביוב מודרני או בגרסה עתיקה יותר, ביובים מהווים מבוכים מצוינים, מקומות מסתור לכנופיות ומפלצות, שיירים של תרבויות עתיקות או מקדשים שעל הריסותיהם נבנתה העיר ושאר מעברים סודיים.
אז מה נמצא בביוב, מתחת לרגליים שלנו, או מתחת לרגליהם של ההרפתקנים אותם אנו משחקים? אולי תרצו לכתוב על פטרול לוחמים הרוכב על זוללי-אשפתות? או אולי על קוביית ג'לטין עצומה וחומצתית שחוסמת את אחד הצינורות הראשיים? מה בנוגע לסייר עירוני שמכיר את מערכת הביוב כמו את כף ידו, או אף מסדר סודי של טורטלים, המונהג על ידי איש-עכברוש זקן?

בין כה וכה, תכתבו! כמה שתרצו ואיך שתרצו! לאיזו שיטה או מהדורה שתרצו! יש לי רק 4 בקשות אליכם- תעקבו אחרי חוקי הפורום, תוסיפו את התוויות המתאימות לנושא ואת מספר האתגר לכותרת, ואחרון חביב- תעשו מקלחת כשאתם יוצאים מהביוב. אה, ותכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים לרייר!

בהצלחה לכולםן! :dragon:
האתגר הבא ייצא בין יום חמישי ה20.7 ויום שישי ה21.7.
א. אחלה נושא -רעיון מצוין
ב. לצערי לא כתבתי משהו לדו"נ הקודם למרות שרציתי - מקווה הפעם לכתוב.
ג. רק אומר, למי שאוהב את סדרת "כישוף!" של סטיב ג'קסון (אני ממש אוהב את הסדרה): בספר 2: "חאראיי נמל המלכודות" יש תקופה שאתה בתוך ביוב וצרך להתמודד עם הרבה בעיות כולל זוללי אשפות (אם אני זוכר נכון), יצורי ביוב, רוחות רפאים (אני חושב)...

אמנם אולי לא אפרסם בזמן משהו לאתגר אך אני מקווה:
או לכתוב משהו ולהגיש אותו אחרי זמן האתגר (זה מותר, נכון?)
אבל האפשרות השנייה שאלה אני יותר נמשך היא:
כשקראתי על האתגר היו לי כמה רעיונות מה לכתוב אבל לא ידעת במה מהם לבחור אז כנראה שאשלב כמה מהם (עדיין לא את כולם, אבל זה גם משהו) ואכתוב חד"פ/דו"פ שמתרחש כמעט כולו במערכת ביוב.

אמנם אולי לא אפרסם בזמן משהו לאתגר אך אני מקווה:
או לכתוב משהו ולהגיש אותו אחרי זמן האתגר (זה מותר, נכון?)
מותר תמיד.
אבל האפשרות השנייה שאלה אני יותר נמשך היא:
כשקראתי על האתגר היו לי כמה רעיונות מה לכתוב אבל לא ידעת במה מהם לבחור אז כנראה שאשלב כמה מהם (עדיין לא את כולם, אבל זה גם משהו) ואכתוב חד"פ/דו"פ שמתרחש כמעט כולו במערכת ביוב.
אפשר גם לפרסם כמה הגשות נפרדות לאותו אתגר!

חזרה