• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 180- אהבה

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 179- פרות

ההגשות לאתגר: מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 180] קסם האהבה, נתיב חדש לאשף מאת Nextorl.
פאת'פיינדר 2 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 180] ארמון האהבה הנצחית- ממלכתה של נאדרי מאת העוג הברברי.
מהדורה 5 - [דו"נ 180] כוהן: תחום האהבה מאת The Necromancer.
דרקונים ונתונים - הנשגבים - [דו"נ 180][godbound] נלנס נוֹגוּ מאת גאלאן.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 181- דרג"ש

חודש גאווה שמח! אני בדיוק חזרתי מהמצעד בתל אביב, הייתם? מתכוונים להיות במצעד אחר?
עכשיו, הסיבה שהנושא שלנו הוא אהבה ולא גאווה היא כי אם הייתי מציע את גאווה כנושא, אני מרגיש שההגשות ילכו לכיוון של חטא הגאווה שהנוצרים כה אוהבים, אבל גאווה- בקונוטציה שעליה אני מדבר- היא לא חטא. היא ההפך מזה- הגאווה שלנו במי שאנחנו, בזהות שלנו, לא משנה את מי אנחנו אוהבים, לא משנה באיזו קופסה החברה שמה אותנו, היא דבר טוב. היא דבר ששווה לחגוג ובהחלט דבר ששווה להלחם עליו.

אז אחרי כל ההקדמה הזו. הנושא שלנו לשבועיים הקרובים הוא אהבה! לאיזה כיוון תקחו את זה? אולי תרצו לכתוב תחום שליטה לכוהן של אלת האהבה? סט חפצים קסומים שמיועד לאוהבים- אולי בצורת טבעות או תליונות? מה בנוגע לקסם שהרכיב החומרי שלו הוא נשיקה של אהבת אמת או אפילו נבל שמשתמש בשיקויי אהבה, וחייבים לעצור אותו?

אני מחכה לראות את האינטרפרטציה שלכם לנושא הפעם. האם תכתבו ללסביות חרב צמאות? או אולי ללייזרים ורגשות? קשה לי לחכות! אני רק אזכיר לכן להוסיף את התוויות המתאימות לנושא, את מספר האתגר לכותרת, וכמובן- לכתוב נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולםן! :dragon:
האתגר הבא ייצא בין יום חמישי ה22.6 ויום שישי ה23.6.

עריכה אחרונה:
חזרה