• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 175- סטימפאנק

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 174- אביב

ההגשות לאתגר: מהדורה 4 - דרקונים ונתונים - מונע קיטור, ת'מה חדשה למהדורה הרביעית [דו"נ 175] מאת Nextorl.
פאת'פיינדר פראי - דרקונים ונתונים - אוטומטון [דו"נ 175] מאת Sandchicken.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 176- יסודנים

קודם כל, אני מתנצל על העיכוב. אני מנסה בדרך כלל שהאתגר ייצא לפני כניסת השבת, אבל זה היה שבוע עמוס.
בכל מקרה, כמו שבטח הבנתם מהכותרת, הנושא שלנו לשבועיים הקרובים הוא סטימפאנק! הז'אנר המגניב הזה עם מלא עשן וגלגלי שיניים, ספינות קיטור וספינות אוויר. זה ז'אנר שמופיע הרבה במשחקי תפקידים, בין אם הגמדים של וורהאמר או האלכימיקלים של הנשגבים. וכמובן, הננסים של מבוכים ודרקונים- כלומר, כשהם לא מדברים עם חיות ומייצרים אשליות.

אז האם תרצו לכתוב נתונים לנשקים מהתקופה הויקטוריאנית, או אולי יכולות חדשות למחושלי הקרב של אברון? מה בנוגע לגולם שומר העשוי מגלגלי שיניים, אך מונפש על ידי קסם? תוכלו לכתוב חפצים קסומים שאינם קסומים כלל, אלא פשוט מופעלים בידי כוח הקיטור והטכנולוגיה. האפשרויות הן אין סופיות!

אז קדימה, למה אתם מחכים? תכתבו! בין אם לממלכות הברזל או לויקטוריאנה, או למשהו אחר לגמרי. תכתבו מה שתרצו, כמה שתרצו ואיך שתרצו, גם אם ההגשה שלכם לא נצמדת לנושא- היא קבילה כל עוד הוא מקור ההשראה שלכם. אני מבקש רק מספר דברים: תוסיפו את מספר האתגר לכותרת ההגשה שלכם, תייגו אותה עם התוויות הנכונות, ותכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולםן! :dragon:
האתגר הבא ייצא בין יום חמישי ה13.4 ויום שישי ה14.4.

עריכה אחרונה:
רציתי לכתוב ולא הספקתי
לאתגרים אין הגבלת זמן, אז אם את עדיין רוצה לכתוב- את מוזמנת! זה שהאתגר הבא כבר יצא לא אומר שאי אפשר לכתוב לאתגר הזה יותר :)

חזרה