• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרוש קורא בטא נלהב

MichaelOrin

פונדקאי מהשורה
מה נשמע? הרבה זמן לא הייתי ביקרתי פה... ממש נחמד לראות שכתיבת הסיפורים תפסה תאוצה חזק.
בכל מקרה, חזרתי על מנת לבקש עזרה...
כבר הרבה זמן שאני כותב סיפור (את החלקים הראשונים שלו שעוד פרסמתי פה אפשר לראות כאן http://pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=9&t=35675)
בכל מקרה כבר הגעתי בערך לעמוד 50 בסיפור ואני באמת צריך שמישהו שלא מכיר את העלילה יקרא אותו וייתן לי חוות דעת.
אני לא יכול לפרסם אותו בפונדק כי רוב הפרקים שלו ארוכים מאוד (3 פרקים בני 13 עמודי וורד כל אחד), ובכל מקרה אני מעדיף שייקראו אותו כיחידה אחת, לא בתור פרקים בודדים.
אז... יש מישהו שחושב שיש לו את הסבלנות הדרושה לכך? שיסכים להיות הקורא בטא שלי?

לי יש סבלנות ואני מוכן לקרוא אבל קודם יש לי שלוש שאלות:
1)אתה יכול לשלוח כPDF או רק כword?
2)יש דדליין לקריאה ולמשוב?
3)איזה ז'אנר הסיפור? (לא קראתי את הסיפור בפורום כדי לא להכיר את העלילה)
תודה מראש, אייל

המכשף שבצל:
1) אני אבדוק אם אפשר להמיר word לPDF. אף פעם לא ניסיתי את זה, אבל אני מאמין שחייבת להיות דרך כלשהי.
2) אין דדליין מוקצב, אבל אני מעדיף שתוך גג חודש בערך תוכל לתת לי ביקורת, לפחות חלקית.
3) הז'אנר של הסיפור הוא מותחן-הרפתקאות-פנטזיה. משהו על קו התפר ביניהם.

ספגטי-פיף:
העלילה (באופן כללי בלי לספיילר יותר מדי) עוקבת אחרי שלושה חברי ילדות שבעקבות משבר שפרץ ביניהם לפני שתים עשרה שנים, הסתכסכו והתפצלו. בעקבות החזרה לשפיות של אחד מהם, הם חוזרים לרדוף אחד אחרי השני, כשכל אחד מהם שואף לחסל את השניים האחרים.

בכל מקרה, אוכל לשלוח את הסיפור (שכרגע הוא סביבות ה60 עמוד) רק בעוד יום-יומיים לאחר שאסיים לערוך אותו.
אני ממש ממש אשמח אם תוכלו לעזור לי וכמובן שאם לא תמצאו את הסיפור מעניין תוכלו לפרוש מהעסק בלי רגשות אשם מצדי.

חזרה