• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בחן את עצמך: האם אתה ספאמר?

סטטוס
נעול לתגובות.

Amaterasu

פונדקאי ותיק
שימו לב שמבחן זה בא לבדוק כל משתמש באשר הוא והננו מומלץ במיוחד לחדשים.
(בבקשה תגידו לי אם יש בעיות במקרה שרוצים לנעול או למחוק ואני אתקן אותן.)

בחן את עצמך: האם אתה ספאמר?
(מיכאל אלבוים, דמוסתנס. Made in China)

א. כשאתה נכנס לפורום, מה הדבר הראשון שאתה עושה?
1. מחפש את כל ההודעות שוולפס בייט ודמוסתנס כתבו היום ומתעצבן שהם מלכלכים את הפורומים בזבל שאף אחד לא נהנה ממנו. אחרי זה אני מבקש מאולד מן בפעם החמישית השבוע לתת לשלושתם באן עד שישראל תגיע לגיל שהוא השנה שבה הם נולדו!!!
2. מחפש את ההודעות הכי מרתקות ועונה עליהן בצורה מרתקת! לא פלא שאני המשתמש הכי מגניב בפורום...
3. נכנס לשולחן העגול ופותח עוד נושא חסר משמעות על שזיפים שעושים פלאם פלאם או משהו דומה.

ב. מהי התגובה האידאלית שלך להודעה כזו: "תגידו חשבתם פעם כמה כסף אסם מבזבזים על קניית טיטולים לתינוק של במבה!? ואם הוא היה אוכל מהרמדיה הצמחית!? ומי מחליף לו טיטולים בכלל...?"
1. נראה לך שהייתי מגיב בכלל?! אתה שרוט לגמרי!! מיד לפרנהייט!!!
2. הייתי כותב משהו בסגנון הזה: "אתה מזהם את הפורום בדברים שלא קשורים ואני מבקש ממך להפסיק לפני שיתנו לך באן. מלבד זאת התינוק של במבה הוא לא אמיתי מה אתה דפוק או משהו?"
3. או! הייתי מגיב ככה: "טוב תראה זה תלוי בהמון תנאים! קח לדוגמה את שנת 1996 בה אסם הפסידו המון כסף בגלל נפילות של מניות בבורסה והפסדים גדולים לחברות הטיטולים. בנוסף מפלס הכינרת משפיע על שתן הילדים הקטנים ובהתחשב בכך שמאז שנולד התינוק של במבה הוא תמיד... אהה תינוק... בוזבז המון כסף מיותר בקניית טיטולים מוצרכי תינוק לא יעילים ובקשר לרמדיה הצמחית........."

ג. מה תציע לעשות לנושא אשר יצא מגבולות הספאם הנורמליים בשולחן העגול?
1. למחוק אותו ומיד!
2. תנעלו אותו... למחוק זה סתם חרא שאנשים יראו וילמדו!
3. מה? אל תנעלו בואו נדבר על צבעים של מניאטורות או משהו ונחזיר את הנושא למוטב...!

ד. מה תציע לעשות לנושא אשר יצא מגבולות הספאם בפורום המניאטורות?
1. אתם מטורפים!! יש לכם מזל ששאדו פקס עבר לאורק הוא היה מוציא לכם את הטחול עם מזלג!!!
2. טוב זה באמת מוגזם למחוק למחוק... אבל אפשר אולי רק למחוק את מקור הבעיה לא?
3. נווו?! נדבר קצת על צבעים אתם יודעים... כחול טחול, ורוד וריד, בז' קיא...

ה. מי לדעתך המנהל הטוב ביותר בפונדק?
1. פרנהייט! יחד נפטר מהספאם אחת ולתמיד!!
2. אולד מן היחיד שיודע להיות מנהל! לא צריך לתת באן פעמיים ביום...
3. רגע אני אכין סקר... זה בטוח לא יצא משליטה כמו ב7 פעמים הקודמות...!

ו. מי לדעתך צריך להיות המנהל הבא של הפונדק?
1. לדעתי יש מספיק מנהלים וגם זה יותר מדי. אולי צריך לצמצם כמה ותרנים...
2. אם כבר אז מישהו עם מוטיבים טובים והגינות אתם יודעים... כמוני כזה...
3. אני!! רגע משלמים לי על זה?

ז. מי לדעתך הוא המשתמש הכי מיותר בפורום?
1. הו הו! איפה להתחיל!?
2. טוב יש כמה שעברו את הגבול כמו דמסטינוס הזה...
3. פרנהייט... כולם שונאים אותו...

ח. מי לדעתך המשתמש הכי פורה בפורום?
1. דמט משתמשים פורים?! רק למנהלים פה יש שכל!!
2. טוב שמע אולד מן מן הסתם הוא הכי הגיוני והוא הראשון וכל זה...
3. מה? אהה... פייטר 7 הזה הוא אחלה לא?

ט. כאשר נכתבת בפורום משוב הודעה כזו: "המשתמש 'מאור' קיבל באן על כך שכתב כ6 הודעות טפשיות ברצף.", איך תגיב?
1. "מיצינו, לנעול."
2. מאור תגיד לי ת'דפוק? מה אף אחד לא כותב לך הודעות אז אתה כותב לעצמך?!
3. מאור תגיד לי ת'דפוק?! מה זה 6?! אם כבר ספאם אז 60...!! יותר עם רגש מבין?

י. מה אתה עושה בפורום כשאתה לא כותב הודעות?
1. לפעמים אני מעביר את הזמן בלחפש הודעות מלפני 20 שנה כשהפורום עוד לא היה שעיר ומצחקק להנאתי בזכרונות נעימים ובשיחות של פעם כשהדימון הוסט והכאוס דוורפס היו עוד צבא...!
2. אם אני לא כותב הודעות אז אני לא בפורום! אלא אם אני משנה את הפרופיל שלי...
3. לוחץ F5 כל 10 שניות כדי לבדוק אם מישהו כתב הודעה ומיד מסתער עליה ומגיב!!

יא. אם תבלה במסיבה עם החבר'ה בערב ואחד מהם יקלל אותך במלוא שפת הארץ. איך תגיב?
1. מה אתה מנבל את הפה?! תזהר שלא תחטוף באן!!
2. נו זה לא יפה יא רע!
3. יא כומבוף מזרבג גוייבות איך ת'מדבר אלי?! לך לך ת'שחק במייג' נייטס לך!!

יב. מהו הספאם האהוב עליך?
1. כל הזבל מריח אותו הדבר בשבילי...
2. עזוב עזוב אני לא כזה מתמצא וגם ככה אני לא רוצה להזכיר דברים כאלו כאן שאני לא אקבל באן או משהו...
3. "לוכמים חזקים שולתים!!!!11" אין כמו נוסטלגיה...

יג. מיהו הספאמר האהוב עליך?
1. לא שמעת אותי?! כל הג'אנק מריח אותו דבר!!
2. דמוסתנס! הספאמר הכי שנון ומצחיק שיש!!
3. פייטר 7! הוא יש לו סגנון... אפילו אני חושב שהוא צריך איזו כאפה...!!

יד. לסיכום. מה לדעתך המנהלים עושים בזמנם הפנוי?
1. נראה לך שיש להם זמן פנוי? הם צריכים לעבוד 24/7 כדי למחוק חרטא כמו הבוחן המטומטם הזה!!
2. אנערף אוכלים פיצה...
3. משחקים מייג' נייטס!! יאי!!

ועכשיו סכמו את הנקודות וגלו מה יצא: (בלי להרביץ לי במפגשים בבקשה...)

0-13
יא דפוקים חייבים לענות על כל השאלות! תנסו שוב...

14-22
אוקי או שאתה לא מהפורום הזה או שאתה מנהל... מה זה התשובות האלו תגיד לי?! אני מתפלא בכלל שהגעת עד לפה!! בטח דילגת על כל השאלות וישר קראת מה יוצא בסוף... טוב בקיצור החיים שלך עצובים וכדאי לך להשתחרר קצת מהגישה של מנהל כל יכול (או חנפן\שטינקר למנהלים!!) שלא מגיב בהודעות ואם הוא מגיב אז ההודעה שלו חייבת להיות מלאה בחוכמה עילאית! לדעתי אתה משתמש שחושב שהוא עוזר אבל צוחקים עליך מאחורי הגב (או לפעמים גם מול הפרצוף) ובניגוד לספאמרים, לא צוחקים איתך, צוחקים עליך. כדאי לך לנסות להכנס קצת יותר לתוך מה שקורה בפורום ולפעמים להגיב קצת בשטותיות ולא להתנסות מעל ולכתוב רק מתי שזה מקרה חירום וחייבים לשמוע את חוכמתך הקדושה. קח דוגמה מוונג, אולד מן, אטקינסון או אלדריון שכמה שהם רציניים הם מסוגלים לצחוק מדי פעם. בכל אחד מהם קיים הספאמר הקטן בתוכו!! (ואצל וונג הוא לא כל כך קטן...!!)

23-32
בצער רב וביגון אני מכריז עליך כעל נורמלי לחלוטין...
אתה נמצא בין המשתמשים הכי מעצבנים ומשעעמים בפורום! תשתחרר קצת ותנסה לקבל באן מדי פעם... סמוך עלי מנסיון, זה כיף!! (מה כיף? להשתחרר או לקבל באן?) כדאי שתפסיק להגיב לכל נושא שאתה רואה רק כדי להגדיל את מספר ההודעות שלך כי זו לא הדרך להפוך לספאמר. מצד שני אל תנסה להתחנף למנהלים כי זו בהחלט לא הדרך להפוך לאחד. זכור תמיד שלא חשוב בכמה נושאים אתה כותב, יכירו אותך בפורום אם תכתוב בנושא הנכון ובזמן הנכון ואולי אפילו יכניסו אותך לחתימה! מה שחשוב שלא תעשה טעות ותהפוך להיות ספאמר אידיוט. לשאול אנשים אם שזיפים עושים פלאם פלאם זה לא כמו לשאול אותם האם כדאי לך לעשן או לא... וטיפ אחרון: אל תדבר על מנהלים עד שהם מדברים עליך.

33-42
כל הכבוד! עברת את המבחן! אתה ספאמר!!! (טדאאאם!!!)
לא שזה טוב כן? קרא בעיון את חוקי הספאמרים ושנן אותם. (אל דאגה. אני ומספר ספאמרים נאמנים נכתוב אותם בקרוב מאוד.) תזכיר אותם כמובן בכל הזדמנות שתוכל ותציל בכך את אחיך לספאם! אף פעם אל תרד לרמה של ספאמר אדיוט (אלא אם אתה במילא מקבל באן) ואל תנסה לקבל באן כי זה כיף בגלל שלפעמים יכולים גם להוריד את מספר ההודעות שלך. תכתוב דברים אדיוטיים כך שהם גם יצחיקו מנהלים. ברגע שהצלחת להצחיק מנהל עשית את הצעד הראשון בלהפוך לספאמר חמוד. בנוסף ברגע שתבחין בספאמר אדיוט תגיב מיד בכך שאין לו כל קשר אלינו הספאמרים החמודים! תמיד תקרא את הסיפורים הנפלאים של דמוסתנס כי לומדים מהם המון. אל תקלל, זה לא ספאמי... תכתוב שטויות והכי חשוב שתהנה ממה שאתה כותב! חוץ מזה אל תכריח את עצמך לכתוב ספאם. עשה זאת רק כשתרגיש בכך ונסה להכנס לכמה שיותר חתימות בשנינויות שבאות במקום הנכון ובזמן הנכון. זכור מי חבר ומי אוייב. והכי חשוב... זכור שאנחנו לא מקבלים על זה כסף. אז אל תהפוך את זה למקצוע!! בהצלחה...

לסיכום:
שימו לב לחברויות השונות בקבוצות שבפורום. שימו לב מי שונא את מי ומי לא.
בחרו את הצד שלכם בחוכמה רבה כי זהו צד לחיים... לשנות אותו זה כמעט בלתי אפשרי!!
בין אם תבחרו להיות המשתמשים הנורמליים, מנהלים לעתיד, מלשנים, ספאמרים או משהו אחר, זיכרו מי ישנא ומי יאהב אתכם וביחרו את הצד הנכון בו תרגישו הכי טוב ביחס לכולם בלי לפגוע ובלי להפגע.

אני גאה להיות ספאמר חמוד. עברתי הרבה בשביל זה ויש לי חברים. אך ספאמרים הם כמו גנבים... אין ביניהם שום כבוד וברגע שיתפסו אתכם אכלתם אותה. אז שימו לב ש... זה לא תמיד כיף כמו שזה נראה. :p

א)2
ב)3
ג)3
ד)3
ה)3
ו)2
ז)1
ח)2
ט)3
י)3
יא)3
יב)3
יג)2
יד)1
(כל מה שכתוב פה הוא בצניות חוץ מ-י' שזה נכון :confused: )

א.2
ב.2
ג.1
ד.1
ה.1
ו.2
ז.2
ח.2
ט.1
י.3
א.2(לא מצאתי משהו מתאים יותר).
יב.1
יג.1
יד.לא בחרתי דבר.

מה הניקוד שלי? מחשבים לפי האופציה שבחרתי? אם כן אז הציון שלי הוא 21(לא בחרתי יד!).
טוב, לא משנה מה אני אבחר ב י'ד אני נורמלי!

דמט המספר של התשובה זה הניקוד!! (1,2 או 3!)
אל תכתבו לי את התשובות שלכם תכתבו מה יצא ומה דעתכם!
עכשיו תערכו יפה יפה... 8)

א. 3
ב. 2
ג. 3
ד. 1
ה. 1
ו. 1
ז. 1
ח. 1
ט. 2
י. 3
יא. 3
יב. 3
יג. 3
יד. 3

-30-

אני בתהליכי גמילה.

אין לי כח לכתוב את כל התשובות שלי, אני רק יגיד שיצא לי 23, אני נורמלי לחלוטין... תמיד יוצא לי את האפשרות האמצעית! בכל חידון!

לא צריך לכתוב תשובות בכלל...
לפעמים עדיף שלא ידעו מה ענית! ;)

רגע ווד אלף 30?! איזו מן גמילה זאת!!? תראה איזה רצף של שלשות יש לך שם בסוף!!

אגב לי יצא 35... :p

דמוסתנס אמר/ה:
לא צריך לכתוב תשובות בכלל...
לפעמים עדיף שלא ידעו מה ענית! ;)

רגע ווד אלף 30?! איזו מן גמילה זאת!!? תראה איזה רצף של שלשות יש לך שם בסוף!!

אגב לי יצא 35... :p
אתה מכחיש מיכאל.
יש לי רצף יותר גדול של 1.

מיכאל, יצא לי 31 (בהתחלה אני משער שהייתי בערך 15).
וד"א נחש מה כתבתי בשאלה י"ג? 2. אין ספק מיכאל אתה הספאמר הכי טוב בפורום הזה ובלעדיך הפורום היה יבש ככעך. קבל ח"ח! :D

24?! מה?! אני הכי יבש שיש... איך פתאום כזה ספאמר??
אז עשיתי כמה כאלה בשביל הצחוק, למשל היה משהו שהייתי כותב 2 אבל 3 היה כזה קורע...
אני לא ספאמר!!! God have mercy!!!!!
לא!!!!!!
24?! די...

אני עשיתי את הרוב על השני אני אני משער שאני בן אדם נורמלי :D
אני לא ספאמר ולא מנהל! אני רגיל!
טוב רגיל זה רגיל....

א. אין תגובה
ב. אין תגובה
ג. אין תגובה
ד. אין תגובה
ה. אין תגובה
ו. אין תגובה
ז. 3
ח. אין תגובה
ט. אין תגובה
י. אין תגובה
י"א. אין תגובה
י"ב. אין תגובה
י"ג. אין תגובה
י"ד. אין תגובה

סה"כ 35.

נ.ב.
ווד אלף, מספאם אין דרך חזרה... :פרצוף מאיים:
והרצף אצלך של "3אים", שווה לרצף של "1אים". אבל היו לך יותר "3אים" מ"1אים".

אין תגובה? זה אומר שלא ענית או שאתה לא מגלה לנו?
כי אם לא ענית אז יצא לך 3 אתה יודע...
ססס... וולפי הזה... ;)

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה